Як чоловіки різних знаків Зодіаку можуть висловлювати своє кохання без слів

Овен

Чоловік-Овен висловлює своє кохання тим, що захищає вас. Він не власник, але все ж таки відчуває, що несе за вас відповідальність. Він не хоче, щоб з вами трапилося щось погане і тому захищатиме вас. Представник цього знака зробить все можливе, щоб убезпечити вас від будь-якої небезпеки.

Телець

Чим неупередженішим стає чоловік-Телець, тим сильніше він у вас закохується. Зазвичай представники цього знака не сприймають чужі думки та думки, що суперечать їхнім власним. Але оскільки Телець вас закоханий, то він не захоче, щоб у вас склалося враження ніби він ігнорує ваші слова.

Близнюки

Близнюки – темні конячки. Ніколи не знаєш, чого від них чекати. Представники цього знака завжди непередбачувані і поводяться так, як їм самим заманеться. Можете бути впевнені, що чоловік-Близнюк вас любить, якщо він враховує вас, будуючи плани та приймаючи рішення. Чим більше ви залучені до його життя, тим більше він вас любить.

Рак

Зазвичай представники цього знаку зодіаку – люблячі та дбайливі чоловіки. Вони завжди добре до всіх ставляться. Якщо ж чоловік-Рак ділиться з вами своїми особистими потребами, то він вас любить. Це означає, що він вам довіряє настільки, що готовий впустити у своє життя, а також очікує, що ви зможете подбати про нього.

Лев

Ви зможете зрозуміти, що чоловік-Лев вас любить, якщо він виявляє непідробний інтерес до вашого життя. Загалом представників цього знака цікавлять лише вони самі. Тому якщо ви стали цікаві чоловікові-Леві, значить його почуття до вас справжні. Це доказ того, наскільки сильно ви його приваблюєте.

Діва

Найчастіше чоловіки-Діви відштовхують багатьох через свої високі стандарти. Вони надто багато вимагають від оточуючих, і доходить до того, що поряд з Дівами стає просто неможливо перебувати поряд. Якщо ж представник цього знака змушує вас відчути себе коханою попри всі ваші недоліки, а також не критикує і не засуджує вас, то він дійсно вас любить.

Терези

Хочете знати, як ваш чоловік-Терези висловлює своє кохання без слів? Він завжди буде на вашому боці, навіть якщо ви неправі. Він завжди вас захищатиме і підтримуватиме в будь-якій ситуації. З ним ви завжди можете бути впевнені, адже на нього можна покластися.

Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони дуже потайливі і закриті. Вони дуже рідко виявляють дружелюбність. Якщо ж представник цього знака почне ділитися з вами найінтимнішими подробицями свого життя, то він вас любить. Він довіряє вам, коли відкривається так, як він ніколи б нікому не відкрився.

Скорпіон

Якщо чоловік-Стрілець у вас закоханий, його не відлякають обставини. Представник цього знака покаже, що готовий стати розсудливим і створити сім’ю, якщо буде по-справжньому вас любити.

Козоріг

Не можна сказати, що Козороги не готові нічим пожертвувати. Представники цього знака можуть багато чим пожертвувати заради своїх цілей. Якщо ж чоловік-Козоріг почне жертвувати своїм часом і силами заради вас, то він вас дійсно любить.

Водолій

Ви, найімовірніше, вже знаєте, якими одинаками можуть бути представники цього знака. Чоловік-Водолій любить перебувати на самоті, оскільки так його нічого не відволікає, і його продуктивність досягає максимуму. Якщо він буде проводити з вами багато часу, то він дійсно вас любить. Єдине, що він любить більше, ніж самотність, – час, проведений з вами.

Риби

Можете бути впевнені, що чоловік-Риби справді вас любить, якщо він намагається подорослішати заради вас. Представники цього знаку часто поводяться дуже не зріло. Вони налаштовані по-дитячому оптимістично настільки, що заплющують очі на реальний світ. Але поруч із вами все змінюється. Тепер він знає, що має зробити, щоб вас не втратити.

Оригінал