Найбільш інтелектуальні знаки Зодіаку

Кажуть, інтелект дається людині від народження, а ми у процесі життєдіяльності лише підіймаємо свої розумові здібності на певний рівень…

Виявляється, інтелект буває двох видів – емоційний і аналітичний, а тому найрозумнішими людьми вважаються ті, у кого однаково розвинений і той і інший вид інтелекту. Цікаво, хто зі знаків Зодіаку вирізняється високими розумовими здібностями? Давайте розберемося.

Трійка інтелектуалів

До осіб, у яких однаково розвинений аналітичний та емоційний інтелект можна віднести Скорпіонів, Водоліїв та Близнюків. Це в жодному разі не говорить про слабкі розумові здібності інших знаків Зодіаку, а лише підтверджує, що на інтелектуальний рівень індивіда впливають певні планети Сонячної системи.

1. Близнюки – мудрість

Особистостей даного знака називають наймудрішими, а все тому, що з юних років вони як губка вбирають життєвий досвід і навчаються на прикладах оточуючих. Ймовірно, цьому сприяє планета Меркурій, яка наділяє Близнюків прекрасним логічним мисленням, що дозволяє розкласти на прості деталі найважче питання і дати йому цілком зрозумілу відповідь. Це небесне тіло наділяє Близнюків приголомшливими ораторськими здібностями, завдяки яким особи даного знака просто приковують до себе увагу оточуючих. Додайте до цього чудову пам’ять, допитливий розум і вміння вихоплювати суть із потоку інформації, і ви зрозумієте, чому Близнюків називають найінтелектуальнішими особистостями.

2. Водолій – винахідливість

За рівнем інтелекту Водолії ні в чому не поступаються Близнюкам. Особи даного знака відрізняються нестандартним мисленням, діючи часом за межами загальноприйнятої логіки. Можливо, саме тому Водоліям непросто вписатися у сучасну систему навчання. На кожне завдання вони швидше за інших знаходять правильну відповідь, ось тільки шлях досягнення результату може зовсім не піддаватися логічному поясненню. У будь-якому випадку факт залишається фактом: здатність мислити нестандартно робить Водоліїв одними з найрозумніших особистостей. Не можна не відзначити винахідливість представника даного знака, його здатність генерувати нові ідеї і відразу втілювати їх у життя. Не дивно, що з таким набором якостей Водолії здатні досягти успіху в будь-якій справі.

3. Скорпіон – проникливість

Скорпіони можуть похвалитися високорозвиненим інтелектом, але з упором на емоційну складову. Це надзвичайно проникливі особистості, які вирішують поставлені завдання інтуїтивно, відчуваючи правильну відповідь і потім підтверджуючи її логічними міркуваннями. Тут велику роль грає характер Скорпіонів, які завжди прагнуть чогось нового і незвіданого. Вони ставлять собі максимально складні завдання і самостійно долають цю перешкоду. Цей процес найчастіше і стає визначальним у накопиченні життєвого досвіду. При цьому Скорпіони не дуже люблять читати, але у них неймовірно чіпка пам’ять, завдяки якій вони здатні вивудити будь-яку раніше почуту інформацію.

Інші знаки Зодіаку

А що з іншими знаками Зодіаку, запитаєте ви? Всі вони теж можуть бути неймовірно розвинені та розумні. Просто у них частіше розвивається лише один вид інтелекту, що не дає їм можливості потрапити на заповітний п’єдестал.

Овен

Овен славиться своєю кмітливістю. А завдяки стихії Вогню, яка наділяє цих людей бажанням постійно розвиватися і вдосконалюватися, представникам даного знака життєво важливо бути розумнішими та освіченішими за оточуючих, що неможливо без гарної інтелектуальної бази. Цілком імовірно, підопічні Марса могли б піднятися на вершину інтелектуального п’єдесталу, якби не їхня запальність і гарячість, через яку вони постійно набивають собі шишки. До того ж розвитку інтелекту заважає і відома впертість Овнів.

Телець

При першому знайомстві Тельці залишають враження не дуже кмітливих, яким потрібно все розжувати та розкласти по поличках. Але це оманливе враження. Просто особистості керовані Венерою звикли все усвідомлювати і приймати лише зважені рішення. До того ж Тельці посидючі і люблять розбиратися у всіх тонкощах процесів, що помітно поповнює їхню інтелектуальну базу. До мінусів можна віднести той факт, що Телець зовсім не вміє застосовувати свої знання на практиці і отримувати від них вигоду.

Рак

Рак – джерело знань, які нерідко доповнюються життєвою мудрістю. Ось тільки через природну сором’язливість і закритість ці люди не демонструють свій інтелект оточуючим. Але якщо комусь знадобиться дати слушну пораду, причому з будь-якого питання, Рак із задоволенням поділиться цінними думками. До того ж у дітей Місяця дуже чіпка пам’ять. Багато хто дивується, але Раки на все життя запам’ятовують імена та прізвища навіть тих, з ким навчалися в першому класі. А доповнюється все неймовірною інтуїцією, властивою всім водяним знакам. Відмінна інтуїція не дає Ракам потрапляти у скрутні ситуації.

Лев

На відміну від закритого Рака, Лев виставляє свій розум напоказ. Інтелектуальний світ цієї людини не настільки багатий, але Лев постійно намагається демонструвати свої знання та акцентувати увагу на речах, у яких досконало розуміється. Представник стихії Вогню любить показувати свої сильні сторони, але насправді сильний він лише у певних, вузькоспрямованих областях. В інші сфери Лев вважає за краще не лізти, щоб не виглядати безглуздо, а якщо зіткнеться з таким, віддасть перевагу відмовчатися або перевести розмову на іншу тему.

Діва

Представники даного знака відрізняються живим розумом, але ще важливіше бажанням вчитися і вдосконалюватися. Дів відрізняє аналітичний склад розуму та увага до дрібниць. Ці люди навіть у себе в мозку розкладають все строго по поличках і витягують звідти потрібну інформацію в разі потреби. До того ж Діви мають допитливий розум і пристойну посидючість, а тому за життя перечитують купу літератури різної спрямованості, що значно підвищує їхній інтелектуальний рівень. Щоправда, як і Тельці, ці особи рідко досягають успіхів за рахунок свого інтелекту.

Терези

Терези є інтелектуально розвиненими особистостями, проте, в силу свого характеру, що вічно сумнівається, часто недооцінюють свій потенціал. Втім, Терези, скоріше «махрові» інтелектуали, адже при досить багатому та різнобічному розвитку діяльність цих особистостей зазвичай залишається непомітною для суспільства. З підопічними Венери цікаво поговорити на різні теми, починаючи з мистецтва, та закінчуючи економічними аспектами, але цей інтелектуальний багаж не приносить Терезам нічого, крім особистого задоволення.

Стрілець

На відміну від Терезів, інтелект Стрільців зовсім інший. Ці особи не відчувають особливого потягу до знань і прагнуть вразити своїм інтелектом оточуючих. Їхні розумові здібності – це сплав хитрості, інтуїції та життєвого досвіду. Стрільці обертаються в різних сферах, у них багато друзів і вони просто люблять спілкуватися, а тому день за днем ​​вбирають у себе корисну інформацію з різних джерел. Але що важливіше, будь-якою цінною інформацією підопічні Меркурія вміють користуватися, і знають, як застосувати її на практиці. У цьому кардинальна відмінність Стрільців від інших знаків Зодіаку.

Козоріг

Як і Близнюків, представників знаку Козоріг відрізняє не просто високий рівень інтелекту, а справжня життєва мудрість. І це визнає кожен, хто хоч трохи знайомий із Козорогом. Щоправда, для цього підопічним Сатурна доводиться докладати чимало зусиль та часу, поглинаючи інформацію та вбираючи досвід навчених життям людей. До того ж Козороги марнославні та амбітні, що лише підштовхує їх до розширення кругозору та отримання нових знань. Особи даного знака могли б зайняти інтелектуальний Олімп, якби не закритість Козорогів та їхня слабо розвинена інтуїція.

Риби

На відміну від Козорогів, особи, народжені під знаком Риби, живуть виключно емоціями і зовсім не схильні накопичувати життєвий досвід. Вони просто пливуть за течією, прибиваючись до людей з багатим життєвим досвідом та високим інтелектом, і чудово почуваються поряд з ними. Але сказати, що Риби нерозумні і не пристосовані до життя теж не можна. У них неймовірно розвинена фантазія, яка допомагає виживати в цьому суворому світі, а також чудова інтуїція, яка допомагає уникати проблем. Використовуючи свої сильні сторони Риби почуваються цілком гармонійно і славляться досить розумними людьми.

Оригінал