Ваші найбільші страхи в коханні за знаком Зодіаку

Ми всі хочемо кохання і переживаємо, що нас не люблять, що ми, можливо, кохаємо більше, що стосунки можуть зруйнуватися або розчарувати нас – у кожного є свої побоювання щодо кохання і вже обраного або потенційного партнера. Які страхи найбільш притаманні знакам зодіаку?

Овен

Вам досить боязко відкритися перед іншою людиною і виявитися вразливим. Ви знаєте, що для стосунків вам доведеться зруйнувати якісь свої бар’єри й показати надто особисті секрети, які ви до цього так довго й дбайливо ховали від усього світу.

Телець

Будь-якому Тельцю складно кому-небудь довіряти. Ви потай завжди побоюєтеся, що вас обдурять, кинуть і розтопчуть, і ви врешті-решт помрете в цілковитій самотності. Телець насилу вірить, що йому не заподіють шкоди, і він постійно очікує удару в спину у стосунках.

Близнюки

Ви боїтеся змін як у стосунках, так і в житті загалом. Однак вам доводиться спілкуватися з новими людьми, ходити в нові місця і навіть переїжджати на нове місце проживання. Незважаючи на свою комунікабельність, у будь-яких стосунках ви найбільше боїтеся саме змін у своєму життєвому укладі.

Рак

Ваш великий страх – втратити любов партнера. Ви до жаху боїтеся, що одного разу кохана людина зрозуміє, що вона вже не так закохана у вас, як раніше. Ви б віддали перевагу великому скандалу, ніж просто виявити, що почуття безповоротно згасли без будь-яких причин.

Лев

Лев однозначно боїться втратити незалежність. Ви не хочете з’являтися всюди з одним і тим самим постійним партнером і пов’язувати всі плани тільки з ним. Ви турбуєтеся, що втратите себе, коли знайдете кохання, і будете вже не настільки цікаві суспільству, перетворившись на нудного сім’янина.

Діва

Ви переживаєте, що з появою коханої людини вона займе весь ваш вільний час, і вам доведеться пожертвувати багатьма цікавими речами. Діви так зайняті кар’єрою, своїми інтересами і друзями, що сумніваються в тому, що близькі стосунки впишуться в їхній розклад.

Терези

Терези бояться втрат у коханні, і що більше його отримують, то більше бояться втратити. Ви намагаєтеся не спокушатися і не надто розкриватися, щоб надалі не зазнати найжорстокішого розчарування, бо не впевнені, що впораєтеся з болем.

Скорпіон

Ви побоюєтеся самого себе і власного вміння руйнувати те, що було побудовано. Скорпіони відчувають страх, що знайдуть своє велике кохання, але ставитимуться до нього надто суворо, прискіпливо й ревно – і самі ж стануть причиною розриву, не впоравшись із негативними емоціями.

Стрілець

Ви не хочете брати на себе зобов’язання і присвячувати своє життя одній людині, раптом ви через кілька років зрозумієте, що ваш вибір був помилковим. І потім, якщо ви виберете кохану людину, то з усіма іншими доведеться розлучитися.

Козоріг

Ви не хочете повторення болісних переживань. Якщо раніше Козоріг уже зазнавав любовних мук, то він робитиме все можливе, щоб уникнути їх надалі, як він собі й обіцяв у важкі часи. Вдруге вступати в ту саму річку він уже побоюється.

Водолій

Ви боїтеся знайти своє щастя, бо в глибині душі помилково вважаєте, що на це не заслуговуєте, що ви ніколи не знайдете свою другу половину і приречені бути самотніми. Ви підсвідомо відштовхуєте будь-якого потенційного партнера, вважаючи, що це напевно не “ваша” людина.

Риби

Ви переживаєте, що у стосунках ви будете тією людиною, яка любить більше, глибше і щиріше і докладає максимум можливих зусиль, щоб зробити партнера щасливим. Але все це залишиться непоміченим і неоціненим, мало того, вами ще й посилено користуватимуться.

Оригінал