Як поводяться знаки Зодіаку у сімейних конфліктах

Сімейні конфлікти, сварки та суперечки – невід’ємна частина життя людей, які люблять один одного. Мабуть, немає у світі пари, яка прожила б життя, жодного разу не посварившись. Ось тільки одні люди сваряться тихо, не виносячи «сміття з хати», інші кричать і ображають один одного, а треті б’ють посуд та ламають меблі!

Цікаво, а як поводяться у сімейних конфліктах представники різних знаків Зодіаку? Дізнаємося про це з нашого огляду.

Овен – натиск та агресія

Сімейний конфлікт з Овном завжди виходить дуже гучним. Під час сварки ця людина впадає в сказ і вимагає негайних пояснень. Не варто йому суперечити, мовчати чи тікати від розмови. Цим ви лише посилите його агресію та спровокуєте на необдумані вчинки. Краще спокійно і без винятку висловити свою позицію. Коли ж мусить виправдовуватися сам Овен, не варто його перебивати. Йому просто необхідно виговоритися та випустити пару.

Найчастіше сварки і суперечки у сім’ї Овна загасають так само швидко, як і розгоряються. Ці люди не «гратимуть у мовчанку» кілька днів. Максимум, сварка триватиме до вечора, де у ліжку Овен або його партнер обов’язково загладять свою провину.

Телець – терпіння та турбота

Характерною особливістю всіх Тельців є довге небажання обговорювати проблему. Часом їм щастить, і проблема усувається сама собою, але частіше Телець накопичує злість і, пройшовши точку неповернення, вихлюпує на партнера весь негатив, що скупчився. Партнеру в цьому випадку краще мовчати, не реагуючи на образливі слова або дії Тельця, що б’є посуд. Це його спосіб викинути негатив. Не варто суперечити або вступати в суперечку, адже розпалений Телець може наговорити зайвого, і навіть зважитися на розлучення.

Після гучної сварки варто залишити Тельця на деякий час на самоті, а потім почати робити примирні кроки за допомогою ласки та турботи, ні словом не торкаючись конфліктної теми. Коли представник цього знака охолоне, він сам повернеться до неприємної розмови, але вже спокійний і готовий до діалогу.

Близнюки – уникнення конфліктів

Близнюки – вкрай неконфліктні особи, які будь-якими способами воліють уникати сварок та суперечок. Вони знайдуть тисячі способів уникнути розмови, а якщо не вийде, втечуть на роботу або просто зберуть речі і підуть, аби не відповідати на звинувачення і не з’ясовувати стосунки. І навіть якщо вам вдасться вивести Близнюка на обговорення конфлікту, він ніколи не розстилатиметься в виправданнях або пускатиметься в довгі пояснення.

Загалом, якщо ви маєте намір вирішити сімейну проблему з Близнюком, робіть це у дружній, умиротвореній розмові, і не підвищуйте голос. Нічим хорошим гучна сварка та скандал для вас не закінчаться.

Рак – театр одного актора

Представники знака Рак надзвичайно вразливі та уразливі, а тому в їхній сім’ї гучні сварки та конфлікти виникають практично постійно. Раки схильні накручувати себе і роздмухувати з дрібниць проблеми вселенського масштабу. Навіть якщо у конфлікті винен сам представник цього знака, сварка закінчиться звинуваченнями на адресу партнера, причому Рак згадає йому всі попередні образи, прокляне всю його сім’ю та поставить питання про розлучення.

Не варто серйозно ставитися до емоційного сплеску Раків. За будь-якого конфлікту в душі у цих людей включається «емоційна м’ясорубка», яка перемелює все без розбору. Партнеру доведеться виявляти чудеса стриманості, щоб не реагувати на образи і не вестись на провокації Рака. Коли той охолоне, він першим піде назад і почне зводити зруйновані мости.

Лев – тиск та образа

Будь-яке необережне слово чи дія може спровокувати Лева на конфлікт. Причому він спалахує буквально за секунду, яструбом налітаючи на партнера і виливаючи на нього тонни образ. Своє обурення Лев виражає у вкрай імпульсивній манері – з криком, лайливими словами та биттям посуду. Не дивно, що про конфлікти у родині Лева знають усі оточуючі, навіть якщо перебувають у сусідніх квартирах. Правда, швидко спалахнувши, він також стрімко згасає, заспокоюючись і замовкаючи. У цей момент і треба починати розмовляти з ним на рівних, без принижень та образ з’ясовуючи суть конфлікту.

Щоправда, деякі Леви після сварки люблять одягнути маску скривдженої людини, і чекати, коли партнер прийде на уклін і покається у всіх смертних гріхах. Сам Лев ніколи не буде миритися першим.

Діва – самокопання та приниження

Діви мають схильність до самокопання і звинувачують у всіх конфліктах насамперед себе. Ці люди не схильні до гучних сварок і суперечок, намагаються з’ясовувати стосунки делікатно, щоби не чули оточуючі. Кожен такий конфлікт Діви сприймають близько до серця, а будь-яке брутальне слово з боку партнера може сильно поранити їхню душу. Знаючи про цю особливість, партнеру варто стримуватися та вибирати висловлювання. Інакше Діва замкнеться у собі і почне грати у «мовчанку». У деяких парах, де одним із партнерів є Діва, «мовчазна війна» може тривати місяцями.

Діви ніколи не підуть на зближення першими, навіть якщо бажають цього всією душею. Партнеру варто виявити розсудливість і вибачитись першим. Повертатися до обговорення пережитого конфлікту не варто. Все має бути зрозумілим без слів.

Терези – справедливість насамперед

Терези ніколи не сваряться з коханою людиною без вагомої на те причини. Вони вміють доносити свої вимоги мирними засобами, і навіть якщо сваряться, роблять це делікатно, не ображаючи партнера та не провокуючи його на агресію. Правда, у цих особистостей загострене почуття справедливості, а значить, вони обов’язково висловлять своє невдоволення, якщо кохана людина чинить не за сумлінністю. А ось завдану кривду Терези не прощають. Образливі слова вони пам’ятатимуть все життя, періодично дорікаючи в цьому партнера, який не стежить за словами.

Зате з Терезами досить легко гасити конфлікти. Часом досить щирого каяття, невеликого подарунка чи романтичного побачення, щоб Терези більше не згадували про сварку.

Скорпіон – конфлікт як норма життя

Для Скорпіона конфлікт – звична річ. Ці люди пересваряться з усім двором, а вдома влаштують скандал коханій людині. Це їхній стиль життя, без якого побут перетворюється на рутину. Скандал викликає у Скорпіона приплив адреналіну і дозволяє «випустити пару». А ще після кожного гучного конфлікту Скорпіони готові з особливою пристрастю миритися, і цей факт напевно прикрашає їхні стосунки.

Найкращий спосіб впоратися з конфліктуючим Скорпіоном – піти, уникнувши конфлікту, або спробувати повернути суперечку жартома. А взагалі, партнеру варто підшукати для Скорпіона спосіб «випускати пару», наприклад, подарувати абонемент у спортзал або знайти роботу, яка відбиратиме багато сил. Тоді й бажання лаятися без причини з’являтиметься набагато рідше.

Стрілець – геть невизначеності

Стрільці дуже миролюбні створіння, з якими можна прожити все життя не сварячись і не сперечаючись. Ось тільки для цього важливо, щоб у відносинах двох людей була ясність та визначеність. Стрільці ненавидять недомовленість, саме такі моменти призводять їх до сварок та конфліктів. Але навіть у цьому випадку їхній гнів праведний, і не спрямований на образу і приниження партнера

Варто також пам’ятати, що Стрілець не буде терпіти агресії у свій бік. На будь-який агресивний випад він відразу відповість не менш агресивно, швидко поставивши людину на місце. А ось на спокійні аргументовані звинувачення, Стрілець завжди відповість чесно, і якщо винен – знайде у собі сили вибачитись.

Козоріг – спокій та логіка

У більшості випадків Козоріг свариться чемно, не підвищуючи голос і аргументовано висловлюючи свої претензії. Відповідати цим особам необхідно в подібній манері, і тоді конфліктів з Козорогом фактично не буде. Ці люди люблять чіткість та логіку, і не звикли показувати свої справжні емоції. Буру обурення вони переживають у собі, не роблячи її надбанням громадськості.

Однак якщо аргументи Козорога не доходять до партнера, якщо той не має наміру прийти до єдиного рішення, а провокує Козорога на емоції, йому буде непереливки. Зірвавшись, представник цього знака Зодіаку стає неконтрольованим і категоричним, легко може вирішити розлучитися, і піти з дому грюкнувши дверима.

Водолій – непередбачуваність та фарс

Представники знаку Водолій – справжні актори, які, залежно від суті конфлікту, можуть розіграти хоч драму, хоч комедію. Їм нічого не варто прикидатися приниженими та ображеними, а коли потрібно, зіграти гнів. Це їхній спосіб уникнути заслуженого осуду або провчити кохану людину за сказані слова та досконалі дії. Звинувачення на свою адресу ця людина завжди намагається звести до жарту.

Вирішувати сімейні проблеми з Водолієм, що виникають, досить просто. Потрібно показувати мінімум емоцій і робити більше раціональних пропозицій, не забуваючи при цьому доносити до Водолія майбутній зиск. За слушні пропозиції ця людина схопиться одразу, і конфлікт буде улагоджений.

Риби – уразливість та уїдливість

Риби – надзвичайно вразливі створіння, які можуть образитися на будь-яке образливе слово або грубий тон партнера. У цьому випадку вони йдуть у себе і можуть довго не спілкуватися з коханою людиною. Першими на примирення Риби не підуть ніколи, хоча у відповідь на ласку і теплоту відразу відгукнуться своїм розмерзлим серцем.

Якщо ж у Риби з’явиться привід для конфлікту, ця людина нападатиме на партнера доти, доки не визнає неправоту. У хід йтиме уїдливість та інші спроби болючіше вколоти партнера. Не дивуйтеся, якщо почуєте провокаційні заяви про розлучення. Це особливість «Риб’ячої» натури, яку вони шкодують після того, як сварка закінчиться.

Конфлікти бувають у кожній сім’ї, але якщо ви цінуєте свою кохану людину, ніколи не переходьте на особистості і не ображайте один одного. Бережіть почуття своїх коханих!

Оригінал