Слабкі місця кожного знака Зодіаку

Перед тим, як ми почнемо цю статтю, ми б хотіли сказати, що не намагаємося нікого змусити відчувати себе погано через недоліки. Ми просто хочемо допомогти кожній людині розквітнути і вирости в кращу свою версію, а для цього потрібно знати як про свої слабкі, так і про сильні сторони.

Ну, а тепер, ми хочемо поговорити про головну слабкість кожного знака зодіаку, щоб ви їх зрозуміли і навчилися впоратися з ними. Коли ви знаєте ваші слабкості, вони можуть перетворитися на сильний бік, якщо ви зможете використовувати це знання у свою користь.

Овен

Овни не люблять, коли командує хтось, крім них самих, тому що вони люблять брати кермо влади при будь-якому зручному випадку. В той час, як Овни – природжені лідери, їх іноді може занести і вони не будуть слухати думки інших. Овни також схильні приймати рішення, не обміркувавши їх повністю і можуть виглядати занадто агресивними і легко розлючуватися.

Телець

Телець дуже стабільний і надійний знак, однак, він може впертися у своє і не хотіти змінюватися або зростати, коли це необхідно. Вони люблять робити те, що у них найкраще виходить, і не пробують нічого нового в житті через страх поразки. У них досить багато гордості, тому частково через це їм подобається залишатися у своїй зоні комфорту. Вони знаходять щось, що у них добре виходить, вводять це у звичку і можуть не побачити інших варіантів або можливостей, які зустрічаються на шляху. Тельці дійсно можуть бути впертими, як бики, тому якщо ви хочете їх у чомусь переконати, вам потрібно натренувати максимальне терпіння.

Близнюки

Близнюки, ви нас одночасно і бентежите, і захоплюєте. Дійсно, здається, що у вас роздвоєння особистості і ви ніколи не можете прийняти остаточне рішення. Хоча це робить вас цікавими та загадковими особистостями. У вас завжди є про що поговорити, хоча іноді здається, що ви не слухаєте. Ви постійно змінюєте свою думку, і тому за вами важко встигати. Ви постійно змінюєтеся, як хамелеон, але ви виділяєтеся, а не зливається. Ви для нас загадка, а може, й для самих себе. Близнюки часто не відчувають себе «реалізованими» в житті, можливо тому, що вони не можуть навіть визначитися з тим, чого вони насправді хочуть досягти.

Рак

У Раків красива, чутлива, ніжна душа, але їхні емоції часто беруть над ними верх настільки сильно, що повністю паралізують їх. У Раків багато проблем з самооцінкою і вони часто дивляться на інших в пошуках схвалення чи визнання. Раків потрібно плекати і пестити, і це може бути занадто для партнерів, близьких друзів і родини.

Раки можуть віддати багато любові, але іноді вони ставлять потреби інших вище за свої. Раки також можуть поміняти настрій в мить ока і дуже схильні до тривоги і депресії. Вони також схильні бути одночасно песимістами і ідеалістами. У них не дуже багато віри у світ, тому що він не виглядає, як той уявний, який вони створили у себе в голові. Раки також схильні до ліні і прокрастинації.

Лев

Як вогненний знак, Лев постійно в русі. Леви люблять бути в центрі уваги, але іноді вони забувають, що й іншим потрібно дати час слави. У Левів багато гордості, і ця гордовитість може дратувати людей. Леви також можуть застрягти на своїй думці, через що вони можуть здаватися негнучкими і непохитними. Вони не дуже люблять слухати думку інших, тому що вони знають все краще за всіх. Егоїстична натура Левів також обтяжує тривалі стосунки з оточуючими.

Діва

У Дів занадто аналітичний розум, що може бути, як сильною, так і слабкою рисою. Вони люблять аналізувати і визначати причини всього, але обдумування однієї і тієї ж проблеми в пошуках рішення, робить їх схильними до хвилювань і тривоги. Вони також схильні до обсесивно-компульсивного стану, тому що їм потрібно, щоб все відбувалося в певній манері і втрачають рівновагу, коли щось йде не так. У Дів також дуже стара душа, через що вони дуже багато працюють і занадто мало відпочивають. Вони також дуже різко критикують себе та інших, через що складно будують зв’язки з оточуючими.

Терези

Терези, по природі своїй, спокійний і мирний знак, але вони можуть просто накинутися на вас, якщо ви зробите щось, що їм не подобається. Хоча, замість того, щоб в обличчя сказати вам про проблему, вони не будуть з вами розмовляти або будуть поводитися пасивно-агресивно, тому що ненавидять конфлікти.

Але людям не завжди подобається залагоджувати конфлікти, а це значить, що, якщо Терези не навчаться стикатися з проблемами, а не уникати їх, вони можуть втратити дружбу. Терези також можуть тримати на когось зуб, що тільки посилює проблему уникнення конфліктів при будь-якій можливості. Вони можуть занадто зосереджуватися на поганому в їхньому житті, замість того, щоб направити енергію на здійснення хорошого.

Скорпіон

Скорпіон може бути дуже люблячим і спонтанним, але водночас, їхні ревнощі і недовірлива натура можуть зіпсувати стосунки і дружбу. І ніколи не робіть їм нічого поганого, тому що вони складуть план помсти, щоб провчити вас і спробувати «поквитатися». Скорпіони часто тримають все в собі через проблеми з довірою, і їм важко через це зблизитися з іншими. У них глибокі емоції, але вони їх не сильно показують, тому що не хочуть відчувати себе вразливими.

Стрілець

Стрільці – вроджені дослідники. Вони легко починають відчувати нудьгу, тому їм важко завершити якийсь проєкт. Вони ненавидять чийсь вплив і коли їм кажуть – що робити. Це може легко загнати їх у біду, якщо вони не знайдуть золоту середину. У Стрільців також немає фільтрів, і вони можуть бути грубими або нетактовними в залежності від того, з ким вони знаходяться. Стрільці також дуже нетерпимі; і вони легко підуть з проєкту, якщо він йде не так, як вони хочуть. Їм потрібно багато свободи і простору для мандрів, через що вони іноді здаються непривітними і вітряними.

Козоріг

Козороги можуть запрацюватися до смерті і забувають, як піклується про себе і просто іноді відпочити. Вони одержимі статусом і грошима, тому що ці дві речі являють стабільність та успіх у житті, яких вони так домагаються. Козороги можуть багато хвалитися своєю роботою або досягненнями, що може віддалити від них людей.

Їм важко відкритися іншим, і вони думають про себе краще, ніж про інших людей. Але у них прихована невпевненість, і вони насправді бояться думок інших. Тому у них є погана звичка брехати про інших людей і обговорювати тільки факти, а не думки. Вони також песимісти й чекають найгіршого сценарію в будь-якій ситуації.

Водолій

Водолії – ще один важкий для розуміння знак. З одного боку, вони хороші друзі, завдяки своєму вмінню спілкуватися і різнобічним інтересам. Але їм важко висловлювати емоції, що може ускладнити утримування друзів або партнерів. Вони глибоко зневажають все, що занадто нудно або звично і у них неймовірна жага пригод і подорожей. Через це їм важко залишатися на одному місці і зосереджуватися на обов’язках і справах, які просто частина життя в сьогоднішньому світі. Водолії можуть здаватися непривітними, тому що вони залишаються у своєму маленькому світі, а не приєднуються до того, що відбувається навколо них.

Риби

Останні, але не менш важливі – Риби. Емоційний, чутливий, вибагливий водний знак, який любить творче вираження і завжди прагне допомагати іншим. Але Риби, як Раки, можуть дозволити їхнім сильним емоціям взяти над ними гору. Риби також можуть зі шкіри геть лізти, щоб допомогти комусь, але забувають піклуватися про себе і приділяти собі увагу. Їм також важко зіткнутися з реальністю, і вони хочуть втекти від неї в будь-який можливий спосіб. Якщо вони не можуть знайти творчий вихід, то бажання втекти може вивести їх на темну стежку, якщо вони не будуть обережні. Їхні бурхливі емоції роблять їх схильними до тривоги і депресії.