Гороскоп на 6 травня

Овен ♈

Через емоційні бар’єри Вам важко буде знайти спільну мову з іншою людиною. Але протилежності сходяться! Доброта і легковажність – відмінний шлях до взаємного розуміння. Не шукайте, в чому розбіжності, краще подивіться, чи не збігаються Ваші бажання, хай і різні за формою, у своїй суті.

Телець ♉

Ви дуже намагаєтеся, переживаючи, що не дотягуєте до чиїхось очікувань. І навіть після цього відчуваєте невпевненість! Не намагайтеся прочитати чужі думки і вгадати думку про Вас. Просто робіть свою справу, і нехай результат говорить за себе.

Близнюки ♊

Зараз чужі слова можуть впливати на Вас сильніше, ніж хотілося б. Підтримка та заохочення творять чудеса – а от критика зачіпає до болю. Звичайно, Вам вирішувати, що приймати, а від чогось відмежуватися. Пам’ятайте, що інші люди можуть заважати Вам – але не може Вас зупинити.

Рак ♋

Якщо Ви зайшли в глухий кут, причиною може бути відчуття, що люди не бачать Ваших кращих якостей. Але варто догоджати іншим, коли можна подумати про власні потреби? У минулому Ви знайдете чимало прикладів того, як вдало вибудовували свій образ. Зараз ці прийоми можуть спрацювати не гірше.

Лев ♌

Спільні зусилля стануть більш консолідованими, але Ви поки не впевнені у своїй ролі – хоча вона стала зовсім не епізодичною. Постарайтеся просто залишатися з колегами на одній хвилі. Для початку розширте канали комунікації.

Діва ♍

Повторення – основа навчання, а тому не соромтеся повторюватися. Це не дуже захопливо, зате дуже ефективно. Невеликі кроки у правильному напрямку – краще, ніж семимильні кроки незрозуміло куди.

Терези ♎

У відносинах спостерігається нестабільність нез’ясованої природи. Навіть якщо все складається більш-менш добре, сумніви не відпускають. Але чи не впливає на Вас минулий негативний досвід? Чи варто так загострюватися на мінуси, коли є стільки плюсів? Головне – переконатися в тому, що діалог відбувається і розвивається досить поступово.

Скорпіон ♏

Ви знову згадайте про те, що досконалість недосяжна. Немає сенсу в разі будь-якої помилки починати все з нуля. Не переживайте про перешкоди, які зовсім не великі. Дрібні недоліки не варті уваги, а вміння імпровізувати сприяє наближенню до мети.

Стрілець ♐

Зараз піддасться випробуванню Ваше вміння планувати наперед, особливо коли справа стосується грошей. Можливо, Ви просто не вірите, що планування вирішує якісь проблеми? Адже, попередити завжди легше, ніж лікувати. Краще не допускати проблем, ніж потім займатися їхнім вирішенням.

Козоріг ♑

Ви відчуєте зростаючу впевненість у власній цінності. І навіть якщо хтось хотів би підрізати Вам крила, остаточне рішення завжди за Вами. Робіть те, що підказує серце, та не звертайте уваги на злостивців. Їх просто лякає Ваш потенційний успіх. Вважайте це за комплімент!

Водолій ♒

Загострення пристрастей може породити застереження, і взагалі настрою стежити за мовою не буде. Але майте на увазі, що Ваша думка базується на неповній інформації. Перевіряйте факти, перш ніж висловлюватися, щоб не довелося шкодувати потім і вибачатися.

Риби ♓

Ваш ентузіазм не може попередити неадекватну реакцію оточуючих. Не переживайте про міру свого контролю, а краще підлаштовуйтеся під ситуацію. На милування нема силування; Ви не можете примусити людей погоджуватися з Вами, якщо вони не хочуть цього. Просто розслабтеся і продовжуйте свою справу.