Гороскоп на 25 березня

Овен ♈

Минуле може постати перед Вами в песимістичному світі – але чому? Спробуйте розгорнути телескоп і побачити позитив. Навіть якщо Ви зробили якусь кількість помилок, це був цінний досвід. Не картайте себе. Краще подивіться в дзеркалі – і зрозумійте, що перед Вами людина, яка багато чого досягла.

Телець ♉

У ситуації впертої незгоди є всі шанси знайти компроміс. Ви зрозумієте, що варто поступитися, а не стояти на своєму у що б то не стало. Ви незабаром порадієте своїй гнучкості та зрушить з мертвої точки ситуацію, яка здавалася зовсім безнадійною.

Близнюки ♊

Черепашачі кроки до мети швидше засмучують, ніж надихають. Виникають сумніви: а чи варта взагалі ця гра свічок? Щоб розвіяти їх, зосередьтеся на кожному конкретному кроці, навіть найменшому. Нічого не робити – не варіант. Невеликий прогрес – все одно прогрес.

Рак ♋

Приплив віри в себе змінить гримасу на посмішку. Ви відчуєте себе краще і зможете вловити позитив з боку інших людей. Ви зараз знаходитесь в ідеальному положенні для того, щоб принести у світ трохи більше уваги, поваги і любові – і отримати їх же натомість. Звичка ділитися: ось що буде працювати на Вас.

Лев ♌

Домашні справи, які Ви радісно ігнорували, сьогодні можуть вимагати уваги. Важко сидіти склавши руки, коли час прийшов! Пора закотити рукави і взятися за справу. Якщо ж у Вас вдома і так все в ажурі, зосередьте увагу на близьких, які можуть мати в ній потребу.

Діва ♍

Свої почуття і думки можна висловити і без зайвої драми. Для цього потрібно просто зробити паузу і трохи розібратися. Внутрішнє розуміння сприятиме зовнішньому. А якщо Ви боїтеся, що хтось візьметься судити Вас за Вашу правду – то це Ви даремно!

Терези ♎

Ви зосередитеся на тому, чого Вам, здавалося б, не вистачає. Але навіть якщо і є якісь проблеми, немає нічого неможливого для людини з уявою! Вам варто проявити творчий підхід і винахідливість – і Ви досягнете будь-якої мети, яку поставите перед собою!

Скорпіон ♏

Сьогодні загостриться Ваша інтуїція, і Ви легко будете розпізнавати емоції і думки інших людей. Люди захочуть, щоб Ви поділилися з ними своїми прозріннями. Але зазираючи в чужі душі, не забувайте і віддавати щось натомість. Якщо хочете, щоб інші розкрилися перед Вами, проявіть щирість самі.

Стрілець ♐

Зараз як ніколи важливо відновити фізичні і душевні сили. Всім час від часу потрібен відпочинок, тому по можливості користуйтеся моментом. Чим більш спокійне оточення Ви собі створите, тим краще. Але навіть якщо вийде присвятити собі зовсім небагато часу, постарайтеся надолужити пізніше. Незабаром Ви побачите всі плюси такого підходу.

Козоріг ♑

Ваша прониклива підтримка – це рівно те, що потрібно іншим людям. Навіть якщо в нормі Ви не схильні до альтруїзму, сьогодні виникне бажання поділитися з людьми часом і увагою. Крім того, що це буде просто приємно, на чужих помилках ще й навчаються. У кінцевому підсумку, у виграші залишаться всі.

Водолій ♒

Якщо Ви жадаєте уваги або визнання, не вимагайте їх надто наполегливо. Здається несправедливістю, що взагалі доводиться просити про похвалу – але якщо хтось намагається сказати Вам щось хороше на свій лад, прислухайтеся. А коли захоплення бурхливою рікою потечуть, постарайтеся не забути, що хотіли саме цього!

Риби ♓

Майбутнє настільки райдужне, що потрібно трохи зменшити яскравість і контраст! Продовжуйте розігрувати карту свого таланту – це принесе плоди. Навіть невеликі кроки в бік розвитку корисні. Настав час скласти новий план, який буде відповідати Вашим новим амбіціям. Все відбувається не просто так.