Цей знак Зодіаку – найскладніший у коханні

Річ у тому, що вони аж надто люблять. При цьому чекають від свого партнера такої ж пристрасті та напруження. А якщо їхні очікування не виправдовуються, це означає, що… На жаль, те, що стосунки зайдуть у глухий кут. Незалежно від того, як партнери люблять один одного.

Отже, коли цей знак любить – це знає весь світ. Хто ж це?

Звичайно ж, що Водолій! Представники цього знаку Зодіаку не можуть приховати, що закохані. Вони готові кричати про свої почуття на всю планету! Для Водолія не є проблемою пожертвувати всім заради справжнього кохання та йти до кінця. Таке вже у них серце – пристрасне та гаряче!

Але саме тому, що вони так сильно люблять, очікують такого ж відношення від свого партнера. І ось тут починаються проблеми, які рано чи пізно призведуть до того, що роман закінчиться, незалежно від того, наскільки сильні та взаємні їхні почуття.

Водолій не скаже нічого і не стане скаржитися чи дорікати, але… Але йому потрібно мало не щогодини говорити про своє кохання, постійно доводити свої почуття. Тому що без цього він іде, навіть якщо знає, що розрив розіб’є йому серце.

Водолії – це люди з великим серцем, творчим розумом. Їх не сплутаєш з іншими, вони завжди відрізняються в натовпі своєю індивідуальністю та неповторністю. Тому ідеальний партнер для них – людина, яка живе та думає так само.

Водолії не прикидаються і не гратимуть в ігри. Їм це просто не потрібно і не цікаво. Але коли ви розбиваєте їм серце – стається справжня катастрофа. Землетрус. Цунамі. Кінець світу.

Будьте впевнені, що якщо ви не зможете переконати Водолія в тому, що любите його так само сильно, як він вас, то він… піде. І не просто піде, а зникне з вашого життя назавжди: спорудить таку величезну стіну, що ні подзвонити, ні написати.

Крім того, Водолія дуже легко образити. Швидше за все, він навіть не дасть вигляду, але будьте певні – висновки він зробив…

Отже, якщо вам випало в житті полюбити Водолія – доведеться зважати на ці особливості. Зрештою, адже це (за бажання) не складно. Зателефонувати зайвий раз на роботу і сказати, що любите, написати коротеньке повідомлення з лагідними словами, пристрасно обійняти і сказати дивлячись у вічі: «Я люблю тебе найбільше на світі…»

Варіантів прояву почуттів, які так потрібні Водоліям, мільйони. Не лінуйтеся: нагадуйте їм частіше, як сильно любите і дорожите. А на подяку вони вас любитимуть, як ніхто і ніколи раніше!

Оригінал