10 причин любити й обожнювати Діву

З перфекціоністами Дівами не завжди легко в любові, але, якщо ви здатні на велике почуття, вони будуть найвідданішими і люблячими партнерами, яких ви коли-небудь зустрічали. Дізнавшись наступні 10 характеристик Дів, вам буде набагато легше ладнати з ними і осягнути всю глибину їхньої натури.

1. Діви чутливі, тому будьте уважні до їхніх почуттів

Діви тримають свої почуття під контролем, тому що знають, що вони надмірно чутливі, і не хочуть реагувати занадто гостро. Часто, на той час, коли ви, нарешті, зрозумієте, що їх щось турбує, вони просто вибухнуть, констатуючи заподіяну кривду.

Дозвольте їм висловлювати свої почуття і не накидайтеся на них, коли вони виходять із себе. Їм потрібно, щоб їх чули, і щойно вони доб’ються цього, то зможуть розслабитися.

2. Говоріть, що маєте на увазі, і майте на увазі, що говорите

Діви ненавидять ігри, їм не подобається здогадуватися, як ви почуваєтеся або робити припущення з цього приводу. Це зводить їх з розуму! Вони розглядають ігри розуму і приховування емоцій як марну трату їхнього часу та енергії.

Відкрите спілкування – ключ до розуміння і прийняття Дівою, і робіть це з тактом, будь ласка. Пам’ятайте, вони чутливі істоти, тож будьте з ними люб’язні й ніжні.

3. Коли ви з ними, порядок і чистота визначають день

Діви процвітають у досконалому порядку і ретельній чистоті. Якщо ви збираєтеся співмешкати з Дівою, не кидайте свій одяг на підлогу, залишайте тарілки в раковині, а речі на вішалці. Вони настільки акуратні й упорядковані, що буквально не можуть функціонувати в будь-якому хаосі.

Вони не очікують, що ви будете дотримуватися їхніх організаційних моментів. Просто спробуйте відчути страждання Діви, коли ви робите що-небудь не так, як це має бути.

4. Побалуйте їх, тому що Діви не зроблять це для себе

Діви так багато піклуються про інших людей і люблять відчувати себе потрібними, але вони часто забувають про себе. Допоможіть їм навчитися отримувати і віддавати. Вони рідко балують себе, тому їм потрібні інші, щоб зробити це за них.

5. Діви проникливі та інтуїтивні, тому завжди говоріть правду і будьте щирими

Вони можуть виявити брехуна за милю, тому не будьте фальшивими або нечесними. Вони цінують довіру і чесність насамперед, навіть якщо ваша чесність завдає болю. Діви співчутливі, співчувають людям і відкриють двері для всіх, навіть найскладніших, питань, які необхідно обговорити. Недоліком є те, що від них важко що-небудь приховати, навіть якщо ви намагаєтеся їх захистити.

6. Не приймайте друга або коханця Діву як належне

Діви відчайдушно віддані і віддають усіх себе своїм близьким, але вони не дадуть себе використовувати і вважати це само собою зрозумілим. Щойно Діва вирішить, що вона недоотримує від вас того, що віддає сама, вона швидко вкаже вам на двері.

7. Вони багато працюють, тому звикайте

Одна з рис, якими Діви пишаються найбільше, – це їхня трудова етика. Їхній девіз – “немає болю – немає вигоди”. Вони наполегливо працюють у всьому, включно з кар’єрою, стосунками, самовдосконаленням, хобі.

8. Діви люблять свій простір, тому надайте їм його

Діви товариські і люблять бути з людьми, але вони також відчайдушно незалежні, їм подобається робити що-небудь своїми силами. Їм необхідне рівне співвідношення часу для вас і часу на себе.

Друзі, які потребують її, недовго пробудуть із Дівою. Щойно вони відчують, що їх морально “душать”, вони, безсумнівно, підуть. Надайте їм свободу займатися своїми справами, і вони поважатимуть і звеличуватимуть вас за це.

9. Вони надзвичайно самокритичні, тому підтримуйте їх

Жоден знак Зодіаку не критичний до себе та інших так, як Діва. Їхні стандарти дуже високі. Їм потрібні люблячі люди, щоб нагадувати їм, що ніхто не досконалий, і їм потрібно зосередитися на своїх великих якостях. Це може стомлювати, але хтось повинен це робити.

10. Діви – безумовно не “діви”

Не дозволяйте цьому знаку ввести вас в оману. Вони представлені символом незайманої діви, але насправді це найсексуальніші та найпристрасніші люди, яких ви коли-небудь зустрічали. Сексуальність Дів дуже важлива для них, і, якщо вони зв’яжуться з вами, ви нарветеся на секс-бомбу!

Оригінал