Як розшифрувати поведінку чоловіка, знаючи його знак Зодіаку

У більшості випадків якщо жінка не приваблює чоловіка, він дає їй це зрозуміти. Однак буває й так, що розшифрувати поведінку чоловіка досить складно. Тут на виручку приходить гороскоп, адже знаки Зодіаку можуть багато нам розповісти про особистість людини, включно з тим, як вона показує свою відсутність інтересу до людини.

Овен

Овни – це гіперактивні особистості, які завжди йдуть до своєї мети. Якщо ви спілкуєтеся з чоловіком-Овном або пішли з одним із представників цього знака на побачення, а він постійно поглядає на всі боки або заглядає в телефон, то, найімовірніше, ви йому нецікаві.

Телець

Телець вирізняється своєю високою чутливістю. Представників цього знака завжди притягує до того, що їм хочеться. Якщо ви розмовляєте з Тельцем і він починає вас “відшивати”, значить, ви його не цікавите.

Близнюки

Близнюки – надзвичайно товариські та виразні особистості. Якщо вони мовчазні у вашій присутності, не хочуть проводити з вами час і запрошувати вас погуляти в компанії їхніх друзів, то ви їм байдужі. В іншому разі ваша голова вже закрутилася б від їхньої балаканини.

Рак

Усіма Раками рухають емоції. Якщо чоловіки-Раки цікавляться жінкою, вони відкривають своє серце і готові розповісти їй історію всього свого життя. А ще вони шукають глибоких і наповнених сенсом бесід. Якщо ж інтересу до жінки немає, то Рак ховається у своєму панцирі, створюючи видимість емоційного захисту.

Лев

Леви вирізняються сильною схильністю до самовираження. Ці люди відкрито показують свою зацікавленість, тому якщо вам не надають знаків уваги, не задаровують подарунками і не запрошують на побачення, то ви цього чоловіка не цікавите.

Діва

Діва – вкрай чутливий знак Зодіаку, якого захищає броня його практичності. Народжені під цим сузір’ям часто дуже тихі й не можуть дозволити собі сказати або зробити те, що може зашкодити почуттям іншої людини. Якщо такий чоловік втрачає до жінки інтерес, він буде поступово відсторонюватися від неї, подовгу мовчати і не звертати на неї уваги.

Терези

Чоловіки, народжені під знаком Терезів, вирізняються своєю соціальністю і бажанням побудувати стосунки. Найчастіше зацікавленість іншою людиною змушує їх з головою зануритися у стосунки, зосередившись на одній-єдиній жінці. Якщо ж інтересу немає, Терези перестануть виходити на зв’язок, намагатися і різко відступлять.

Скорпіон

Скорпіон належить до числа дуже активних і чесних знаків Зодіаку. Вони швидко переходять до суті питання і не приховують свої емоції. Якщо Скорпіон не зацікавлений у серйозних стосунках, він одразу про це скаже. А якщо ви зробите щось таке, що може його відштовхнути, він вкаже вам на той самий момент, коли ви його втратили.

Стрілець

Стрілець – людина прямолінійна і перебуває в постійних пошуках нових вражень, а тому якщо він вирішить, що ви йому більше не потрібні, то ви дізнаєтеся про це досить швидко. Однак представники цього знака дають це зрозуміти в дещо іншій манері, ніж Скорпіони.

Козоріг

Якщо Козоріг не проявляє до вас інтерес, він здаватиметься абстрактним і говоритиме що завгодно, але не про стосунки з вами. Якщо поруч із вами представники цього знака здаються відверненими на щось інше і завжди зайняті, то можете бути впевнені, що у вас двох нічого не вийде, тому що ви їх не цікавите.

Водолій

Водолії не вміють приховувати свої почуття. Якщо ви не цікаві чоловікові, він дасть вам знати. Так, він може не говорити цього вголос, але по одній його поведінці буде помітно, чи є з його боку емоційна відстороненість.

Риби

Риби є високочутливими особистостями, які часом можуть бути досить непостійними у своїй поведінці. Якщо ви не подобаєтеся такому чоловікові, він не захоче поводитися грубо і завдавати вам шкоди, тому не стане відкрито говорити про свої почуття (точніше, про їхню відсутність). Але ви безумовно помітите тривожні сигнали. Він буде вас відштовхувати, згадувати в розмовах з вами інших жінок або взагалі перестане відповідати на ваші дзвінки.

Оригінал