Ваша ідеальна пара за знаком Зодіаку

Усі знають, що в кожного з нас є найбільш підходяща людина в цьому світі. Таких людей може бути багато серед населення, тому що всі вони будуть пов’язані особливостями свого знака Зодіаку.

Ідеальна пара для кожного знака різна. Секрет криється в особливостях людського характеру, що визначається зірками. Коли ви стежите за знаками долі й любовними прикметами, то не варто забувати, що існує поправка на астрологію. Навіть якщо доля вказує вам на якусь людину, варто перевірити з нею любовну сумісність, тому що доля долею, а зірки не обдурити ніяк.

Овен

Овнам потрібна терпляча і спокійна друга половинка. Ідеальна пара для Овнів може бути і прямо протилежною, наприклад, такою ж динамічною і трохи божевільною. Взагалі, пара Овен+Овен – це найсильніший союз, що підживлює сам себе. Це немов вічний двигун, але не позбавлений своїх вад.

Овни часто сваряться один з одним і роблять вчинки, які потім залишають шрами на стосунках, але хіба вони не зміцнюють їх? Ще ідеальною парою для вас може стати Козоріг або Діва, адже вони спокійні та розважливі, але з Дівою також іноді можна почудити.

Телець

Тельці – це такий собі егоїстичний варіант Діви, якщо можна так сказати грубо. Тельцям необхідна така ж яскрава людина, як вони самі, але водночас їй не можна віддавати пальму першості у стосунках. Телець – це спокійний Лев, тому ідеальна пара для Тельця – Терези. Цей знак вміє підлаштовуватися під партнера в усьому.

Найчастіше Тельці дружать із Дівами, тому і кохання з ними теж буде яскравим, але не дуже довговічним. Найкраща сумісність у Тельців, мабуть, із цими двома знаками Зодіаку, тому що з іншими можуть бути часті відкриті конфлікти.

Близнюки

Ідеальною парою для харизматичних Близнюків завжди буде Водолій. Ці люди одне одного обожнюють із найпершої хвилини спілкування. Між ними може спочатку початися незрозуміла ворожнеча або навіть ненависть, але варто залишитися наодинці і поговорити про щось абстрактне, як з’являються спільні теми, симпатія і навіть любов.

Важливо пам’ятати, що Близнюки – це люди, які, хоч і ледачі, але не можуть ніколи пропустити зустріч із друзями. Їм необхідне спілкування, тож найкраща пара для них – це балакуча і цікава людина, яка може розповісти щось неймовірне, зробити щось прекрасне.

Рак

Раки сконцентровані на своїй сім’ї і не бачать світ в інших фарбах. Ракам підійде інший Рак на роль ідеальної пари, а також цілеспрямований Водолій. Єдина проблема останнього – егоїзм. Водолії часто концентрують багато уваги на своїх особистих проблемах, та й узагалі з них виходять не дуже хороші батьки і матері, тому що вони інфантильні в багатьох ситуаціях. Раки люблять, коли людина відповідальна, коли вона розумна і готова жертвувати всім заради сім’ї.

Лев

Левам найкраще на роль ідеальної пари підходять Діви, які готові терпіти всі їхні “дірки” в характері. При цьому, краще. Щоб Лев був жіночої статі, а Діва чоловічої. Якщо все буде навпаки, то така пара протримається значно менше. З іншого боку, якщо Лев – чоловік, то ідеальною парою йому буде самостійна і сильна дівчина-Скорпіон. Вони в міру честолюбні і в міру егоїстичні, але їхній головний плюс – це найсильніші почуття, які вони або відчувають, або ні. Скорпіони не прикидаються в цьому плані.

Діва

Дівам-чоловікам чудово підходять Левиці. Ці дами завжди перебувають у захваті від розуму чоловіків-Дів, від їхнього тонкого гумору і прекрасної життєвої організації. Вони ніби доповнюють і заповнюють усі недоліки Левиць.

У жінок-Дів із вибором другої половинки справи йдуть трохи складніше. Тому що вони категоричні у виборі партнера. Ідеальна пара для них – це сміливий, самостійний чоловік, готовий заради них на все і не менше. Такі чоловіки – Водолії, іноді Тельці та Раки. Головне, щоб Діва відчувала їхню силу, їхній характер, самостійність.

Терези

Терезам завжди потрібен той, хто буде їх підтримувати і не засуджуватиме за промашки. Це, наприклад, Риби, Стрілець. Риби такі ж заплутані в собі особистості, тому такий шлюб чи стосунки будуть надмірно інфантильними, але й це не погано. Це будуть дуже міцні стосунки.

Зі Стрільцем же Терезам краще не гратися в чоловіка і дружину завчасно, бо Стрілець просто втече. Дайте йому чи їй свободу і насолоджуйтеся приємними стосунками. Зрад у такому шлюбі не буває. Це міцний союз, заснований на довірі.

Скорпіон

Якщо ви народилися під знаком Скорпіона, то ідеальною парою для вас буде Козоріг. Ваші стихії поєднуються не найкращим чином, але зате риси характеру підходять практично ідеально. У таких стосунках або шлюбі не буде односторонніх моментів, які псують всю ідилію. Це буде чудовий союз, який зможе прожити дуже довгий час. Трохи меншу сумісність має союз Скорпіон-Терези і Скорпіон-Риби.

Стрілець

Стрільцям необхідна свобода. Дати їм цю свободу і одночасно чудову дружбу, любов, підтримку зможуть лише Раки. Ще до групи ідеальних партнерів для створення любовних зв’язків входять Водолії. Свободи, звісно, буде набагато менше, ніж із Раками, але зате буде незліченна безліч тем для розмови. Стрільці та Водолії – чудові бізнес-партнери. Між вами можлива і дружба, і кохання.

Козоріг

Для Козорогів ідеальною парою буде та людина, яка зможе протистояти їхній невпевненості. Козорогам необхідне підживлення ззовні для того, щоб робити рішучі кроки в житті. У цьому вони схожі на Дів, тому й необхідні Козорогам люди на кшталт Овнів, Левів, Стрільців або Близнюків із Водоліями. Найкращий любовний партнер для Козорогів – Риби, які поєднують у собі все необхідне. Решта перерахованих знаків підійдуть лише для дружби або для тривалої ділової співпраці.

Водолій

Ідеальна пара для Водоліїв – це Стрільці. Якщо ви хочете, щоб такий союз протримався якомога довше, постарайтеся не володіти людиною, не бути власниками. Стрільці цього не виносять. В іншому ж ви підходите одне одному просто якнайкраще.

Якщо ви хочете знайти когось, хто дасть вам змогу розслабитися і не переживати на зраду, то зверніть увагу на Дів, Риб і Скорпіонів. Деякі астрологи запевняють, що найкраща людина для створення сім’ї у Водоліїв – це Близнюки, але вони занадто легковажні.

Риби

Рибам можуть чудово підійти на роль другої половинки інші Риби, Телець, Стрілець. Інші Риби підійдуть, тому що у вас завжди буде про що поговорити і чим зайнятися разом. Тельці зможуть вас надихати і забезпечувати мотивацією. З ними ви розквітнете в плані діловому, станете більш відповідальними й уважними до себе. Стрільці ж стануть для вас ким завгодно – друзями, другою половинкою, партнерами. Ви можете вибирати людину, виходячи з особистих потреб.

Кожен із нас хоче знайти того, хто зрозумів би наші цілі та розділив би погляд на світ. Ідеальну пару знайти не так вже й складно – достатньо просто цього захотіти, адже все в цьому світі будується на основі наших думок. Матеріалізація мрії відбудеться в будь-якому разі – це лише питання часу.

Оригінал