Популярні, але хибні стереотипи про знаки Зодіаку

Козороги – беземоційні сухарі

Люди звикли бачити Козорогів відстороненими, з головою зануреними в роботу. На перший погляд здається, що Козороги живуть тільки заради того, щоб працювати, і навіть не здатні радіти дрібницям. Все це хибні думки: на ділі Козороги надто практичні, щоб витрачати свій час даремно.

Будь-який Козоріг відправиться на заслужений відпочинок і з задоволенням повеселитися з друзями, якщо буде точно впевнений, що забезпечив собі завтрашній день. Козороги, як і всі люди, завжди відчувають емоції: їм також радісно і боляче, весело і сумно. Головна відмінність земляного знака полягає в тому, що він вважає за краще не виносити сміття з хати і не демонструвати почуттів оточуючим.

Близнюки – лукаві брехуни

Поширена думка, що Близнюкам не можна вірити, тому що подвійність характеру буквально змушує їх брехати і вивертатися. Насправді Близнюки зовсім не підступні і злі. Непостійність повітряного знака пояснюється любов’ю до всього нового і високою здатністю адаптуватися до змін, яким Близнюки зазвичай дуже раді. Знак, який отримав до відома новий матеріал, обробить його і перебудуватися настільки швидко, що оточуючі не встигнуть моргнути. І обов’язково подумають, що Близнюки зробили все це зі зла.

Овни – небезпечні агресори

Суспільство переконане, що представники вогняного знаку – це злі люди, які неадекватно реагують на більшість ситуацій і відразу лізуть з кулаками. На ділі все зовсім інакше: більшість Овнів – життєрадісні, завжди мають оптимістичний настрій.

Щоб розгледіти в Овні агресора, доведеться чимось сильно його розсердити. У такому разі вогненний знак дійсно здатний розлютитися і наламати дров. Втім, мало хто знає, що Овни дуже відхідливі і досить швидко починають жалкувати про скоєне, якщо в пориві пристрасті сильно надебоширили.

Скорпіони – мстиві лиходії

Скорпіони далеко не такі злі, як думають про них люди. Вони взагалі не злі, якщо дізнатися їх ближче. Представники цього знака уміють бути вірними і відданими друзями, а за маскою первинної холодності часто ховається чуттєва людина.

Поводитися агресивно Скорпіони можуть з тими, хто їх дійсно масштабно зрадив, однак така поведінка – природна захисна реакція, на яку здатний представник будь-якого знака. Якщо людина народилася під знаком Скорпіона, це зовсім не означає, що вона починає мстити за кожну (навіть найдрібнішу) капость.

Оригінал