Гороскоп на 6 грудня

Овен ♈

ЗМІ часто показують і говорять людям те, що аудиторія хоче бачити і читати. Коли ми говоримо собі що-небудь досить багато разів, ми самі починаємо вірити в це. Якщо Ви виявите, що якась думка щоразу повторюється у Вашій голові, переконайтеся, що вона позитивна. Навіть щось негативне може обернутися позитивом, якщо Ви почнете мислити оптимістично.

Телець ♉

Приголомшлива інтуїція допоможе Вам поставити себе на місце іншої людини. Вона підкаже Вам підхід до ближнього, підкаже, які правильні слова йому сказати. В першу чергу необхідно подумати про те, що б Ви самі хотіли почути, якби все було навпаки.

Близнюки ♊

Коли ми робимо один крок вперед і два кроки назад, ми все одно рухаємося вперед. Постарайтеся пам’ятати про це, якщо відчуваєте спокусу почати діяти за принципом “пан або пропав”. Не применшуйте цінність пройденого шляху. Невдовзі Ви ясніше усвідомлюєте те, як далеко просунулися.

Рак ♋

Часто хочеться просто почати імпровізувати і подивитися, що вийде. Ви маєте рацію, вбачаючи переваги у відмові від передбачуваності. Пам’ятайте, що життя схильне винагороджувати ризикових людей, а не тих, хто грає обережно. Якщо Ваше серце говорить Вам ризикнути зараз, зробіть це.

Лев ♌

Остерігайтеся складних рішень. Остерігайтеся йти на крайні заходи в надії, що Ви опинитеся там, де повинні бути. Якщо перестараєтеся, запанує неймовірний хаос. Ваш варіант – просуватися повільно, але вірно. Тисніть в зародку ризиковані і імпульсивні ідеї.

Діва ♍

Кажуть, що ми робимо добрі справи заради себе, а не заради інших. Правда? Але як щодо того, щоб відкритися комусь або розкрити секрет? Ми завжди відчуваємо полегшення і звільнення від цього. Ви маєте рацію, вважаючи, що хтось не лише виграє від Вашої відкритості, але і оцінить її. Отже, зробіть це для себе і для інших.

Терези ♎

Підвищена відповідальність нерідко підвищує і наш настрій. Нам подобається усвідомлювати, що інші з нами відчувають себе в надійних руках. Але було б корисно декому нагадати, що рук у Вас тільки дві. Вас розглядають як надійний варіант – звідси всі запити і вимоги. Але Ви можете зупинитися в будь-який момент, коли захочете.

Скорпіон ♏

Наукові дослідження підтверджують, що коли ми голосно сміємося, наше тіло виділяє речовини, що викликають відчуття щастя. Причому сміятися щиро необов’язково. Фальшивого сміху достатньо, щоб викликати хвилю ендорфінів. Те, що Ви зазвичай не вважаєте веселим, зараз може виграти від більш безтурботного підходу. Переконайтеся самі, що сміх дійсно може бути кращими ліками.

Стрілець ♐

Коли ми читаємо книгу або дивимося фільм, сюжет рухається лінійно, і нам здається, що ми читаємо або дивимося щось в тому порядку, в якому воно було написано або знято. Але нерідко для того, щоб підсилити одну сцену, потрібно відкоригувати іншу. Через це необхідно змінити ще одну. Одна зміна викликає хвилю, і письменник уже шкодує, що взагалі взявся щось правити. Змінюючи щось у своєму світі, пам’ятайте про наслідки. Якщо Ви втратите контроль, без труднощів не обійтися.

Козоріг ♑

Коли дві людини ходять навкруги якоїсь теми, всі все прекрасно розуміють. На жаль, від того, що проблема замовчується, вона нікуди не дівається. Іноді все, що потрібно, – це немов би випадково повести розмову в іншому напрямку, і вже вона проллє яскраве світло на те, що було проігноровано. Якщо щось подібне станеться з Вами, будьте за це вдячні.

Водолій ♒

Чуття підказує, що Вам щось недоговорюють. Може, і не брешуть, але Ви оцінили б відвертість. Хочеться, щоб люди розповіли Вам більше про те, що думають і відчувають. А поки довіряйте своїм інстинктам. Пізніше буде більше інформації. На жаль, прискорити її надходження не можна ніяк.

Риби ♓

Вам захочеться проявити більше оригінальності і навіть ексцентричності. Що ж, чому ні? Ви мислите нестандартно і наважуєтесь відрізнятися. Якщо інші хочуть слідувати за натовпом, це їхня справа. Але Вам буде приємно піти проти певної норми. Якщо це здається правильним, дійте впевнено.