Гороскоп на 26 вересня

Овен ♈

Якщо Ваші зусилля в обраній області не цінують, не турбуйтеся. Ви все робите правильно, але люди просто не розуміють, скільки старань Ви вкладаєте. Результат все скаже за себе. Просто продовжуйте робити те, що робите.

Телець ♉

Крок вперед – два кроки назад: ось яким темпом Ви просуваєтеся. Але будь-яку рутину може урізноманітнити новий старт. Як тільки Ви застосуєте нову тактику, відкриються нові перспективи, і Ви зможете нарешті розправитися з прірвою обридлих справ.

Близнюки ♊

Ви впевнені, що можете вирішити чужі проблеми, і дійсно запропонуєте чудові рішення. Проблема в тому, що ви сильно випередили оточуючих. Вихід, який видається очевидним, іншим незрозумілий. А агресивне просування власного порядку денного буде сприйнято як напад. Такого краще уникати.

Рак ♋

Місяць впливає на Ваше коріння та емоційні основи, у світлі чого погляд у минуле може виявитися терапевтичним. Відкиньте песимізм і постарайтеся згадати все добре, відновити зв’язок із давніми друзями. Будьте відкриті для тих, кого колись знали. Нині вони запросто можуть повернутися.

Лев ♌

Настав час згадати, що рішучість і агресія – різні речі. Ви маєте повне право захищати свою позицію і навіть конкуренція з іншими людьми може бути здоровою. Але якщо Ви занадто наполягатимете на своєму, це зашкодить комунікації і може спровокувати захисну реакцію. Втім, у Ваших силах не допустити такої ситуації!

Діва ♍

Нагадайте людині, яка нещодавно допомогла, що вірите в неї: це буде чудовий спосіб висловити подяку. Непогано також відновити контакт з кимось, від кого давно не було звісток. Ви приблизно уявляєте, хто у Вашому оточенні може потребувати підтримки. Буде приємно дізнатися, що і Вас готові підтримати у відповідь – причому дуже багато людей.

Терези ♎

Всесвіт сьогодні говорить про важливість уміння прощати та забувати. Місяць у Вашому знаку може додати тривожності у зв’язку з епізодом минулого, суті якого ніхто давно вже толком не пам’ятає. Настав час відпустити старі образи та неприємні спогади, які тримають Вас немов якір і не дають просуватися вперед.

Скорпіон ♏

Місяць обіцяє міцний зв’язок між Вашою підсвідомістю та інтуїцією; внутрішній голос звучатиме чітко та голосно. Якщо власний життєвий шлях видається Вам неясним, це буде особливо доречним. Чуття допоможе Вам так, як не зможуть допомогти жодні поради ззовні. Довіртеся своєму серцю.

Стрілець ♐

Місяць нагадає про те, наскільки важливо підтримувати зв’язки з друзями, особливо якщо різні турботи останнім часом не залишили Вам часу на спілкування з ними. Відновлення контакту буде дуже емоційним, але в суто позитивному ключі. І навіть віртуальне спілкування здивує глибиною.

Козоріг ♑

Амбітна місячна енергія допоможе Вам просуватися вперед семимильними кроками. Але пам’ятайте про небезпеку спіткнутися! Краще не бігти, а встановити рівний та розмірений темп. Приказка недарма каже: поспішиш – людей насмішиш. Мало того: Вам, можливо, доведеться повертатись назад і все переробляти.

Водолій ♒

Чужий успіх може дуже надихнути Вас, особливо якщо йдеться про приблизно однакові цілі. Подивіться, чого можна навчитися на чужому досвіді. Так, у Вас свій шлях, але якісь уроки і Ви можете отримати – особливо якщо попросите поділитися пережитим безпосередньо.

Риби ♓

Не соромтеся давати волю емоціям. Вас можуть турбувати сильні почуття, і важливо знаходити способи висловити їх і не вважати щирість проявом слабкості. Навпаки: вона свідчить про Вашу силу! А ще ваш приклад може допомогти іншій людині зважитися і теж здобути свободу від емоційного тягаря.