Гороскоп на 29 червня

Овен ♈

Небагато впевненості у собі Вам не зашкодить, але будь-яким активом потрібно розпоряджатися з розумом. “Пан чи пропав” – небезпечний підхід у Вашому починанні. Так, хто не ризикує, той не виграє, це добре відомо. Але тут і зараз варто зробити ставку не так на емоції, як на логіку.

Телець ♉

Важливо розуміти, що варто розповідати людям, а що ні. Відвертість – шлях до волі від емоційного вантажу. Але наслідки можуть бути значно важчими, ніж здається. Якщо зовсім не можете стриматися, хоча б ретельно вибирайте аудиторію.

Близнюки ♊

Розмови на підвищених тонах – це весело, але розводити конфлікт на рівному місці точно не варто. Можливо, Ви готові стати палієм, і якщо Ви готові відповідати за свої слова – чудово. Але якщо Ви говорите від чужого імені, це вже зовсім інша історія.

Рак ♋

Навіть якщо Ви обдумали професійне починання з усіх боків, немає впевненості, що все враховано. Іншими словами, думка з боку – від друзів та близьких – може виявитися доречною. Загалом Ваша стратегія вірна. Але свіжий погляд зробить її лише кращою.

Лев ♌

Ви готові відстоювати свою точку зору, але це ще не означає, що під нею є міцний фундамент. Якщо плануєте розпочати спекотну дискусію, спершу уточніть усі факти, бо за суперечкою можуть спостерігати багато зацікавлених осіб. І не давайте волі емоціям. На кону – Ваша репутація.

Діва ♍

Нова можливість здається Вам цілком захопливою, але в ній таяться і приховані глибини. Перед тим, як приймати будь-яке рішення, дізнайтеся все від А до Я. Інтуїція Вам не бреше, але дуже важливо ретельно підготуватися.

Терези ♎

Триває тема співпраці, і так, одна голова – добре, а дві – краще. Але також велика спокуса просто робити свою справу і не планувати щось інше. Потрібно розмежувати обов’язки. Варто витратити час на вивчення всіх деталей.

Скорпіон ♏

Якщо Вас “звинувачують” у прокрастинації та пошуку відмовок, прислухайтеся. Ви вигадали багато причин, щоб не робити щось тут і зараз, і людям це абсолютно очевидно. А значить, настав час все ж таки приділити увагу тому, що її вимагає!

Стрілець ♐

Вам потрібно більше відпочивати та розслаблятися, але є зобов’язання, які заважають віддатись цьому бажанню. Можливо, Вам варто передати частину роботи іншим людям, щоб зробити паузу? Трохи більше роботи – мала ціна, яку вони заплатять, щоб мати справу із менш втомленою версією Вас.

Козоріг ♑

“На старт, увага…” Перед “…марш!” у повітрі повисає відчутна напруга. Але дуже важливо не зірватися з місця раніше, інакше доведеться повертатися і все переробляти. Стримуйте нетерпіння. Щоб реалізувати своє починання у потрібному вигляді, Ви повинні виявити терпіння та дисциплінованість.

Водолій ♒

Якщо ви відчуваєте, що наближаються неприємності, подумайте, як реагувати на них. Просто висловити все, що думаєте, – надмірно емоційний хід. Хоч би якою була проблема, вирішувати її треба через співпрацю, а не через конфлікт.

Риби ♓

Якщо назріла розмова про гроші, важливо чітко позначити всі межі та червоні лінії. Іншими словами, Вам вирішувати, наскільки інші можуть пхати носа у Ваші фінанси. Не можна звинувачувати людей за цікавість. Але можна і потрібно самостійно вирішувати, що ви готові розповісти, а що ні.