Як ревнують різні знаки Зодіаку

Трохи ревнощів стосункам не зашкодить, а ось інтенсивна форма цього почуття може стати фатальною для стосунків. Дізнайтеся, які зі знаків Зодіаку найкраще контролюють ревнощі, а які – поводяться буквально як божевільні ревнивці.

Овен

Овнам важливо, щоб стосунки ґрунтувалися на довірі. Тому партнер, який обманює чи лицемірить, змушує Овна моторошно ревнувати. Недовіра та почуття незахищеності лише ще більше посилюють його ревнощі, тому партнерові Овна важливо бути з ним максимально відкритим, а не тікати від проблем.

Телець

Цей знак Землі мріє про тихе сімейне щастя, а також про здорові та гармонійні стосунки. Саме тому, якщо Тельці починають відчувати найменший сумнів у вірності партнера, у них прокидається «детектив». Вони докладають усіх зусиль для того, щоб з’ясувати, які насправді справи. І якщо у Тельців вийде знайти найменші докази невірності, то партнерові не поздоровиться.

Близнюки

Люди, народжені під цим знаком, за своєю природою не ревниві, але часом все ж таки їх охоплюють підозри. Цікаві та спраглі до дії Близнюки починають блукати лабіринтами своєї уяви у пошуку доказів невірності, які посилюються почуттям ревнощів, що робить їх дуже нещасними.

Рак

Представники цього знак дуже рідко відчувають ревнощі, тому що більшу частину часу вони засліплені любов’ю. Раки настільки сильно прив’язуються до людини, яку люблять, що їм і на думку не може спасти думка про зраду. Але якщо все ж таки вони знаходять причину для сумнівів, це вражає їх до глибини душі. Вони рідко прощають зраду, але якщо все ж таки вирішать залишитися у відносинах, згадуватимуть про завдану їм рану до кінця життя.

Лев

Людей, що народилися під цим знаком, ревнощі засліплюють досить часто, причиною цього є або гордість, або страх бути недостатньо коханими. «Ревіти» Лев зазвичай починає не через втрачене кохання, а через безпорадність, яку він відчуває. Леви чекають від партнера дуже багато і саме тому часто ревнують.

Діва

Діви можуть спеціально своєю поведінкою провокувати почуття ревнощів у партнера. Вони люблять домінувати у відносинах, намагаючись тримати під повним контролем як свого партнера, так і власні почуття. З цієї причини людина, яка любить Діву, згодом стає закінченим ревнивцем, що призводить до постійних з’ясувань відносин.

Терези

Представники цього знаку просто люблять своїх партнерів. Вони не ревниві і готові багато віддати за кохання. Але якщо Терези відчувають, що партнер починає користуватися їхньою добротою і терпінням, тоді стають непередбачуваними і навіть небезпечними. Їхні ревнощі можуть вилитися у щось неконтрольоване, тому краще не вступати з Терезами у затяжні конфлікти.

Скорпіон

Це дуже ревнивий знак зодіаку. Скорпіони зазвичай ревнують свого партнера до всіх і кожного, хто сміє тільки до нього наблизитися. Скорпіони відрізняються особливою чутливістю, і саме тому їм дуже часто буває дуже важко стримувати і контролювати свої емоції, в тому числі і ревнощі.

Стрілець

Люди, що народилися під цим знаком, досить ревниві, у чому вони ніколи не зізнаються, тому що це зачіпає їхню гордість. Факт невірності вони прощають і продовжують пам’ятати про нього до кінця життя. Саме тому при перших сумнівах представникам цього знака варто розставити всі крапки над «i», щоб ситуація не перетворилася на проблему, яку неможливо вирішити.

Козоріг

Представники цього знаку ніколи не забувають і не прощають усе те погане, що робить партнер. Хоча це звучить дивно, але Козороги зовсім не ревниві, тому вони ніколи не починатимуть стеження за коханою людиною, щоб тільки розвіяти свої сумніви. Але якщо все ж таки, Козоріг дізнається про те, що його обдурили, він відразу ж зачинить двері перед носом партнера, що означатиме неминучий кінець стосунків.

Водолій

Водолії зазвичай ревнують рідко. І якщо це почуття навіть поселяється в їхньому серці, вони намагаються сховати його за саркастичною поведінкою. Зрозумівши, що їхні ревнощі були виправдані і що їх справді обдурили, вони не розбираються, а просто закінчують цю історію кохання назавжди.

Риби

Ревнощі – це почуття, яке переслідує представників цього знака по всьому шляху відносин. Риби від свого партнера просять багато, а іноді надто багато кохання та уваги. Саме з цієї причини Рибам дуже важко пробачити навіть незначні помилки.

Оригінал