Гороскоп на 28 липня

Овен ♈

Якщо останнім часом романтичне самовираження давалося Вам важко, то сьогодні молодик пропонує свіжий старт і новий розділ. Під впливом Місяця бар’єри впадуть і Ви зможете відкрити своє серце. А якщо Вас засмучувала відсутність прогресу у творчому починанні, виправиться і це!

Телець ♉

Поради мають бути корисними, але цю користь ще треба вміти розглянути. Чужий ентузіазм Ви можете прийняти за агресію чи критику. Якщо йдеться про члена сім’ї, то він не стримується, думаючи, що Ви все зрозумієте правильно. Але мети розпочати конфлікт в іншої сторони немає. Якщо Вам здається щось подібне, то це лише Ваша захисна реакція.

Близнюки ♊

Навколишні можуть Вас дратувати. Всі такі бадьорі і позитивні, а Вам хочеться всього лише розслабитися наодинці з собою! Сьогоднішній молодик, втім, закликає Вас до участі та інтеграції, нехай навіть у пасивній ролі. Якщо вважатимете всіх навкруги настирливими і неприємними, то в першу чергу програєте самі.

Рак ♋

Вам потрібно переглянути своє ставлення до фінансів, і сьогоднішній молодик тут буде доречним. Навіть якщо Ви звикли жити на широку ногу, є витрати, які можна і потрібно урізати. У питаннях доходів та витрат важливо проявити широту кругозору. Стабільність та процвітання більш ніж можливі!

Лев ♌

Молодий місяць у Вашому знаку подарує можливість зрозуміти, що у Вашому житті Вас не влаштовує. Ви зробите відкриття, які допоможуть вирватися з осоромленої рутини і досягти разючих результатів. Все, що Ви робили за звичкою, можна і потрібно переглянути. Це стосується і світла, в якому Ви постаєте перед іншими людьми.

Діва ♍

Ви усвідомлюєте, що повинні зробити певні кроки у певній галузі. Також Ви добре бачите, що або хто обмежує Вашу свободу у цих починаннях. Хороша новина полягає в тому, що інша сторона готова прийняти ваше бачення, навіть якщо воно відрізняється. Попри все, у цих відносинах є прогрес. Поки що він невидимий, але незабаром проявиться.

Терези ♎

Використовуйте момент, щоб подумати про свої стосунки з людьми. Можливо, Ви зробили ставку на професійні починання, і в цьому світлі соціальні зв’язки розвивати стало ніколи. Але сьогодні молодик допоможе Вам відновити баланс. Тим більше, що від роботи, як відомо, коні дихнуть!

Скорпіон ♏

Молодий місяць відкриває нові професійні перспективи, місцями відверто несподівані. Друг і однодумець підтримає Ваші починання, але важливо пам’ятати, що інші можуть допомогти, а не зробити за Вас Вашу роботу. Ви повинні попрацювати самі – і на щастя, сьогодні Ви цілком схильні це зробити.

Стрілець ♐

Молодий місяць закликає Вас консолідувати свої ресурси, щоб втілити в життя важливе починання. Якщо розумієте, що настав час трохи опустити планку, зараз для цього теж найкращий час. Якщо у своїх проєктах Ви менше покладатиметеся на гроші і більше – на творчі ідеї, то недосяжна на вигляд мета раптово опиниться на відстані витягнутої руки.

Козоріг ♑

Молодий місяць відкриває перед Вами привабливі фінансові перспективи. Але перш ніж покладатися на чужу щедрість, намагайтеся ретельно вивчити ситуацію. Немає нічого “незручного” у тому, щоб прийняти чужу допомогу. Так, Ви й самі не ликом шиті, але часом треба відкинути хибну гордість – і здобути заслужену нагороду.

Водолій ♒

Молодий місяць впливає на партнерські відносини та обіцянки, спонукаючи Вас більш відкрито та експресивно говорити про свої потреби. Новий початок допоможе Вам вдихнути життя в ослаблий зв’язок. Важливо тільки не перегнути палицю з ентузіазмом, щоб не відлякати тих, з ким Ви сподіваєтесь порозумітися.

Риби ♓

Молодий місяць закликає Вас оцінити свою ситуацію і зрозуміти, в якій галузі бракує відпочинку та розслабленості. Чи варто так перейматися тим, що думають про Вас інші люди? З іншого боку, якщо у Вас не виходило розпочати курс тренувань або дієти без підтримки ззовні, зараз ситуація докорінно зміниться!