Як різні знаки зодіаку розривають відносини

Розрив відносин — це завжди сумно. І кожен знак зодіаку проходить такий непростий етап по-своєму. З цієї статті ви дізнаєтеся, в чому особливість поведінки. Попереджений — значить озброєний!

Овен починає віддалятися від вас. Він перестає будувати спільні плани на вихідні. Ваші повідомлення довго залишаються без уваги.

Телець стає похмурим і надмірно примхливим. Він починає чіплятися до всього, що ви робите. Йому стають притаманні роздратованість і гнів, він затіває сварки через кожну дрібницю.

Близнюки перестають проявляти інтерес до душевних розмов. Вони починають байдуже ставитися до поцілунків, дотиків, близькості з вами.

Рак перестає ділитися з вами кожною деталлю минулого дня. Він дає односкладові відповіді, уникає серйозних розмов.

Лев стає байдужим. Йому вже все одно, він більше не затіває сварок. Він перестає вказувати вам на допущені помилки. Він більше не хвилюється, коли ви робите щось не так.

Діва починає вказувати на ваші недоліки. Представники цього знака спеціально затівають сварки, щоб дати вам привід розлучитися з ними.

Терези перестають говорити, що люблять вас. Вони тепер рідко влаштовують для вас сюрпризи. Ви відчуваєте, що вони перестають докладати зусилля до зміцнення відносин.

Скорпіон проводять багато часу без вас. Ви все частіше сваритеся на порожньому місці.

Стрілець починають порівнювати ваші відносини з відносинами інших людей. Як приклад він наводить друзів, колишніх і навіть незнайомих людей.

Козоріг прямо повідомляє вам про те, що не впевнений, як довго ще триватимуть ваші стосунки.

Водолій емоційно відсторонюється. Він замикається в собі, знову зводить стіни між вами.

Риби перестають говорити про своє майбутнє з вами. Вони більше не будують довгострокових планів.

Оригінал