Як поводяться закохані знаки Зодіаку

Кохання – чудове почуття. Закохуючись, ми починаємо змінюватися на краще, а наше серце переповнюється позитивними емоціями, які хочеться виплеснути, обдарувавши щастям буквально всіх навколо. Причому закохане серце перестає керуватися здоровим глуздом, змушуючи нас здійснювати всілякі безумства, на які у звичайному стані людина навряд чи наважилася б. У цьому плані цікаво поглянути на те, як поводяться представники різних знаків Зодіаку у стані закоханості.

Овен

Овен – «наймолодший» із представників зодіакального сузір’я, а тому не дивно, що закохавшись, ця людина починає поводитися як дитина. Він щиро і прямолінійно говорить про свої почуття або починає сильно хвилюватись у присутності коханої людини, видаючи себе з головою. Щоправда, тут виявляється і імпульсивність Овна, адже якщо об’єкт обожнювання не відповість йому взаємністю, може психувати і здійснювати інші імпульсивні вчинки. З закоханими Овнами так буде завжди – моменти зізнання у вічному коханні змінюватимуться у них із нападами гніву.

Телець

Представник цього знака закохується ґрунтовно, а значить, серйозно і надовго. Телець за своєю натурою не надто романтичний, а отже, не варто очікувати від нього запаморочливих залицянь і несподіваних сюрпризів. Ця людина підкуповує своєю практичністю та надійністю. Він радше запропонує другій половинці матеріальну підтримку, допомогу у справах чи ведення спільного бізнесу. Закоханий Телець намагатиметься створити якомога більше моментів, що об’єднують, які стануть основою спільного проживання. До того ж Телець прямо та безапеляційно донесе до коханої людини, що готовий створити сім’ю та завести дітей.

Близнюки

Підопічні Меркурія самі собою люди товариські, а закохавшись, стають просто нестримними. Вони починають «щебетати» про все на світі, намагаючись будь-якими способами привернути до себе увагу людини, що полюбилася. Коли ж Близнюки переконаються у тому, що інтерес партнера взаємний, вони сміливо зізнаються у своїх почуттях і попросять цілком конкретної відповіді, не побоюючись відмови. Представники даного знака занадто буквальні, а значить, якщо справжнього інтересу з боку людини, що сподобалася, не буде, їхній любовний запал почне стрімко згасати. Але якщо почуття взаємні, Близнюки зроблять усе, щоб із цієї пари вийшла повноцінна любляча сім’я.

Рак

Закоханий Рак тричі подумає, перш ніж наважиться залицятися до людини, що сподобалася, і повідомляти їй про свої почуття. Він збере всю необхідну інформацію, оцінить перспективи партнера на сімейне життя і лише потім перейде до залицянь. Що характерно, ще не зізнавшись у своїх почуттях, Рак починає активно дбати про свою кохану людину, оберігати її та оточувати ласкою. Якщо партнерові така турбота буде приємна, якщо вона не обтяжуватиме його, шанси на створення сім’ї та поява спільних дітей будуть досить високими. Але якщо Рак почне «душити» партнера своєю опікою, перспективи такої пари стануть дуже примарними.

Лев

Левам важко знайти собі партнера до ладу, а тому закохуються такі особи нечасто. Але якщо це відбувається, про почуття Лева дізнаються всі довкола. Представник даного знака готовий кричати про свої почуття, готовий здійснювати різні безумства, на кшталт польоту з коханою на параплані або величезного банера з освідченням у коханні. Зі свого визнання він хоче зробити справжнє шоу, щоб оточуючі просто ахнули. Але це банальне позерство. Закохавшись, Лев світиться від щастя і хоче поділитись своєю радістю буквально з усіма. Варто лише зауважити, що Лев не визнає відмови, а значить, отримавши відмову, відразу припинить усі контакти з коханою людиною і зітре з пам’яті її ім’я.

Діва

Це в роботі Діви активні та рішучі. Коли справа доходить до визнання у своїх почуттях, ці особи стають лагідними та сором’язливими. Їм неймовірно важко вголос висловити свої емоції, не кажучи вже про те, щоб сурмити про це всьому світу. Але якщо об’єкт обожнювання відповість Діві взаємністю, підопічних Меркурія починає нести на хвилях кохання. Діви дбатимуть про кохану людину, всіляко догоджатимуть їй, робитимуть нехай невеликі, але несподівані сюрпризи. Навколишнім це може бути зовсім непомітно, але кохана людина відчує на собі всю пристрасть, на яку здатні Діви. Дехто від такого прояву почуттів може навіть спробувати втекти.

Терези

Навіть закохавшись і зізнавшись у своїх почуттях, Терези не припиняють завойовувати кохану людину. Вони постійно щось вигадують, плануючи романтичні зустрічі, несподівані сюрпризи чи спільні подорожі. Підопічні Плутона обожнюють флірт, їм хочеться продовжувати цю любовну гру якомога довше, і вони зроблять все для того, щоб партнер з азартом брав участь у ній. До речі, навіть зв’язавши себе тенетами шлюбу, Терези поступово розкриватимуть коханій людині свою душу, постійно підтримуючи її інтерес до себе.

Скорпіон

Скорпіон – справжній ураган у відносинах, і особливо сильно це з’являється на зорі закоханості. У цій людині поєднується весь розпал пристрастей, адже зізнавшись у коханні людині, яку Скорпіон любить всією душею, він відразу починає вимагати взаємності. Навіть якщо на першому етапі підопічний войовничого Марса не доб’ється взаємності, він не відступить, а продовжить із подвоєною силою завойовувати кохану людину. З високою ймовірністю Скорпіон доб’ється свого, оточивши партнера турботою і ласкою. Єдине, гармонію в цих відносинах порушуватимуть ревнощі Скорпіона, але якщо в парі пануватиме розуміння, гострих кутів вдасться уникнути.

Стрілець

Стрільці настільки товариські і безпосередні, що іноді їхнє дружнє спілкування можна прийняти за догляд закоханої людини. Це дійсно так, але якщо Стрілець закохався, він буде просто підкуповувати своєю чарівністю, і робити все, щоб зачарувати людину, що йому полюбилася. При цьому йому не потрібна легка жертва. Народжені під зіркою Юпітера, ці особи хочуть переслідувати партнера, відчувати його опір і, виявляючи зусилля, долати його. Їм важливий дух суперництва, адже без цієї гри у Стрільця швидко висохне весь азарт. Однак, навіть створивши пару, закоханий Стрілець добиватиметься вільних стосунків, адже йому не до вподоби будь-які обмеження та заборони.

Козоріг

Козоріг – закритий знак, тому своїх закоханих почуттів на огляд не виставляє. Та й об’єкту обожнювання часом непомітні подвиги Козорога в його бік. До людини, яка їх цікавить, підопічні Сатурна стають добрішими, починають цікавитися його думкою, ділитися своїми планами на життя і навіть питати поради! Якщо ви помітили, що Козоріг із задоволенням спілкується з вами, а теми обговорення не стосуються грошей і кар’єри, то між вами щось більше, ніж просто дружба. Як тільки Козоріг зрозуміє, що почуття взаємні, він візьме “бика за роги” і оголосить вас парою. А якщо, крім взаємної симпатії, у вас виявиться і спільність інтересів, партнер буде у Козорога «як у Христа за пазухою».

Водолій

Зрозуміти, що Водолій закоханий можна з кількох причин. Ця людина почне сміятися і кепкувати з об’єкта свого інтересу. Ексцентрична і навіть неадекватна поведінка Водолія ніби сигналізує: «Полюби мої найгірші якості, і я буду вірний тобі все життя!». Незабаром ексцентрична поведінка представника даного знаку почне змінюватись інтересом та потягом до глибоких інтелектуальних бесід. Важливо розуміти, що навіть закохавшись, від Водолія навряд чи дочекаєшся романтики та дорогих подарунків. Але до партнера він ставитиметься як до друга, і як до рівної особистості.

Риби

Риби – романтики, а значить закоханість, яка вразить їх у саме серце, перш за все знайде своє вираження у творчості. Риби можуть писати вірші, картини, присвячувати своїм коханим поеми та називати їхнім ім’ям свої винаходи. Але не єдиною творчістю проявлятимуть себе підопічні Нептуна. Риби − натури витончені, а тому влаштовуватимуть своїм коханим романтичні побачення, сповнені чуттєвих насолод і ніжних освідчень у коханні. Партнер «танутиме» в руках Риб, не підозрюючи, що ця людина вже завтра з такою ж пристрастю може освідчуватися в коханні іншій людині. А післязавтра – третій!

Оригінал