Як знаки Зодіаку реагують на те, що їхні повідомлення ігнорують

Уявіть собі таку ситуацію: ви написали комусь повідомлення, а у відповідь повна тиша і жодного натяку на те, що вас почули. Як ви реагуєте на те, що хтось не відповідає на повідомлення? Відразу ж виходите з себе або починаєте нервувати, думаючи, що вас ігнорують? А можливо, ви просто знизуєте плечима і навіть не забиваєте собі голову подібними дрібницями?

Овен

Овни засмучуються. Вони відключають свої емоції і самі починають ігнорувати людину, яка мовчить. Вони роблять вигляд, що їм абсолютно наплювати, оскільки ненавидять думку про те, що про них подумають, як про нав’язливих людей.

Телець

Тельці виправдовують цю людину. Вони вважають, що вона, мабуть, була зайнята роботою, телефон у неї розрядився або ж вона на важливій зустрічі, а тому не відповідає на повідомлення. Тельці просто відмовляються вірити, що можуть бути комусь нецікавими.

Близнюки

Тут все дуже просто. Вони навіть не підозрюють, що хтось здатний їх ігнорувати. Близнюки занадто зайняті своїм життям, щоб думати про подібні дрібниці.

Рак

Раки надмірно аналізують кожну деталь того, що вони говорили і робили під час вашої останньої зустрічі. Вони задаються питанням, чи не занадто вони вас напружували своєю розмовою. Вони турбуються, чи не знайшли ви когось іншого. І вони продовжуватимуть жити в страху і тривозі, поки ви не поговорите з ними знову.

Лев

Леви затаять образу і відправляться постити свої найпривабливіші фото в соціальних мережах, щоб заманити вас назад. Але вони ніколи не визнають, що прагнуть справити враження і хочуть дізнатися, чому обранець не відповідає на повідомлення. Вони просто хочуть вразити всіх своїм красивим і щасливим життям.

Діва

Вони почнуть перевіряти, коли ви востаннє були в мережі до того, як зникли і перестали звертати на них увагу і реагувати на дзвінки та повідомлення. Потім Діви закочують очі і кажуть, що вони так і знали, яка ви байдужа і неуважна людина. Це не дивує їх.

Терези

Вони надішлють ще одне повідомлення, щоб продовжити розмову, і тихесенько сподіваються на те, що ви не будете ігнорувати два повідомлення поспіль, бо тоді Терези помруть від збентеження.

Скорпіон

Скорпіони стануть скаржитися своїм друзям на те, наскільки ви невихована людина, яка навіть не відповідає на повідомлення. Потім вони вирушать у бар, щоб вгамувати свою образу пивом, і там вони обов’язково дадуть свій номер якомусь новому знайомому.

Стрілець

Стрільці дадуть відповідь тією ж монетою. Вони точно підрахують, скільки часу ви мовчали й ігнорували їх. І надалі вони витримуватимуть точнісінько такі самі паузи (а то й довше), перш ніж відповідати на ваші майбутні повідомлення.

Козоріг

Козороги рухаються далі. Вони приймають рішення, що ви не варті їхнього часу. І коли ви намагаєтеся вийти з ними на зв’язок, вони видаляють ваші повідомлення, тому що ви вже втратили свій шанс. Козороги не хочуть спілкуватися з тими, хто не відповідає на повідомлення в діалозі з ними.

Водолій

Водолії пишуть довгі повідомлення про те, які вони засмучені, і що вони не розуміють, чому ви випали з їхнього життя без попередження і пояснень. Вони вивалюють на вас усі свої емоції і чекають вашої доброзичливої і добре продуманої відповіді.

Риби

Вони клянуться, що покінчили з вами назавжди. Вони обіцяють, що більше ніколи не говоритимуть із вами. Але коли ви пишете їм відповідь, Рибам потрібно лише кілька хвилин, щоб передумати і знову почати спілкуватися.

Оригінал