Ці 5 знаків Зодіаку – найскладніші люди у стосунках

Можливо, ви занадто владні або, навпаки, потураєте партнеру, можливо, ви надто емоційні та недовірливі або чіпляєтеся до дрібниць. Існує безліч причин, через які вас можуть вважати важкою людиною у стосунках. Хочете дізнатися, у чому ваша складність – шукайте себе серед цих 5 знаків Зодіаку:

Діва

Діва – самодостатній знак, вона не вважає, що стосунки запропонують їй те, чого вона не зможе домогтися сама. Стосунки з нею подібні до судового процесу. Вас будуть детально вивчати з усіх боків і дізнаватися ваші таємниці, слабкі місця і пристрасті.

Діва також суб’єктивна і відсторонена. Вона воліє тримати вас на відстані витягнутої руки, тому що їй подобається відчувати, що вона володіє ситуацією. Майже неможливо змусити її відкритися, тому що вона занадто зациклена на самоконтролі.

Скорпіон

Скорпіон дуже пристрасний і водночас холоднокровний у стосунках. Він може бути дуже ласкавим і ніжним зараз, а через хвилину відстороненим і сердитим. За його змінами настрою дуже складно встигати, але, що найгірше, – його неможливо передбачити.

Скорпіон активно захищає своє серце, перш ніж відкритися комусь, і не дозволити собі бути сприйнятливим до любові. Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб пробити його захисний панцир недовіри. Крім того, якщо він все ще не зрозумів, як ставиться до вас, він може бути емоційно нестійким і непередбачуваним.

Стрілець

Стрілець не любить прив’язуватися, він – шанувальник близьких зв’язків, які ні до чого не зобов’язують. Йому більше подобається сам процес залицянь і початковий етап стосунків, потім же він самоусувається зі шляху партнера. Стрілець віддає перевагу флірту і знайомствам з новими людьми, замість серйозних стосунків. Він також легковажний та імпульсивний.

Козоріг

Козорогу було б легше у стосунках, якби він не був таким обережним. Його практична натура виграє у всіх сферах, окрім кохання, яке передбачає ризик, на який Козорогу важко зважитися. Для Козорога набагато спокійніше вступати в легкі зв’язки, які ні до чого не зобов’язують, замість того, щоб до когось прив’язуватися і боятися, що йому заподіють біль.

Козоріг занадто діловитий для побачень. Зустріч із новим партнером може більше скидатися на інтерв’ю, ніж на побачення, тому що Козоріг методичний і послідовний. Він довіряє своїй голові набагато більше, ніж серцю.

Водолій

Водолій – незалежний знак. Крім того, він відчужена людина, яка віддасть перевагу бути на самоті, ніж стати вразливою перед кимось. Це робить його холодним і віддаленим. Він хоче захистити себе від болю або непорозуміння, тому дуже складна у стосунках людина. Його відчуження і його численні маски не дають змоги його потенційним партнерам зрозуміти його.

Оригінал