Гороскоп на 6 січня

Овен ♈

Сьогоднішня повня приносить унікальну хвилю тепла й комфорту у Ваші емоційні основи, особливо у Вашу оселю та родину. У результаті такого впливу там почнеться нова глава, яка принесе море позитиву. Щоправда, Місяць може додати вам трохи сентиментальності, але нічого страшного в цьому немає.

Телець ♉

У Вас є що сказати, але Ви не знаєте, як це зробити? Незалежно від того, чи стосується це когось конкретного, чи цілої групи людей, у Вас є всі шанси бути почутими і зрозумілими. Сьогоднішній повний місяць висвітлює думки, які втілюються в слова. А хвиля ясності, що омиває якесь заплутане питання, допоможе вам із ним розібратися.

Близнюки ♊

Будьте готові розібратися зі своїм фінансовим становищем! Повний Місяць впливає на матеріальну безпеку, і Вам варто скористатися цим, щоб звести дебет із кредитом. Пильніша увага до того, куди йде кожна копійка, обіцяє окупитися в буквальному сенсі. Хочете знати, як збільшити свій дохід завдяки сучасним технологіям? Майбутні події можуть підтвердити, що Вам дійсно потрібні ці знання.

Рак ♋

Повний Місяць осяє вас своїм світлом. Він хоче, щоб інші люди бачили Вас такими, якими Ви є насправді. При цьому Місяць закликає вас зробити паузу, щоб оцінити свої потреби і те, скільки і які з них можуть бути посунуті на другий план, щоб ви могли зосередитися на тому, чого інші люди чекають від вас. Гарненько про це поміркуйте, а після скористайтеся можливістю проявити себе.

Лев ♌

Емоційний багаж може бути для Вас важким тягарем, до якого, щоправда, Ви вже звикли. На щастя, сьогоднішня повня змусить Вас оцінити, який вантаж Ви носите із собою і навіщо. Нова глава Вашого життя почнеться з минулого, яке досі дає про себе знати. Ви маєте це виправити і викинути весь негатив з голови, оскільки йому немає там місця. Тож перестаньте чіплятися за щось нездорове і марне. Відпустіть!

Діва ♍

Можливо, Ви вважали, що немає необхідності оцінювати Ваше оточення і соціальні зв’язки, але повний місяць робить межі кола Вашого спілкування куди більш чіткими, нагадуючи про стародавню мудрість, яка говорить: скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. До речі, якщо є приятель, з яким ви давно не бачилися, у вас з’явиться шанс відновити спілкування з ним.

Терези ♎

Сьогоднішній повний місяць може підвищити вашу амбітність, оскільки ваші кар’єрні цілі отримують потужний поштовх. Місяць допоможе вам зробити дві речі: оцінити своє становище в плані поточних пріоритетних завдань і закласти основу для нових. Повний Місяць знаменує собою початок шестимісячної глави, яка, якщо ви вкладете достатньо сил, може втілити в життя одну або навіть дві ваші мрії. Місячна енергія поведе вас, тож не пропустіть свій шанс.

Скорпіон ♏

Ви пам’ятаєте сцену, коли Дороті виходить зі своєї оселі у химерний та яскравий світ країни Оз? Сьогодні Ви можете відчути себе головною героїнею цієї казки. І вся справа у впливі повного Місяця, який допоможе Вам усунути бар’єри і побачити за ними видатні можливості. Настав час розширити Ваш кругозір, зокрема, завдяки отриманню нових знань. Також від Вас може знадобитися трохи більше авантюризму. Але Ви точно впораєтеся з цим завданням.

Стрілець ♐

Ваші інстинкти не підводять Вас, особливо якщо вони підказують, що світ навколо Вас сповнений можливостей! Вони, безумовно, існують, але щоб виявити, спіймати і максимально використати їх, Вам потрібно робити щось неординарне. Ви маєте позбутися застарілої версії себе і представити світові сильнішу і стійкішу особистість. І сьогоднішній повний місяць всіляко підштовхуватиме вас до цього, тож не пропустіть свій шанс.

Козоріг ♑

Хтось може зіграти важливішу роль у Вашому житті зараз або найближчим часом. Можливо, ця людина вже фігурує у Вашому світі, але може стати більш впливовою або корисною. Повний Місяць висвітлює партнерські стосунки й особисті зв’язки, знаменуючи початок нової глави у ваших ділових стосунках, дружбі або коханні. Вірте в дух партнерства і постарайтеся бачити людей з кращого боку.

Водолій ♒

Ваші повсякденні обов’язки набудуть якогось нового сенсу і змінять свій ритм. Сьогоднішній повний місяць буде висвітлювати рутинні обов’язки і ритуали, спонукаючи вас працювати з більшим розумом і меншими витратами сил. Ви напевно знайдете способи стати більш продуктивними та ефективними. Пам’ятайте, коли Ви і всесвіт на одній хвилі, Ви не можете зазнати невдачі!

Риби ♓

Повний місяць змусить Вас подивитися на деякі сфери Вашого життя і спробувати з’ясувати, чого ж Вам там не вистачає. Але річ у тім, що якісь матеріальні блага присутні у Вас у достатній кількості, тож за задоволеннями, які вони Вам дають, діло не стане. А от якщо говорити про щось менш тлінне, то Вам, можливо, варто внести у своє життя трохи ризику і спонтанності, щоб таким чином відчути весь смак буття.