Гороскоп на 17 червня

Овен ♈

Якщо не хочеться плисти за чужими планами, Ви не зобов’язані цього робити. Не вважайте, що йдете проти всіх, роблячи по-своєму. Ви маєте право самі вирішувати, куди і як докладати зусиль. У переслідуванні своїх цілей навіть більше користі, ніж може здатися на перший погляд.

Телець ♉

До успіху можна дійти різними шляхами. Саме тому на всі можливості слід дивитися ширше. Якщо загострити увагу на якомусь одному варіанті, Ви можете випустити з уваги ще кращий. Коли вибір широкий, це завжди добре. Але важливо згаяти час і точно вирішити, до чого і як Ви бажаєте прийти.

Близнюки ♊

Ви не можете догодити всім – тому у виборі дозвілля краще орієнтуватися лише на себе. Те, що безмірно захоплює Вас, інші можуть сприйняти напрочуд апатично. Але чужа відсутність ентузіазму не повинна Вас збентежити. Головне – що це подобається Вам!

Рак ♋

Ви досить чітко уявляєте безпеку і стабільність, але корисно обговорити ці уявлення з іншими людьми. Хто знає, які корисні поради вам можуть дати! Завжди є варіант влаштувати краще та вигідніше вкласти гроші. Важливо цікавитись чужою думкою.

Лев ♌

Ця розмова назрівала давно, але чи потребує тема такої явно надмірної деталізації? Обговорення краще згорнути, як тільки буде досягнуто ясності, інакше є ризик просто зануритися в дрібниці. Виявіть чуйність, але виступайте за скорочену версію.

Діва ♍

Баланс між безтурботністю та відповідальністю – те ще завдання. Ви знаєте, що добре постаралися та маєте право відпочити. Але якщо відпочинок обмежений у часі, не варто думати, що “хорошого потроху” – краще налаштуйтеся на те, що просто доберете приємних вражень у майбутньому.

Терези ♎

Іноді просто необхідно відключити внутрішнього цензора та почати просто говорити. Але не зараз. Ви правильно підозрюєте, що розмова на дану тему може розпалити цілий скандал. Саме тому треба висловлюватися обережно та чуйно.

Скорпіон ♏

Коли нас щось по-справжньому захоплює, ми не готові прийняти, що іншим воно не цікаве. Так прикро, коли чимось гориш, а людям начхати! З іншого боку, чужа байдужість і навіть зневага може ще більше розпалити вашу пристрасть.

Стрілець ♐

Той факт, що люди не відразу оцінюють те, що безмірно захоплює Вас, варто розглядати як плюс. Звичайно, спочатку може здаватися, що у чужій байдужості до Ваших починань є раціональне зерно. Але насправді Ваші ідеї просто надто новаторські, щоб їх ось так одразу зрозуміли та прийняли.

Козоріг ♑

Завжди можна знайти манівець – тобто просто обійти перешкоду, а не витрачати сили на спроби знести її або перелізти. Ви зараз зможете обійтися без зайвої напруги, хоч і подолати проблему могли б. Але наскільки ж простіше і приємніше просто обійти її!

Водолій ♒

Місяць у Вашому знаку зробить Вас винятково чутливим, але важливо не боятися цих емоцій. Іноді там, де раціональний підхід провалюється, корисно подивитися на ситуацію крізь призму почуттів. Ви також можете заручитися підтримкою, про яку і мріяти не могли.

Риби ♓

Вибірковість у зв’язках завжди корисна. Наша репутація залежить від того, з ким нас асоціюють. До того ж – корисно мати справу з однодумцями, у яких можна чогось вчитися, зростати. Зараз Ваш успіх у вибраній галузі залежить саме від цього.