Гороскоп кохання: те, чого ми хочемо – не завжди те, що нам потрібно

Кожен із нас очікує від стосунків якихось особливих проявів. Але що говорить про це гороскоп? Чи збігаються ваші очікування з тим, що потрібно представнику вашого знака Зодіаку?

Овен

Чого ви хочете: Як правило – пишатися і хвалитися своїм партнером. Щоб він був найкрасивішим, найяскравішим і чарівним. Коли йдеш вулицею з ним поруч – і всі застигають від захоплення. Вас переповнює пристрасть, тому ви очікуєте аналогічного за напруженням ставлення з боку другої половинки.

Що вам потрібно: Насправді вам потрібно дещо інше: щоб партнер не був нудним, а головне – не кинув у скрутну хвилину. Річ у тім, що пристрасний партнер буде таким же, як і ви – справжнім вулканом. А це не зовсім те, що вам потрібно. Точніше – категорично протипоказано в плані перспективи стосунків. Овнам радше підійде кохана людина, яка завжди буде поруч і зможе мужньо “приймати на себе” весь їхній вогонь і вибуховий темперамент.

Телець

Чого ви хочете: Ваша романтична сутність тягнеться до партнерів, які будуть лише обожнювати і звеличувати. Наче ви – божество, що не має вад і недоліків. При цьому кохана людина має бути “також ідеальною”, а якщо щось не так – зобов’язана змінитися.

Що вам потрібно: Насамперед – зрозуміти, що основою будь-яких стосунків є взаємна повага. Ні ви, ні ваш партнер не є ідеальними (втім, як і всі люди на Землі). Тому ви повинні спільно працювати над стосунками, намагаючись чинити так, щоб усім було легко і вільно. А ось примушувати когось змінитися, будучи впевненим у власній “святості” – вкрай небезпечна помилка. Там, де з’являється примус – зникає любов.

Близнюки

Чого ви хочете: Ви аж надто багато чого очікуєте від свого партнера. Хочете, щоб він був одночасно і дуже розумним, і кумедним, і цнотливим, і розбещеним за певних обставин… Тобто двоїстість вашої натури вимагає точно такого ж партнера. Щоб ви йшли по життю, як близнюки!

Що вам потрібно: Однак ваш партнер-двійник – абсолютно невідповідна пара для Близнюків. Вам потрібен насамперед по-справжньому мудрий супутник життя, який буде розуміти і прислухатися. Для стабільних стосунків Близнюкам необхідна людина, яка доповнюватиме вас, а не буде точною копією. У другому випадку у стосунків немає практично жодних шансів.

Рак

Чого ви хочете: У Рака – дуже чутливе серце. Тому представники цього знака мріють про партнера, який завжди знатиме, чого вони хочуть. Тільки такий формат стосунків вони вважають ідеальним.

Що вам потрібно: Однак ви потребуєте зовсім іншого типу партнера. Ваш обранець має бути людиною, яка завжди залишатиметься вірною і чесною з вами. А не намальований ідеал, який зможе “читати” думки та передбачати бажання. Вам потрібен той, хто завжди допоможе і підтримає, поруч із ким ви почуватиметеся комфортно і в безпеці.

Лев

Чого ви хочете: Природно, що представники цього знака хочуть партнера, який буде постійно хвалити і тішити їхнє его солодкими компліментами. Захопленого і вірного фаната. Щоб він сприяв зростанню популярності Лева, і щоб партнером завжди можна було похвалитися за нагоди.

Що вам потрібно: Подумайте гарненько, Леви! Вам потрібна зовсім інша людина! Лояльна і чесна, насамперед. Вона має мотивувати вас розвиватися і хвалити, але ніяк не прогинатися і засипати незаслуженими компліментами.

Вам потрібен коханий, який скаже правду в обличчя, коли потрібно. Адже це – для вашого ж блага. Водночас він має вміти любити і прощати, адже з Левами буває – ой, як нелегко!

Діва

Чого ви хочете: Діви хочуть незалежних і розумних партнерів, які будуть завжди поруч, але водночас зможуть надати таку бажану свободу. Тобто – два в одному: начебто і разом, але й абсолютно вільні.

Що вам потрібно: Якщо ви добре поміркуєте, то зрозумієте, що вам потрібна людина, яка буде цінувати і поважати. Та, яка зробить вас щасливими. Та, поруч із якою буде спокійно і безпечно.

Терези

Чого ви хочете: Ви мрієте про те, що вам заздритимуть усі навколо. Адже ви маєте стати наймилішою і найчарівнішою парою! Але яка користь від такого “партнера-трофея”, якщо він абсолютно не буде вас розуміти? Це ж не музейний експонат!

Що вам потрібно: Насправді вам потрібен партнер, з ким буде легко і вільно – розмовляти, гуляти, веселитися. Він має вміти слухати, розуміти, співпереживати. А головне – вміти підтримати і вселити впевненість у тому, що разом ви зможете підкорити весь світ!

Скорпіон

Чого ви хочете: Хто ще зі знаків Зодіаку настільки одержимий владою, як ви? Скорпіон хоче виключно покірного і терплячого партнера.

Що вам потрібно: Партнер, який припав на коліна перед вами від надлишку почуттів – це вигаданий і безглуздий роман. У реальному житті вам потрібна кохана людина, яка цінуватиме за те, якими ви є насправді. Вона буде вірною і не зрадить. Але не тому, що боїться або “привчена” підкорятися, а тому що любить і піклується.

Стрілець

Чого ви хочете: Стрільці – володарі вільного духу і душі, що не терпить рамок. Тому їх лякає сама думка про консервативні й традиційні стосунки. Їм хочеться такого ж дикого і неприборканого партнера.

Що вам потрібно: Однак вам потрібен партнер, який внесе в життя трохи стабільності. При цьому він має розуміти і враховувати ваше прагнення до свободи. А це можливо, якщо він вміє по-справжньому любити і прощати.

Козоріг

Чого ви хочете: Козороги мріють про партнера, який не створюватиме проблем. Тобто – він ніби є, але й водночас – не заважає і не відволікає. Також кохана людина має працювати над стосунками постійно і невпинно, адже у Козорога є важливіші справи.

Що вам потрібно: Насправді вам потрібен той, хто прикрасить ваше життя в більш яскраві фарби і буде регулярно рятувати від нападів песимізму. Такий собі “позитивчик” – ось хто вам потрібен!

Водолій

Чого ви хочете: Ви хочете, щоб усім займався виключно партнер. Усе нудне і буденне – не для вас. Водолію вкрай важлива свобода у стосунках, він прагне завжди залишатися собою і ні до кого не прив’язуватися занадто сильно.

Що вам потрібно: У реальному світі вам потрібен той, хто надасть незалежність, яка відрізняється від повної свободи. Тільки в такому форматі зможете одночасно і чинити так, як хочете, і зберегти стабільні стосунки. Ваш партнер має бути розумним і всебічно розвиненим. Водолію потрібен той, поруч із ким можна рости й розвиватися. Найкращий друг на світі!

Риби

Чого ви хочете: Риби хочуть життя, схожого на казку. Тому ви шукаєте в партнері якісь неймовірні риси, яких немає в інших людей. Нерідко вас тягне саме до аутсайдерів – щоб можна було їх виправити.

Що вам потрібно: Але реальне життя – зовсім інше. Вам потрібен партнер, який буде достатньо сильним і самодостатнім, щоб працювати над собою і виправляти недоліки. Кохана людина, яка ніколи не кине, поруч із нею – як за кам’яною стіною. Вашим “водам” потрібна стабільність, Риби. Тож лузери – не ваш варіант.

Оригінал