4 найбільш моногамні знаки Зодіаку

Деяким знакам Зодіаку подобається стабільність, у той час, як інші воліють фліртувати і заводити стосунки на одну ніч або крутити романи з кількома партнерами одночасно.

Якщо ви зараз з кимось зустрічаєтеся в надії знайти постійного партнера, тоді пропонуємо ознайомитися з характеристиками декількох знаків Зодіаку, які віддають перевагу моногамним відносинам.

Рак

Раки воліють зустрічатися з тими хлопцями або дівчатами, з якими можна побудувати серйозні і віддані відносини. Рак вкладає у свою другу половинку буквально все – і серце, і душу.

Він настільки відданий партнеру, що може навіть здатися дещо нав’язливим. Але саме така непохитна відданість і робить його моногамним.

Козоріг

Козороги у відносинах віддають перевагу моногамії, адже вона як не можна краще показує особливості їхнього характеру. Це дуже традиційні люди, які не сприймають вільні стосунки.

Козороги вірні і чесні, і чекають від вас того ж у відповідь. Вони віддані в усьому, що роблять, і хочуть заводити відразу серйозні відносини зі своєю потенційною спорідненою душею, а не витрачати час на швидкоплинні задоволення.

Лев

Левам подобаються моногамні відносини, оскільки вони дуже цінують відданість і вірність. І ця їхня риса настільки сильно виражена, що часом може зробити їх схильними до заздрості чи ревнощів.

У внутрішньому світі Лева відбувається багато чого, а тому розпорошувати свої романтичні інтереси між декількома людьми відразу йому здається марною тратою енергії і часу.

Чи то просто побачення, чи шлюб, народжені під цим знаком хочуть постійні і віддані відносини, сповнені щирості і чесності.

Діва

Діва повністю присвячує себе справі, і романтичні відносини тут не виняток. Це вроджені перфекціоністи, а тому коли вони з кимось зустрічаються, то ставляться до партнера вкрай серйозно.

Моногамні відносини відповідають базовим особистісним якостям Дів – вірності і прагнення робити все якнайкраще.

Оригінал