Чим привабити чоловіка знаючи його знак Зодіаку

Це навіть простіше, ніж ви думаєте. Що, якби ви зустріли абсолютно дивовижного чоловіка, якому подобалося б усе те, що ви робите, і який ставився б до вас, як до королеви? Звучить чудово, чи не так? Для цього просто потрібно його чимось “зачепити”, при цьому не ламаючи і не змінюючи себе. І нерідко знак зодіаку може вам у цьому допомогти – так ви точно знатимете, що його приваблює і цікавить.

Овен

Овен любить веселе проведення часу, тому він завжди підсвідомо шукає легку і товариську людину. Найкращий спосіб зацікавити Овна – змусити його розсміятися. Він не дуже серйозний на самому початку, але він чітко розуміє, коли хтось намагається надто старанно йому догоджати. Головне – легке, невимушене і веселе спілкування.

Телець

Це звучить банально, але Тельцю справді подобається бути причетним до подій і ситуацій. Запрошення на вечірку або в кіно не тільки змушує його відчувати себе потрібним, а й показує йому, що ви дійсно його цінуєте. Телець іноді може бути домосідом, тому не всі запрошення прийматиме. Але сам факт, що його помітили, дуже швидко відкладається у Тельця в пам’яті.

Близнюки

Який найкращий спосіб справити на нього враження? Ставити всілякі нестандартні запитання. Тому щоб дізнатися їх краще і справити враження, почніть із Близнюками активно спілкуватися. Цей знак безумовно запам’ятає, що саме ви поставили йому запитання, чи вірить він в інопланетян, чи любить він, коли його зв’язують під час сексу.

Рак

Рак сором’язливий з новими людьми, тому вам доведеться взяти на себе провідну роль. Він може бути сповільненим у своїх реакціях і обмірковувати відповіді, отже, вам доведеться утримувати розмову більш-менш живою, інакше почнуть виникати незручні паузи. Чи будете ви базікати з ним увесь вечір, чи потягнете його до галасливого клубу, але доки він бачить у вас впевненість і веселощі, він буде зацікавлений.

Лев

Уявіть собі, але Лев обожнює компліменти. Вам не потрібно цілувати його і пристрасно обіймати, щоб змусити його вас помітити – Лев любить вухами. Проводячи час разом, дайте йому знати, що він шалено цікава особистість і з ним цікаво спілкуватися. Ці компліменти не тільки зміцнять його самооцінку, а й змусять уважніше до вас придивитися.

Діва

Діва реагує на люб’язність і витонченість. Цей знак любить піклуватися про інших, але це не завжди взаємно. Ви дійсно можете привернути її увагу, якщо станете цінувати її доброту і турботу і відповідати тим самим. Не забувайте, що у Діви “вбудований датчик” на нещирість, і вона напевно відчує гру і лицемірство.

Терези

Іноді інтереси Терезів можуть здаватися занадто багатогранними, але те, що справді привертає їхню увагу – це нестандартність. Бути “нестандартною” насправді означає, що ви маєте не боятися бути не такою, як усі, і тим більше не лякатися чужої думки. Це вміння бути собою дуже Терезам подобається, бо вони хочуть бачити цю якість і в собі.

Скорпіон

Скорпіон жорстко класифікує всіх на категорії, тому ваше завдання – потрапити в категорію людей, які йому сподобаються, тому що Скорпіон своєї думки не змінює. Його притягують люди незвичайні й унікальні, оскільки вони доповнюють його власну особистість. Найкращий варіант для початку – це просто бути собою і в жодному разі не надягати маску або перегравати.

Стрілець

Стрілець обожнює людей, які сповнені ентузіазму та енергії, як і він сам. Його найбільше цікавлять ті, хто “рвуться в бій”. Якщо ви людина смілива і відчайдушна, ви напевно привернете увагу Стрільця. Не бійтеся послабити свій внутрішній контроль, коли ви проводите час разом, тому що Стрілець захоплюється людьми, які роблять навіжені речі.

Козоріг

Козоріг знаходить порожні розмови неймовірно нудними і не буде гаяти час, якщо все, про що ви хочете з ним поговорити, – це погода. У нього низька терпимість до багатьох речей, і він не любить настирливих і нав’язливих людей. Якщо ви зумієте підтримати з ним пізнавальну бесіду, то він обов’язково вас виділить. Порушуйте теми, які його цікавлять, і він захоче продовжувати постійно спілкуватися з вами.

Водолій

Водолій часто почувається аутсайдером навіть серед своїх найближчих друзів. У нього дуже незвичайне мислення, і йому може бути важко сформулювати, що відбувається в його голові. Тому він потай чекає легкого і невимушеного спілкування. Якщо ви станете розуміти, що Водолій намагається вам сказати, це не залишиться непоміченим. Він дійсно хоче, щоб до нього не ставилися, як до дивака.

Риби

Риби найкраще сходяться з людьми, коли між ними виникає певний контакт. Якщо Риби виявляють спільні точки дотику, то ви станете для них особливою. Ви можете пробудити інтерес Риб тактильним контактом або мовою жестів. Будучи інтуїтивним знаком, Риби легко зчитують ваші думки та наміри, тому намагайтеся посилати їм правильні меседжі.

Оригінал