Як повернути чоловіка за знаком Зодіаку

Розрив стосунків між людьми, які люблять одне одного, завжди важкий період у житті. Чекати, коли хлопець знову згадає про вас, страждати і мучити себе негативними думками не варто. Використовуйте знання астрологів, щоб швидко налагодити стосунки зі своїм обранцем.

Однак не забувайте, що кожен знак Зодіаку по-своєму реагує на погіршення стосунків, а отже, вам доведеться постаратися. Якщо ви дійсно винні в ситуації, що трапилася, то загладжувати провину все ж доведеться.

Овен

Характерною особливістю чоловіків цього знака є мінливість. Вони можуть закрутити вас у вирі пристрастей, а через короткий проміжок часу стати неприступними і відчуженими. Овни, які відчувають щиру любов до вас, самі підуть на контакт, тож не поспішайте вимолювати прощення. Чоловіки цього знака Зодіаку не стануть відмовлятися від свого ідеалу, а отже, перемир’я у стосунках – справа часу.

Якщо ж ви сильно образили свого партнера, пам’ятайте, що чоловік Овен не терпить байдужості. Покажіть йому щиру любов, і тоді коханий швидко змінить гнів на милість. Повернути довіру Овна можна також за допомогою кардинальної зміни іміджу, відмови від ревнощів і тотального контролю. Не забувайте, що чоловіки цього знака є палкими коханцями, тому постарайтеся здивувати їх.

Телець

Тельці у своїй більшості романтики, і саме цю рису характеру можна використовувати дівчатам, щоб повернути любов свого обранця. Навряд чи знайдеться Телець, який зустрічається з кимось просто так, у них завжди все серйозно. Тому ваш розрив найчастіше відбувається через зраду, публічне приниження, розчарування або вашу спробу взяти гору своїм авторитетом.

Після розриву, що стався, постарайтеся прийти в норму і заспокоїтися. Чоловіки цього знака кілька днів можуть остигати від образи, тому почекати доведеться в будь-якому разі. Повертати коханого Тельця вам потрібно з розумом, а отже, з’ясовувати стосунки ви будете наодинці. Забудьте про допомогу родичів і просто сторонніх людей, інакше ваше примирення просто не відбудеться. Покажіть обранцеві бажання змінитися на краще, заінтригуйте, покажіть свою жіночність і чарівність. У такому разі у вас буде великий шанс на успіх і перемир’я після сварки. Ще вам допоможе щирість і розповідь про переживання, відмова від докорів і нагадування про приємні моменти вашого спільного життя.

Близнюки

Чоловік цього знака часто відмовляється самостійно ухвалювати рішення, тому може сам повернутися в будь-який момент. Однак подвійність його натури не дозволить вам насолодитися спокійним спільним життям. Представники цього зодіакального сузір’я часто перебувають у постійному пошуку супутниці життя, тому вам доведеться постаратися повернути його прихильність.

Астрологи радять відмовитися від нав’язливості, увімкнути хитрість і чарівність на повну котушку. Будьте впевнені в собі, створіть загадковий образ і проявіть інтерес до його захоплень. Говоріть компліменти і не забувайте захоплюватися коханим. Допоможе вам і повна відмова від ревнощів. Будьте уважними і не намагайтеся підпорядкувати його своїм інтересам, адже якщо ви зазіхнете на його свободу, то про примирення мови бути не може.

Рак

Раки дуже вразливі й образливі, тому розставання переживають довго і занурюються в себе. Витягнути коханого з панцира буде непросто, проте ви можете виправити становище, якщо доведете йому свою любов. Раку важливо відчувати себе жаданим і потрібним для своєї половинки. У такому разі він пробачить образу і повернеться до вас.

Дівчатам необхідно визнати свої помилки і показати чоловікам Ракам щирі почуття. Хваліть обранців, зробіть так, щоб вони відчули себе найулюбленішими та найбажанішими. Секрет примирення полягає і у веденні домашнього господарства: якщо ви навчитеся готувати улюблені страви вередливих Раків, дбатимете про них, то примирення буде у вас у кишені. Пам’ятайте про те, що Раки за своєю натурою не люблять рішучих дій, тому вам доведеться підштовхнути їх до вигідного для вас рішення.

Лев

Чоловіки Леви за своєю натурою гордії та самозакохані особистості. Після розриву не варто чекати від них першого кроку до примирення. Навряд чи Лев повернеться до вас, якщо прийняв рішення піти. Повернути його може тільки гостра потреба у своїй обраниці.

Якщо вам дорогі стосунки, то доведеться багато чого поміняти. Почніть зі свого образу, поміняйте гардероб, адже Леви ласі на все яскраве і красиве. Будьте в центрі уваги і захоплюйте чоловіків своєю сексуальністю, умінням підтримати розмову. Ревнивець Лев навряд чи захоче втрачати таку жінку і “віддавати” її на поталу суперників.

Не забувайте, однак, що повернення до Лева має супроводжуватися вашим каяттям і схилянням перед його чеснотами. Леви люблять підпорядкування, тому мудрій супутниці його життя потрібно навчитися “бити” в слабкі місця: прекрасно господарювати, підтримувати свою красу, бути ідеалом у його очах і відмовитися від перетворення на домосідку. Потрібною ви будете в тому разі, якщо не дозволите собі розслаблятися і виглядати неохайно.

Діва

Чоловіки Діви не люблять драм. Вони вибагливі в жінках, не схильні до численних зв’язків, тому ваше розставання, найімовірніше, трапилося з вагомої причини.

Повернути кохану людину можна, проте забудьте про сцени з риданнями і заламуванням рук. Проявіть хитрість і пам’ятайте про те, що удавана холодність вашого чоловіка – лише маска, за якою він ховає біль. Не намагайтеся бурхливо з’ясовувати стосунки і доводити обранцеві свою правоту, якщо сварка і розрив відбулися. Надсилайте Діві романтичні повідомлення, балуйте його вишуканими стравами власного приготування та доведіть, що ви будете надійним тилом і чудовою парою для нього.

Повернути Діву ви зможете і за допомогою змов. Представники цього знака вірять у Вищі Сили, тому ви можете обставити його повернення як дар Небес. Розкажіть захопливу історію обранцеві, наприклад, що уві сні ви бачили вас разом і це був знак.

Терези

Чоловіки цього знака не люблять негативних емоцій і в усьому намагаються знайти золоту середину. Вони чутливі до несправедливості, і якраз на цьому почутті ви зможете зіграти. Дайте своєму обранцеві побачити, наскільки ви гарні й водночас нещасні без його любові та уваги.

Довге зважування “за” і “проти” у Терезів може затягнутися, тому беріть ініціативу у свої руки. Не затягуйте з відновленням стосунків, тримайте його на зв’язку і не забувайте зізнаватися у щирих почуттях. Обов’язково цікавтеся станом здоров’я обранця, виводьте його на відверті розмови. Дізнавшись, що турбує чоловіка, ви зможете вибрати правильну стратегію щодо повернення “пташки в клітку”.

Скорпіон

Скорпіони мають пристрасний темперамент, вони чудові сім’янини і турботливі супутники життя. Повернути таку цінну людину можна, однак спершу гарненько подумайте. Якщо вина в розставанні лежить на ваших плечах, то після перемир’я будьте готові вислуховувати докори на свою адресу. Скорпіон довго пам’ятає образи, тому може місяцями нагадувати вам про неприємний інцидент, стаючи жорстоким.

Повернути чоловіка-Скорпіона ви зможете, якщо відмовитеся від брехні, адже її ваш обранець “відчує за версту”. Вам потрібно стати загадкою і кинути виклик Скорпіону. Не втрачайте обличчя і будьте самодостатніми, тоді партнер побачить, що втрачає прекрасну і надійну людину. Не забувайте і про темперамент представників цього знака. Будьте чарівні та сексуальні, заманюйте його у свої тенета не тільки тілом, а й душею.

Стрілець

Стрільці темпераментні, проте віддають перевагу легким стосункам. Нерідко представники цього знака швидко втрачають інтерес до жінок, незважаючи на пристрасть у парі. Стрільці не схильні зупиняти свій біг, однак повернути його прихильність після розриву ви зможете. Для цього ви маєте переконатися у щирості своїх почуттів до обранця.

Чоловік-Стрілець триматиметься за жінку, яка готова до змін і здатна стати такою, якою її бачить партнер. Після сварки залиште докори і ревнощі. Будьте готові до того, що чоловік може вас образити, проте говорити він буде правду, яку вам доведеться прийняти. Відмовтеся від нав’язування йому своєї думки і не показуйте нікому, що ви можете бути розумнішою за кохану людину. Відмовтеся від розмови про промахи та помилки Стрільця, і тоді ви зможете з ним швидко помиритися.

Козоріг

Козороги за своєю природою потайливі і не надто емоційні. Повернути прихильність обранця вам буде непросто, але якщо ви впевнені у своїх почуттях, то за любов потрібно боротися. Козороги ретельно вибирають супутницю життя, тому ваші тривалі стосунки будуть козирем.

Ви можете скористатися перевіреною зброєю і вразити свого коханого лестощами. Не бійтеся хвалити його, розповідати про те, який він чудовий і ви не можете собі уявити життя без коханого. Будьте уважні і не намагайтеся задавити його емоціями, говоріть без надриву і не повертайтеся до розмови, після якої стався розрив. Якщо ви вдарите по самолюбству Козорога, то повернути його зможете навряд чи.

Водолій

Чоловік, який залишив вас, буде складною мішенню. Характер Водоліїв суперечливий, тому вам доведеться добряче постаратися. Є кілька перевірених хитрощів, які змусять Водолія передумати і відновити стосунки.

Будьте цікаві, покажіть себе з нового боку і доведіть чоловікові, що ви для нього зовсім не прочитана книга. Інтригуйте своєю поведінкою, потрапляйте в поле зору і постійно телефонуйте, а потім зникніть на кілька днів із поля його зору. Так ви розставите свою пастку, і Водолій обов’язково вирушить на пошуки “пропажі”.

Водолії люблять сильних жінок, тому відстоюйте свою позицію, не відмовляйтеся від своїх слів. Будьте пильні: чоловіки цього знака бояться сильної прихильності, тому не розкривайте своїх почуттів повністю. Інтригуйте свого коханого, і тоді він буде вашим.

Риби

Риби за своєю природою інфантильні, тому після розриву дамам доведеться докласти зусиль для повернення коханого. Після розставання не поспішайте нав’язуватися і дайте чоловікові трохи охолонути. Якщо через кілька днів примирення не відбулося, то пускайте в хід жіночі хитрощі.

Організуйте “випадкову” зустріч, демонструйте своєму обранцеві вірність і покірність, відмовившись від ревнощів. Визнайте свої помилки, покайтеся і відмовтеся від звинувачень на адресу чоловіка. Хваліть свого обранця і захоплюйтеся його розумом, натякніть на те, що він для вас залишається ідеалом. Пам’ятайте про те, що чоловіки цього знака доволі примхливі і найчастіше є “маминими синками”. Дійте так, як зробила б це його мама: проявіть турботу і втіште свого чоловіка.

Повернути кохану людину часом буває дуже складно, проте не опускайте руки. Ви маєте бути впевнені, що чините правильно і вірити у свої сили. Якщо ж ваш коханий не поспішає відновлювати стосунки, то можна вдатися до нешкідливих приворотів. Магія і ваша жіноча енергетика обов’язково допоможуть вам у цьому непростому “бою” за своє кохання.

Оригінал