Гороскоп на 16 вересня

Овен ♈

Зараз може бути непросто знайти баланс між напругою і комфортом. Венера кидає виклик Вашому управителю Марсу, і оточуючі будуть не схильні погоджуватися з Вами, що може стати джерелом стресу. Але Вам вирішувати, чи приймати те, що відбувається, близько до серця. Ви не можете контролювати чужі вчинки, але свої реакції – цілком.

Телець ♉

Ваша правляча планета Венера протистоїть Марсу, тож зона комфорту раптово може стати не дуже-то й комфортною. І це добре! Відчуваючи зростаючу напругу, Ви захочете зрозуміти, що відбувається. Це той випадок, коли самі Ви не проявили б ініціативу – і добре, що зовнішні обставини спонукали Вас до цього.

Близнюки ♊

Йтиметься про тему, яка вас жваво цікавить, і це спонукає вас висловити думку, яку ви раніше тримали при собі. Не сумнівайтеся у своєму праві висловитися! Щонайменше одна людина має почути Вас – і потрібно користуватися можливістю, яка Вам випала.

Рак ♋

Чужу думку про вас або ваш недавній вчинок може бути взято близько до серця. З іншого боку, це Ваш шанс дізнатися щось нове про себе. Поживу для розуму дадуть не так самі слова, як думка, що стоїть за ними. Подивитися на себе з боку завжди корисно.

Лев ♌

Ретельно підбирайте слова, бо прямота доведе до проблем. У Вас є думка і немає бажання переживати про те, кого вона може образити. Але вербальна агресія – зовсім не шлях до розуміння. Намагайтеся говорити з іншими так, як хочете, щоб інші говорили з Вами. Правильний підхід, навпаки, сприятиме тому, щоб вас правильно зрозуміли.

Діва ♍

Ви не зобов’язані брати на себе повну відповідальність за ситуацію, в якій є щонайменше дві сторони. Дуже може бути, що хтось просто хоче загрібати жар Вашими руками. Взявши на себе занадто багато, Ви ризикуєте звалити на свої плечі непосильну ношу. Навіть супергероям потрібна підтримка. Не соромтеся попросити про неї.

Терези ♎

Ви бачите світле майбутнє там, де для інших воно туманне. Венера, Ваша правляча планета, зійдеться з могутнім Марсом, роблячи акцент на прагненні до далеких горизонтів і авантюр. Думка про пригоди і розширення кругозору зараз може лякати вас, але ситуація так чи інакше під вашим контролем.

Скорпіон ♏

Нещодавній виклик допоможе Вам поглянути на ситуацію зі збільшеним оптимізмом. Якщо останнім часом натхненню заважали сумніви і песимізм, зараз ситуація зміниться. Не варто готуватися до гіршого, коли перспективи найрадісніші! Прийдешні події не розчарують Вас.

Стрілець ♐

Здається, що хтось намірився завадити Вашим планам і взагалі намагається Вас всіляко дратувати. Але вірити першому враженню не слід, адже насправді ця людина може Вам дуже допомогти. Навіть якщо у Вас є десять причин для того, щоб обурюватися втручанню цієї людини у Ваші справи, одинадцята дає підстави для вдячності. Подумайте про це.

Козоріг ♑

Спільна з кимось повсякденність вимагає змін. Один хоче залишити все як є, але інший жадає іншого. Дуже може бути, що обидві сторони занадто довго ігнорували корінь наявної проблеми. З цим час щось робити – і насамперед слід проявити широту кругозору.

Водолій ♒

Є ризик сварки з кимось, з ким ви зазвичай чудово знаходите спільну мову. Не варто погіршувати ситуацію, але й поступатися Ви не зобов’язані. У Вас своя думка, в іншого – своя. Але ви можете хоча б вислухати її – і тим самим перевести бесіду в більш спокійне русло.

Риби ♓

Ви й інша людина по-різному розумієте стабільність і безпеку. Може йтися про якісь домашні питання, що загрожує конфліктом у сім’ї. Якщо потрібно ухвалити рішення, що стосується сім’ї або побуту, насамперед не робіть цього, поки не вляжуться пристрасті.