Непередбачувані жінки по знаку Зодіаку

Сьогодні вона чарівна і привітна кокетка, а завтра несподівано перетворюється на сувору начальницю, яка вимагає беззаперечного підпорядкування її правилам. Ти ніколи не вгадаєш, які емоції вона піднесе в наступний момент. Хто ж ці непередбачувані жінки, поруч із якими завжди почуваєшся як на пороховій бочці?

Близнюки

Комунікабельна і різнобічна жінка знака Близнюки на перший погляд здається ідеальною і абсолютно зрозумілою для представників чоловічої статі. Але це лише на перший погляд. Часом ця непередбачувана дівчина-вітер сама не розуміє, що нею рухає, коли вона несподівано зривається з місця і докорінно змінює свої плани. Сьогодні вона може годинами розповідати вам про любов до класичної музики. А вже завтра ви застанете її на рок-концерті в компанії неформалів. Що тут скажеш, жінка-загадка!

Рак

Зрозуміти жінку знака Рак зможе лише той, хто проживе з нею не один рік під одним дахом. Її настрій, немов морські хвилі. У гарну погоду він спокійний, у грозу штормить і заносить у різні боки. А все тому, що з цією чутливою крихіткою потрібно обходитися дбайливо. Інакше не знаєш, чим може закінчитися її черговий емоційний сплеск.

Лев

Темпераментна Левиця звикла почуватися господинею становища, хоч би в якому місці вона не перебувала. Якщо хтось із її оточення хоча б поглядом спробує продемонструвати свою першість, бути війні! Причому Левицю абсолютно не цікавить, головнокомандувач парадом ви чи невинний сусід із третього під’їзду. Її величність завжди буде прагнути до того, щоб перевершити всіх, хто зустрічається їй і стає поперек у неї на шляху. Які б непередбачувані жінки не вели з нею холодну війну, Левиця доводить свою перевагу.

Скорпіон

На вигляд чарівна і миловидна дівчина при більш детальному розгляді може виявитися ох якою непростою. Вона ніколи не скаже кривдникові в обличчя, що він, м’яко кажучи, нехороша людина. Але якщо він зважиться зробити капость на адресу жінки-Скорпіона, то абсолютно точно йому вдасться відчути весь спектр її різноманітних емоцій. Причому ображати її для цього зовсім не обов’язково. Досить просто побачити у себе в телефоні один пропущений. Вечірній концерт із бубном вам буде забезпечено.

Водолій

Найголовніша противниця будь-яких обмежень і заборон – це, звичайно ж, жінка-Водолій. Варто тільки попросити її, щоб вона без вашого відома не робила чогось, не сумнівайтеся, саме це вона і зробить за першої ж нагоди. Вона не любить рутину й одноманітність. Вона завжди намагатиметься порушити розмірений і звичний ритм життя, причому не тільки свій, а й своїх близьких. Міс Непередбачуваність – це її по праву заслужене друге ім’я.

Риби

Жінка, народжена під знаком Риби, в очах протилежної статі, як правило, виглядає такою собі сором’язливою і милою чарівницею. І зазвичай такою вона і залишається на етапі цукерково-букетного періоду. Але варто тільки чоловікові “підсісти” на миловидність цього нешкідливого малятка, як перед ним одразу ж з’являється жорстка й непоступлива господиня становища. Вдома вона наказує і командує, а на людях, як і раніше, залишається лагідним ягням.

Такі вони – непередбачувані жінки зодіакального кола. І тільки найсміливішим під силу приборкати їхню неприборкану вдачу!

Оригінал