6 зодіакальних пар з найглибшим зв’язком

Справжні споріднені душі!

Водолій і Близнюки

Водолій і Близнюки згладжують крайнощі один одного. У той час як Близнюки бувають нерішучими і неуважними, Водолій, навпаки, володіє рішучістю і сфокусованістю. І досягти своїх цілей вони дійсно можуть тільки разом: Водолій задає напрямок для Близнюків, а Близнюки освітлюють шлях Водолія.

Таке партнерство можливе тільки тому, що в кожної зі сторін у цій парі схожа мета. Так чи інакше, але Близнюки, як і Водолій, однаково сильно мріють про збалансоване і якісне життя, незважаючи на всі їхні відмінності в методах досягнення бажаного. Вони потребують одне одного.

Рак і Риби

Відомі своєю емоційністю і силою інтуїції, Риби і Рак, як ніхто інший, розуміють одне одного. Разом вони губляться у своєму невеликому дивакуватому світі, будучи щасливими від того, що їх розуміють. Їхній взаємний потяг не викликає жодних сумнівів.

Риби і Рак – це прекрасна пара, сторони якої ідеально врівноважують якості одне одного. Рак більш чуттєвий і приземлений, а Риби – креативні створіння з розвиненою інтуїцією. Вони розуміють почуття одне одного і схильні від початку розділяти однакові інтереси.

Діва і Телець

А ця пара формується ще на небесах. Два знаки стихії Землі відмінно доповнюють один одного. Завдяки повному взаєморозумінню з них виходять чудові партнери по бізнесу, друзі та коханці.

Діву надихає впевнений підхід Тельця до життя (і його явно чудовий смак). Представники цих знаків загалом обожнюють перебувати в компанії тих, хто викликає в них захоплення. Діва допомагає Тельцю зрозуміти, що в житті важливо, які почуття щось викликає, а не тільки те, який це має вигляд.

Терези і Рак

Терези і Рак – це справжні споріднені душі. Урівноваженість перших чудово поєднується з емоційністю другого. Рак щасливий дарувати Терезам свої пристрасть і любов (це стосується і дружніх стосунків). Це найкращі друзі навіки, і для них немає нічого простішого, ніж прожити життя разом. Суть у тому, що вони обидва є глибоко емоційними особистостями, яким комфортно перебувати поруч із тим, хто їх розуміє і теж хоче працювати над поліпшенням життя. Коли вони разом, їх справді не можна зупинити.

Романтичні стосунки між ними швидко закінчуються шлюбом. Рак хоче швидше осісти, але водночас прагне “злетіти вгору” разом зі своїм партнером. І Терези дозволяють йому зробити це. Ці партнери не марнують час даремно, а одразу ж узаконюють стосунки і починають жити разом.

Стрілець і Овен

Коли вони разом, пригод не уникнути. Цим двом подобається генерувати думки, планувати подорожі та обговорювати будь-який дивний факт про всесвіт, який тільки можуть собі придумати. Це високоінтелектуальні споріднені душі, які знайшли одне в одному того, кого можна поважати і з ким можна чудово проводити час.

Обидва знаки є індивідуальними мислителями. Кожен із них незалежний і має величезну силу волі. Стрілець і Овен однаково захоплюються цими якостями в оточуючих, а тому разом представники цих сузір’їв формують рівноправний симбіоз. Якщо стосунки Стрільця й Овна мають романтичний характер, то раніше вони напевно були найкращими друзями.

Скорпіон і Терези

Із Терезів і Скорпіонів виходять чудові друзі та партнери, оскільки за зовнішньою маскою спокою обидва вони дуже активні. Терези хочуть бути бажаними, а Скорпіони одержимі людьми, присутніми в їхньому житті. Терези беруть на себе роль психолога, і Скорпіон знаходить це дуже зручним. Разом вони формують прекрасний симбіоз, що дає змогу задовольнити всі їхні потреби.

Зовні може здатися, що Терезам і Скорпіонам важко одразу порозумітися, або що їх долають певні сумніви, адже інтереси й особистості в них такі різні. Але якщо ці двоє проведуть разом достатню кількість часу, вони усвідомлять наявність між ними справжнього зв’язку, якого в них не було ще ні з ким з інших людей.

Оригінал