Три знаки Зодіаку, з якими чоловікам складно будувати стосунки

У кожного знака Зодіаку є свої особливості, які можуть приваблювати або відштовхувати оточуючих. Деякі представниці зодіакального кола володіють настільки важким характером, що жоден чоловік не здатний перебувати з ними довгий час.

Завдяки природній красі та чарівності жінки здатні буквально звести з розуму будь-якого чоловіка. Однак у деяких випадках зовнішня оболонка буває оманливою, і під нею представниці прекрасної статі приховують свої найтемніші сторони.

Кожному знаку Зодіаку властиві певні риси характеру, поведінка, манера спілкування і навіть ставлення до оточуючих. Багато зодіакальних представників навчилися ретельно приховувати свої недоліки, тому з першого погляду складно зрозуміти, що вдає із себе людина насправді. Тож з якими жінками чоловікам не завжди просто зійтися.

Козоріг

Жінки-Козороги – природжені кар’єристки. Як правило, кохання і романтика не становлять для них особливої цінності, саме тому вони без особливих зусиль можуть знайти собі партнера, а незабаром так само легко з ним розлучитися. Чоловікам досить складно перебувати в довгих стосунках із цим знаком Зодіаку.

Деякі представниці цього сузір’я є досить владними, педантичними і навіть егоїстичними особистостями. Через це чоловікам дуже складно потурати примхам коханої. Найчастіше у стосунках із Козорогом ініціатором розставання є чоловік, і розрив не приносить йому зайвих переживань, а скоріше навпаки, дає відчуття свободи.

Близнюки

З дванадцяти представників зодіакального кола Близнюки найбільше бояться втратити свободу. Звісно, вони не прирікають себе на самотність, але й до серйозних стосунків не прагнуть. Представниці цього знака Зодіаку являють собою життєрадісних, розумних і різнобічних жінок, що нерідко одразу ж викликає в чоловіків зацікавленість.

Однак згодом їх починає бентежити, що кохана занадто часто затримується на роботі, вигадує якісь відмовки, щоб відкласти зустріч, або ж зовсім не приходить ночувати. Кохання до представниці цього знака минає надто швидко, а от страх зустріти таку ж жінку ще раз залишиться надовго.

Лев

Егоїстичні Левиці ніколи не дозволяють чоловікові бути головним у стосунках, і зазвичай у них виходить придушити індивідуальність свого коханого. У перші хвилини знайомства чоловіки готові втратити дар мови від краси, сексуальності та унікального характеру Левиць, але зачарування мине вже скоро.

Представниця цього знака Зодіаку піде на будь-які хитрощі, щоб змусити коханого робити так, як вона захоче. Адже будь-яка Левиця – це королева, а ви – всього лише її підданий. Деякі чоловіки настільки вражені якостями своєї коханої, що не можуть відпустити її зі свого серця. Однак коли партнер помічає, що його обраниця вже починає “перегинати палицю”, стосунки припиняються.

Оригінал