Гороскоп на 17 березня

Овен ♈

Проведіть сьогодні всі важливі розмови віч-на-віч, особливо якщо йдеться про фінанси або великі покупки. Дуже легко можна купити новий гаджет онлайн, але це нерозумно. Необхідно мати можливість ставити запитання, стежити за жестами продавця і розуміти тон його голосу. Крім того, Ви маєте пам’ятати, що люди часто використовують електронну пошту або текстові повідомлення, щоб зняти з себе взяті зобов’язання без будь-яких пояснень. Ви ж заслуговуєте на те, щоб знати причину, тож неодмінно добийтеся відповіді.

Телець ♉

Після кількох днів сюрпризів, раптових спалахів і заплутаних розмов приготуйтеся до того, що ситуація заспокоїться, і події помітно сповільняться. Ба більше, раптова зупинка може бути настільки несподіваною, що Ви мимоволі чекатимете ще більшого хаосу. Для того, щоб позбутися цього почуття, дайте собі кілька годин, щоб звикнути до того, що Вам потрібно набагато менше робити. Дуже скоро Ви виявите, що це приносить багато задоволення. Неможливо постійно мчати на великій швидкості. Прийміть із радістю приємну перерву у своїх справах.

Близнюки ♊

Період зростання впевненості в собі все ще триває, і Вам не потрібно ніяких виправдань тому, що Ви є справжньою суперзіркою. У Вас є повне право хвалитися своїми досягненнями, хоча доброзичливість не дозволяє Вам тикати ними прямо комусь в обличчя. Об’єднайтеся разом зі своїми веселими друзями і влаштуйте свято. Розважтеся і пустіть оточуючим трохи пилу в очі – заплануйте щось таке, що продемонструє, як чудово Ви почуваєтеся.

Рак ♋

Немає нічого кращого, ніж вільний від проблем день, щоб очистити Ваш розум, і сьогоднішній день буде саме таким. Прийміть вітання, тому що це один із рідкісних спокійних днів, які приносять із собою безтурботну насолоду. Незнайомці легко ставатимуть Вам друзями, і ніхто не діятиме на нерви. Навіть якщо хтось вклиниться в чергу перед Вами або займе Ваше паркувальне місце, Ви легко до цього поставитеся і продовжите посміхатися. Це позитивне ставлення підбадьорить інших людей і відкриє Ваш розум для нових веселих ідей.

Лев ♌

Коли Ви довго і наполегливо працюєте над чимось, Ви ризикуєте надто вибитися з сил для того, щоб насолодитися своїм успіхом. Сьогодні Вам необхідно попрацювати над тим, щоб навчитися врівноважувати свою енергію. Не хапайтеся за кожну можливість, яка перед Вами відкривається, і уникайте всього, що покладає на Вас занадто багато відповідальності. Беріться тільки за те, з чим можете впоратися. Таким чином, коли Ви доберетеся до вершини, у Вас буде достатньо часу та енергії, щоб насолодитися чудовим краєвидом.

Діва ♍

Глибоко всередині Вас є досвідчений мотиваційний спікер, який дуже хоче вийти назовні. У Вас є ідеї та надихаючі поради для кожного, хто готовий їх вислухати, навіть якщо Ви поки що самі цього не усвідомлюєте. Підніміть сьогодні в розмові тему, якої раніше уникали, бо боялися, що хтось може неправильно витлумачити те, що Ви говорите. Сьогодні ви підберете правильні слова, і будь-яка незручність, якої ви побоюєтеся, перетвориться на шанобливу щирість.

Терези ♎

Ви повинні повністю усвідомити ефект, який справляєте на людей. Занадто часто Ви видаєте дотепну репліку або коментар і просто йдете, не розуміючи, що щойно підірвали чийсь мозок. Ви несете на собі тяжчий тягар, ніж самі усвідомлюєте, і люди, на яких Ви хочете справити враження, вже давно звернули увагу. Наступного разу, коли Ви вирішите справити враження, залишіться після своєї фінальної репліки і насолодіться похвалами. Ваші ідеї швидко поширюються і починають жити своїм життям.

Скорпіон ♏

Ваше серце і тіло живуть у 21-му столітті, проте деякі емоції застрягли в далекому минулому. Діставайте волоть для змахування пилу й очистьте свій розум від усієї цієї павутини якомога швидше! Спогади або пристрасті заважають Вам розслабитися і набратися впевненості в собі. Навіщо триматися за ідеї, філософію або точку зору, які вже давно не актуальні? Позбавтеся від них. Постарайтеся мислити по-новому.

Стрілець ♐

Останнім часом у Вас усе виходило досить легко. У Вас достатньо сил і ресурсів, і люди визнають у Вас гідного опонента. Однак є ще деякі речі, яких Ви хочете, і єдиний спосіб їх отримати – це якщо Ви почнете активніше діяти. Навіть якщо Вам не хочеться засукати рукава і докласти зусиль до поліпшення свого життя, зробіть це. Ваші зусилля принесуть приголомшливі результати.

Козоріг ♑

Хтось, з ким Ви близькі, – друг, член сім’ї або романтичний партнер, – зіткнувся з труднощами у своєму новому і дуже амбітному проєкті. Ви точно знаєте, як їм потрібно вчинити, тому знайдіть дипломатичний спосіб повідомити про це, не зачепивши їхнє тендітне самолюбство. Можливо, спочатку до Ваших слів поставляться скептично, проте ці люди довіряють Вам, і їхня вдячність ще більше зміцнить ваші стосунки. Це початок більш щасливого періоду у стосунках між вами.

Водолій ♒

Через довгий період невизначеності деякі речі почнуть сьогодні підходити до завершення. Зачекайте трохи, перш ніж святкувати це, – ще нічого точно не визначено. Але й не дозволяйте ситуації підштовхнути вас до надмірного аналізування. Вам потрібно відчувати, що Ви твердо стоїте ногами на землі, бо це насправді так. Усе безумовно складається, як потрібно, і Ви відчуєте імпульс, який допоможе пройти решту шляху. Тільки не робіть поспішних припущень.

Риби ♓

Загляньте на кілька тижнів уперед у своє майбутнє. Що Ви бачите? Якщо не можете відповісти, подивіться уважніше. Невпевненість змушує Вас бачити перепони на шляху, але насправді це лише міраж. Не дозволяйте невизначеним баченням перешкодити вам просунутися вперед. У любовній сфері ви досягнете нового рубежу. Неодмінно це відсвяткуйте своїм особливим чином. Майбутнє зараз може здаватися загадковим, проте Ви безумовно рухаєтеся в потрібному напрямку.