Гороскоп на 3 грудня

Овен ♈

Навіть якщо інші люди надто вже активно роблять свій внесок або генерують ідеї, нагадуйте собі, що в них найкращі наміри. Сьогодні Вам слід бути особливо обережними і не роздмухувати з мухи слона, оскільки це відразу ж спровокує серйозну конфронтацію. Успіх залежить тільки від вас і від того, як ви реагуватимете на інформацію, що надходить до вас. І пам’ятайте, що від чиїхось пропозицій можна відмовитися по-різному: грубо або коректно.

Телець ♉

Розчарування й образа заважатимуть Вам тримати емоції під контролем. Ви можете чітко усвідомлювати, що змушує Вас почуватися в безпеці, а що ні, і хто винен у тому, що Ваша фортеця зараз хитається, як під час сильного землетрусу. Сьогодні вас можуть засмутити навіть найдрібніші проблеми, але, на щастя, багато їх не буде. А Ваш настрій залежатиме від Вашого сприйняття тих чи інших подій.

Близнюки ♊

Сьогодні ви опинитеся у своїй стихії, якщо використаєте цей час для спілкування і різного роду зустрічей. Зв’язки з вельми серйозним потенціалом чекають на вас, щоб ви допомогли їм сформуватися або зміцнитися. Але при цьому Всесвіт також хоче, щоб Ви розважалися, особливо якщо Ви можете знайти спосіб використовувати свій голос. Можливо, для цього Вам варто відвести своїх друзів до караоке-бару, щоб співати на все горло прекрасні балади.

Рак ♋

Повільний і впевнений рух уперед буде набагато вигіднішим і ефективнішим, ніж поспішні й нетерплячі дії. Місяць і Марс сьогодні об’єднаються, щоб підвищити вашу продуктивність, але вам потрібно проявити прагматизм і розсудливість, щоб домогтися найкращих результатів. Якщо хтось чинить на вас тиск, підштовхуючи вперед, вам слід запитати цю людину, що їй потрібно: результат чи імітація бурхливої діяльності?

Лев ♌

Якщо Всесвіт закликає Вас скористатися життєвим достатком, хіба Ви будете заперечувати? Місяць і Марс з’єднуються, щоб привнести у Ваше життя більше веселощів, легковажності та спілкування. Можливо, Ви зможете взяти участь у якомусь спеціальному заході або зборах завдяки комусь із Ваших знайомих. Тож будьте пильні й не відмовляйтеся від жодних запрошень, бо вони справді послані Вам згори.

Діва ♍

Якщо Ви обмірковуєте щось, що здається Вам цілком законним порушенням існуючих правил, які, як відомо, порушувати в жодному разі не можна, не робіть цього! Так, людині притаманно шкодувати про незроблене, але зараз саме час прислухатися до ангела на Вашому плечі, який просить Вас дослухатися до своєї совісті, а не до диявола, який закликає Вас піти на ризик або зробити щось, що, напевно, матиме наслідки, про які Ви жалкуватимете.

Терези ♎

Ваша пригода маячить на горизонті, і Ви маєте повне право прагнути до неї. Звісно, Ви можете зробити це самотужки, але який у цьому сенс? Напевно, краще буде створити пару або партнерство з кимось – другою половинкою або другом, – щоб дослідити щось нове й захопливе. Подібним запрошенням Ви не тільки проявите доброту стосовно близької людини, а й подвоїте шанси на те, що екскурсія буде такою, що надихає і запам’ятовується.

Скорпіон ♏

Просування вгору сходами (кар’єрними чи романтичними) – це завжди захопливий процес, який, утім, вимагає від Вас певних якостей і правильного збігу обставин. Сьогодні саме такий день, а це означає, що Ви маєте набратися сміливості та піти до шефа по підвищення. Поясніть йому, як усі можуть виграти, якщо Ви візьмете на себе більше обов’язків. Або ж складіть шикарний бізнес-план, який буквально змусить банківського менеджера видати Вам пільговий кредит на розвиток власної справи.

Стрілець ♐

Якщо Ви відчуваєте, що змушені покинути зону комфорту, це хороша новина. Місяць і Марс привертають Вашу увагу до чогось незвіданого, де Ви раніше ніколи не бували, а це значить, що Ви просто зобов’язані скористатися шансом і дізнатися щось, про що навіть ніколи не замислювалися. При цьому Вам варто пам’ятати, що Вам не потрібно все робити поодинці, адже Ваші друзі завжди готові допомогти Вам. Тож створіть згуртовану команду і вирушайте назустріч пригодам.

Козоріг ♑

Ви прекрасно знаєте і розумієте, що для досягнення результату вам необхідно старанно працювати. Але зараз, скажімо так, час збирати каміння, тобто спостерігати, який ефект дасть створений вами імпульс. Сьогодні Місяць висвітлюватиме ваші амбіції і, зв’язуючись із Марсом, дасть вам можливість відпочити і відновити сили. Погодьтеся, невеликий тайм-аут, який можна витратити на оцінку ситуації, що склалася, допоможе вам досягти кращих результатів.

Водолій ♒

Сьогодні Ви будете схожі на знаменитого казкового Щуролова. До якогось моменту Ви завжди перебували в тіні, намагаючись не лізти попереду всіх зі своїми ідеями та ініціативами. Однак сьогодні у Вас з’явиться чудова можливість зробити свій внесок у спільну справу і при цьому взяти на себе ініціативу в якихось групових зусиллях. Ви відчуєте потяг до співпраці та лідерства, коли побачите, наскільки інші люди сприйнятливі до того, що Ви пропонуєте або робите.

Риби ♓

Ймовірно, сьогодні Ви не зможете придушити або проігнорувати бажання розслабитися. Але змішані енергії Місяця і Марса можуть дати поштовх, який нагадає вам про необхідність відмити палубу, перш ніж ви зможете рухатися далі. Тому Вам слід бути готовими до радикальних змін у Вашому порядку денному. І щоб по-справжньому насолодитися “своїм часом” і розслабитися, Вам спершу доведеться закінчити з немаленьким списком справ.