6 непередбачуваних знаків Зодіаку

Кожному з нас доводилося стикатися з людьми, які вирізняються непередбачуваним характером. Спілкуватися з ними досить складно, адже зовсім не знаєш, як вони відреагують на наші слова, чи дослухаються, і чи жарти розуміють. Ці особи відрізняються перепадами настрою і постійно дивують своєю поведінкою, адже їхні слова та дії неможливо передбачити.

Найцікавіше те, що непередбачуваність – це риса характеру, зумовлена ​​впливом планет. У зв’язку з цим астрологи виділили 6 знаків Зодіаку, представники яких відрізняються непередбачуваним характером. Хто вони?

Овен

Овнів відрізняє імпульсивність, і це робить особистостей цього знака абсолютно непередбачуваними. Овни надзвичайно небезпечні, оскільки у пориві гніву можуть піти на будь-які заходи, не думаючи про наслідки. Поруч із цими особами мимоволі починаєш поводитися обережно, адже підопічні Марса нетерплячі і нетактовні, і при цьому абсолютно впевнені у своїй правоті. Тому оточуючі у розмові з Овнами намагаються не сперечатися і погоджуватися з цими людьми, подалі від гріха. Не дивно, що через свій непередбачуваний характер особистості цього знака часто втрачають друзів і позбавляють себе можливості побудувати вдалу кар’єру.

Що характерно, Овни мають неймовірно мінливий характер. Розлютившись і наговоривши образливих слів, вже через 15 хвилин ці люди зовсім не пам’ятають образ і щиро посміхаються співрозмовнику, з яким бурхливо з’ясовували стосунки. Але оточуючі менш відхідливі, і довго ображаються на Овнів за поведінку.

Скорпіон

Це найбільш наполегливі особи серед усіх знаків Зодіаку. Коли Скорпіонові щось потрібно, він зі шкіри вилізе, але доб’ється свого. У хвилини, коли підопічного грізного і войовничого Марса охоплює пекуче бажання, він стає абсолютно непередбачуваним. Скорпіон готовий піти на будь-яку підлість і вчинити будь-яку підступність, якщо ви стали у нього на шляху. Є можливість підставити вас – Скорпіон скористається нею, а якщо на вас діють погрози та залякування, то краще за цю людину лякати не вміє ніхто! У критичні моменти в особистостей даного знака зникають моральні принципи, що дуже дивно, адже більшість оточуючих знає Скорпіона, як ввічливу, чемну і добродушну людину, готову завжди прийти на допомогу.

Адже найближчі люди знають що «душка» Скорпіон може бути справжнім власником і тираном, що він може приховати образу і роками виношувати план жорстокої помсти! Звичайно, знаючи про такі особливості характеру, оточуючі не поспішають зближуватися зі Скорпіоном, і в спілкуванні з такою людиною намагаються бути чемними, щоб не випробувати на собі його непередбачуваність.

Рак

Рак – найзагадковіша особа серед усієї зодіакальної «братії». Настрій цієї людини може змінюватися по 10 разів на день, і якщо ви опинитеся поряд, саме ви станете причиною сліз та поганого настрою. І ви ж знову піднімете йому настрій, не вживаючи для цього нічого! Рак все зробить сам, образиться та помириться! Вам же залишиться дивуватися, що в голові у цієї людини і чи буває вона хоч колись щирою? Із цими представниками стихії Води справді складно. Можливо, саме тому дітям Місяця так складно завести сім’ю. Раки ніколи не бувають до кінця щирими, їх неможливо витягнути на відвертість, і партнер просто не знає, яке майбутнє чекає на нього поруч із цією людиною.

А ще, в Ракові гармонійно уживається балагур і рідкісний скиглій. Ця людина може «зробити ваш день» душевними історіями та іскрометними жартами, а може зіпсувати настрій своїм ниттям та вічними образами. І щодня, зустрічаючись з Раком, ви не знаєте, чого чекати від цієї непередбачуваної людини.

Близнюки

Двоїстість натури, властива кожному представнику знака Близнюки робить цих людей одними з непередбачуваних людей. Підопічні Меркурія ненавидять будувати плани, завжди діють навмання, з натхнення, і як душа забажає. Звичайно, оточуючі не можуть передбачити, як діятиме Близнюк у тій чи іншій ситуації, адже цього не знає навіть сам Близнюк! До того ж в особистостей цього знака досить лицемірний характер. Це хитрі люди, які ніколи не говорять відкрито про свої наміри, але якщо щось задумали, обов’язково доб’ються свого шляхом пліток та інтриг.

Кожен знає, що з Близнюком треба тримати вухо гостро. Ця людина може зрадити і підставити вас будь-якої секунди, якщо це буде в її інтересах. При цьому ви ніколи не знайдете доказів його провини, а обережний Близнюк посміхатиметься вам і співчуватиме вашим бідам. Очевидно, що ближче познайомившись із Близнюком, люди розуміють, що цій людині довіряти не можна, адже вона абсолютно непередбачувана.

Козоріг

Якщо Скорпіона називають найнебезпечнішою людиною, а Близнюка – подвійною, то Козорога – найпідступнішою. Тільки найближчі та рідні люди можуть почуватися в безпеці поряд з Козорогом. Інші відчуватимуть себе як мінімум незатишно. Завжди розважливі, мудрі та практичні Козороги зовсім змінюються, коли почуваються враженими, або починають заздрити іншим людям. Що цікаво, здебільшого ці неприємні відчуття пов’язані з фінансами. Коли Козорога уражує чужа забезпеченість і в його серці поселяється заздрість, він стає абсолютно непередбачуваним. У такому стані від цієї людини можна очікувати будь-якої підлості.

До речі, такий стан охоплює Козорогів у тому випадку, коли вони зустрічають людину, якою не можуть керувати, або того, хто вислизає з-під їхнього впливу. У такі хвилини підопічні Сатурна стають вкрай непередбачуваними та небезпечними.

Водолій

Найбільш непередбачуваним знаком Зодіаку, безперечно, є Водолій. У цієї людини відсутні будь-які рамки та обмеження, вона не прив’язана ні до певного місця, ні до конкретної людини, а тому будь-якої секунди може зникнути з одного місця, і з’явиться в іншому, навіть несподіваному. Але непередбачуваність Водолія криється не лише у фізичній свободі. Підопічний Уран – справжній бунтар, який навіть мислить іншими категоріями. Він оригінальний і непередбачуваний у своїх рішеннях, і завжди віддає перевагу експромту. І цим нестандартним підходом буквально до всього, що його оточує, Водолій завойовує у людей інтерес.

Оточуючі рідко зближуються з Водолієм, адже цей оригінал любить шокувати публіку своїм зовнішнім виглядом, своїми вчинками та висловлюваннями. Він знає, що викликає подив своєю поведінкою, але продовжує йти своїм шляхом, тому що зовсім не звертає уваги на чужу думку. Звичайно, стабільності від такої непередбачуваної людини чекати не доводиться. Він може як прославитися на весь світ, так і піти в небуття, захоплений своїми грандіозними планами.

Оригінал