Як поводяться сусіди по кімнаті різних знаків Зодіаку

Великі пригоди чекають на тих, кому доведеться адаптувати свої звички під нового сусіда по кімнаті. Починайте вчитися співіснувати з незнайомою поки що людиною або знайдіть ту, з ким ви найбільш сумісні, знаючи її знак зодіаку. До речі, сусіди по кімнаті одного й того самого елемента (вогонь, земля, повітря чи вода) мають тенденцію ладнати одне з одним краще.

Овен

Овен не боїться самовиражатися і напевно не дасть вам занудьгувати. Людина цього знака стане постійно мотивувати вас до дій, хоча вам буде не завжди легко витримувати її натиск і невгамовну енергію. Овен, можливо, трохи егоїстичний, і в ньому присутнє відчутне почуття власництва, тож не забувайте нагадувати йому і про свої потреби. Якщо ваш сусід-Овен почувається пригніченим, або займіть його фізичною працею, або дайте йому час побути на самоті.

Телець

Забудьте про спартанський спосіб життя – сибарит, естет і гурман Телець вам просто цього не дозволить. Тільки комфорт робить Тельця щасливим і задоволеним: готуйтеся до плюшевих банних рушників, постільної білизни з натуральних тканин, а також безлічі квітів і зелених рослин у кімнаті. Намагайтеся не брати у Тельця їжу або гроші – він схильний розглядати це як погане виховання, вважаючи, що, коли справа стосується майна, кожна людина повинна сама відповідати за себе.

Близнюки

Хочете мати можливість базікати ночі безперервно? Близнюки вам на допомогу. Вони надмірно допитливі, але їм, як правило, бракує концентрації та уваги, тому ви цілком зможете направляти їх у деяких питаннях і навіть підказувати їм пріоритети. Готуйтеся до вечірок, гостей і маси спілкування. Близнюки також люблять нові гаджети і колекціонування пліток і чуток. Якщо ви віддаєте перевагу тиші, то вам, можливо, доведеться нерідко шукати її в бібліотеці, а не у власній кімнаті.

Рак

Рак несе свій будиночок у себе на спині, тому такий сусід по оселі прагнутиме зробити його максимально затишним. Сімейні сувеніри, віконні штори, каструльки і сковорідки, баночки і коробочки – все це важливо і необхідно для комфорту Рака в спільній кімнаті або квартирі. Будучи водним знаком, Рак може навіть захотіти обладнати в приміщенні мініатюрний фонтан або акваріум.

Лев

Вам, напевно, варто поспівчувати. Життя з Левом не для людей зі слабкими нервами. Незалежно від того, є ваш сусід по кімнаті спокійним типом чи постійно шукає масу уваги, жорстка точка зору цього знака і почуття переваги можуть виявитися яблуком розбрату у вашому житті. Будьте гнучкими, але не піддавайтеся і не потурайте всьому, чого бажає Лев. Заохочуйте його великодушність, просячи його допомоги, поради або підтримки.

Діва

Із сусідом-Дівою ви не виявите в себе в кімнаті жодної пилинки. Навколо все блищатиме, виблискуватиме й переливатиметься, а всі речі будуть упорядковані, пронумеровані й підписані. Недолік: химерні харчові вподобання Діви можуть перешкодити вам вечорами насолоджуватися піцою або гамбургерами. З іншого боку, цей знак має вишуканий смак і може ввести вас у світ хороших продуктів, музики, мистецтва або технологій, про які ви ніколи не чули.

Терези

Виконання всіх ваших забаганок може дуже дратувати будь-якого сусіда, але тільки не Терези. Цей знак усіма силами намагатиметься досягти гармонії у стосунках і спілкуванні. Ви можете навчитися у Терезів терпіння і правильних комунікацій, а також того, як щиро ділитися досвідом з іншими, а не бути одноосібником. Сусід по кімнаті, народжений під знаком Терезів, почувається краще в приміщенні, де панує дружність, добрі емоції та естетика.

Скорпіон

Найзакритіший з усіх знаків Скорпіон рідко дозволяє будь-кому вторгатися в його внутрішній світ. Це питання довіри. Вичікуйте, поки він до вас звикне, не намагайтеся контролювати і домінувати, а також не висміюйте цей чутливий знак, інакше ви відчуєте жало Скорпіона. Покажіть, що ви заслуговуєте на довіру і в емоційному, і в майновому плані, і тоді в його особі ви знайдете потужного захисника своїх інтересів, який буде горою за вас стояти.

Стрілець

Чи вмієте ви змушувати людей прибирати за собою? Вам, можливо, доведеться цього навчитися, щоб по кілька разів повторювати такі прохання Стрільцю, який вирізняється деякою неохайністю. Цей знак постійно зайнятий туризмом, пікніками, вечірками, поїздками в екзотичні місця або відвідуванням оригінальних курсів і не особливо переймається санітарними умовами життя. Хоча ви можете втратити напарника з прибирання, натомість ви знайдете дотепного, спонтанного друга, який обожнює пригоди і колекціонує враження.

Козоріг

Козоріг вічно чимось зайнятий і кудись прагне, тому або приєднайтеся до нього, або абстрагуйтеся від нього. Якщо ви домосід і лежебока, навряд чи ви з Козорогом порозумієтеся. Це можуть бути жорсткі стосунки, але виконання домашніх справ без додаткових прохань і нагадувань, а також демонстрація вашої цілеспрямованості та працездатності – це безвідмовні способи завоювати повагу сусіда-Козорога.

Водолій

Водолій – це друг для всіх, який може несподівано привести до себе занадто багато людей у невідповідний час. Усе це весело і цікаво, якщо ви готові до спонтанних пивних вечірок або колективного перегляду альтернативного кіно о 3-й годині ночі. Вам доведеться довго і жорстко встановлювати межі вашого спільного проживання, але зате Водолії можуть залучити нових і цікавих людей у ваше життя. Крім того, ви дізнаєтеся від нього масу інформації про прогресивні ідеї, нові технології та комп’ютерні програми.

Риби

Риби – це чистюлі, отже, не розкидайте сирі рушники та брудні шкарпетки по кімнаті. Рибам може бути важко навіть натякнути вам про необхідність прибирання, отже, не засмучуйте їхню чутливу натуру своєю неакуратністю та недбалістю. Щоб розшифрувати настрій свого таємничого сусіда цього знака, ставте йому тактовні запитання. Пам’ятайте, що Рибам потрібен час, щоб помріяти, подивитися фільми або зайнятися хобі, тому не критикуйте ці дії, називаючи їх порожнім проведенням часу.

Оригінал