Упередження знаків Зодіаку

Кожен представник із деякими упередженнями ставиться до різних речей. І всі ці прояви стосуються стосунків. Гороскоп розповість, до чого з упередженням ставляться знаки Зодіаку у партнерських відносинах.

Овен

Вони з упередженням ставляться до того, щоб розкритися перед партнером. Адже показувати свої справжні почуття та емоції, не завжди для знака є показовим рівнем. Але щоб відносини мали під собою основу, їм необхідно інколи вмикати свої емоції. Хоча їм не дуже подобається така демонстрація проявів у довірчих стосунках.

Телець

Цей знак з упередженням ставиться до першого етапу початку відносин. Для незнайомої людини вони вибудовують цілу стратегію підкорення вершин, яка завжди спрацьовує з точністю. Вони часто засмучуються від того, що можуть бути незрозумілими тій людині, до кого вони виявляють щирі почуття. Тому з побоюванням ставляться до моменту зустрічі.

Близнюки

Їх пригнічує той момент, що вони можуть все своє свідоме життя присвятити лише одній обраній людині. Своєю комунікабельністю вони збирають навколо себе народ і готові ділитися враженнями з першою зустрічною людиною. І для них стає незвичний той момент, коли їм доведеться спілкуватися лише з однією людиною. Це здається для представників — надто нудним заняттям.

Рак

Цей знак не боїться розпочинати нові відносини. Але хвиля невпевненості в них зростає, як снігова куля, тільки в тому випадку, коли вони замислюються – як розкритися в компанії і не бути знедоленим. Якщо вони без проблем подолають цю межу, то упередження не стануть для них надто глобальними.

Лев

Їх засмучує упередження в тому, що на зміну святам завжди приходять будні. Їхня пристрасна натура не може зрозуміти, що пристрасті мають властивість через час стихати, але вони не хочуть прийняти цей факт. Їм здається, що життя на подальшому етапі стане нудним та прісним. А якщо оселилася нудьга у стосунках, навіщо вони тоді потрібні такі й у чому їхній інтерес?

Діва

Для них головним пунктом упередження є їхній перший досвід у відносинах. Вони бояться своїм невмінням когось розчарувати, адже їм важливо відповідати очікуванням. З народження у знаків закладена репутація індивідуального характеру, у якій присутні деякі приховані інтимні моменти.

Терези

Для них страшним упередженням є розбіжності та сварки. Вони не хочуть приймати той факт, що після скандалів перемир’я стає ще солодшим. Вони вважають, що у любовних стосунках не має бути розбіжностей, адже існує можливість обговорити всі дії заздалегідь.

Скорпіон

Цей знак надто поважає свій особистий простір, щоб пускати до нього когось зі сторонніх. І навіть якщо це буде їхня кохана людина, вони з упередженням ставляться до нового переїзду. Тим більше, що змінюватись і підлаштовуватися під когось вони вкрай не бажають.

Стрілець

Вони з великими упередженнями ставляться до нових поїздок або переміщень на тривалу відстань. У їхню натуру вселяється страх, через який вони не можуть зважитися на черговий вчинок. Хоча спрага мандрівок тече в його жилах з дитинства, але знаки не уявляють, як можна ділити своє захоплення ще з кимось.

Козоріг

Через що їм важко переступити, так це через упередження, що їм потрібно познайомитися з рідними коханої людини. Для них така дія перетворюється на справжнє катування, тому що вони бояться не сподобатися батькам. А що якщо антипатія закладеться з моменту знайомства, тоді в чому сенс продовжувати стосунки надалі?

Водолій

Вони не уявляють, як можна зізнаватись у щирих почуттях до партнера? Відкриті слова кохання — частина відносин, що лякає. Їм потрібно не лише набратися сил, а й заздалегідь підготувати свою промову так, щоб у ній менше звучало слів любовних зізнань. Інакше їхні почуття буде викрито, а це для знаку неприпустимо!

Риби

Тяжким упередженням є те, що їм доведеться одружуватися, і це в них викликає справжній страх. І навіщо це робити, якщо романтичні стосунки все одно переростуть у рутину? Вони не вірять у тривалість шлюбного союзу і вважають, що й так зможуть існувати без різних зобов’язань та присяг вірності.

Оригінал