Гороскоп на 19 березня

Овен ♈

Напруга у відносинах з іншою людиною і неможливість знайти спільну мову можуть виявитися дивно комфортними. Як мінімум Ви знаєте свою позицію. Але інша сторона може піти на крайні заходи, щоб заволодіти Вашим увагою. У Ваших інтересах сфокусуватися на заняттях, які не передбачають участі цієї людини.

Телець ♉

Ми все виявлялися в ситуації, коли були глибоко впевнені, що всіляко допомагаємо. Але у відповідь чули прохання не лізти не у свою справу, висловлену делікатно або не дуже делікатно. Зараз Вам краще не братися за чергове подібне починання. Набагато розумніше буде поки що менше робити та більше спостерігати.

Близнюки ♊

Якщо Ваша правота в якійсь ситуації досі не очевидна, то скоро стане. Приємно буде дізнатися, що інтуїція Вас не підвела. Коли ситуація набере обертів, Ви зайвий раз переконаєтеся, що цей успіх – не ілюзія.

Рак ♋

Відсутність когось в Вашому житті і засмучує, і втішає. Все, здавалося б, було зрозуміло, але Ви відкриєте, що цей зв’язок багато чому Вас навчив. У розлуці почуття міцніють, але у Вашому випадку це буде несподіванкою.

Лев ♌

Як єдиний знак Зодіаку під управлінням Сонця, Ви, звичайно ж, хочете купатися в променях слави. Навіть якщо Ви з тих Левів, які в такій ситуації відчувають себе ніяково, все одно увага Вам зараз буде приємна. Щось, що давно назрівало, нарешті поставить Вас в центр загальної уваги.

Діва ♍

“Вода, вода, одна вода, але ми нічого не п’ємо”. Так Колрідж описував муки моряків, які заблукали в морі. А Ваші обставини такі, що кругом одна тільки робота, а нагороди не отримати. Насправді результат є, просто вони поки не помітні. Наберіться терпіння.

Терези ♎

Шукати, де сталося непорозуміння, – все одно що з’ясовувати, чому зі шланга не ллється вода, хоча кран відкритий. Може виявитися, що десь засмічено або шланг перетиснено. У спілкуванні з певною людиною Вам доведеться розв’язувати подібну проблему, але як тільки Ви її розплутаєте – комунікація хлине бурхливим потоком.

Скорпіон ♏

Медики досить швидко встановили, що відбувається, коли ми граємо в комп’ютерну гру: мозок думає, що все насправді, і небезпечні ситуації реальні. Він виділяє речовини, які готують нас до небезпеки. Але зате повернувшись в реальний світ, можна розслабитися. Зараз реальність готує Вам викид ендорфінів.

Стрілець ♐

Нарешті всі шматочки головоломки встануть на свої місця. Ви набагато краще зрозумієте обставини, які ставили Вас у глухий кут. Але має бути ще чимало детективної роботи. Щось проясниться, а щось, навпаки, стане заплутаним. Але Ви знайдете інформацію, яка допоможе розібратися.

Козоріг ♑

Нещодавно Ви взялися за справу, на яку інші дивилися і братися не наважувалися. Навіть Вас процес освоєння нових сфер лякає; Уран вказує на технічний ухил в процесі. Але подивіться, як далеко Ви зайшли! Скоро Ви побачите, що нові знання допоможуть Вам зайняти нову, більш вдалу позицію.

Водолій ♒

Ви розумієте, що залучаєте до себе увагу, але шкода, що з такого приводу. Проте, людям цікаво, як Ви впораєтеся з явно нелегким завданням. Щоб розв’язувати задачу успішно і з гідністю, зробіть ставку в першу чергу на логіку.

Риби ♓

Пам’ятайте: якщо хтось вирішує проблему, зовсім не обов’язково, що він же її створив. Той факт, що Ви виявляєте гострий інтерес до виправлення ситуації, не означає, що вина теж повинна лягти на Вас. Вам не потрібно виправдовувати своє бажання допомогти. Просто робіть те, що робите, і знайте, що правда скоро відкриється.