Гороскоп на 28 липня 2023 року

Овен ♈

Останнім часом у Вашому колі спілкування накопичувалася негативна енергія, і Ви досі не знаєте, що робити, щоб виправити ситуацію. Перестаньте так ретельно досліджувати цю напругу і постарайтеся викинути її з голови. Дозвольте цій проблемі розкритися. Рішення знайдеться саме собою тоді, коли цьому судилося трапитися. Цілком можливо, що незабаром усе це минеться, і Ви навіть не знатимете, в чому була справа. Ви просто відчуєте, що весь негатив пішов, і що всі знову посміхаються і щасливі одне з одним. І цього буде цілком достатньо, чи не так?

Телець ♉

Сьогодні Вам не важко буде завести нових друзів. Ваші цінності поділяють більшість тих, з ким Ви матимете справу, і Ви перебуватимете в гармонії з оточуючими. Тому йдіть без сумнівів і досліджуйте світ навколо. Дозвольте своїй фізичній енергії змішатися з енергією оточуючих. Заплануйте якісь громадські заходи. Ваше бажання налагодити стосунки з іншими людьми заслуговує на те, щоб бути задоволеним, і Ви сьогодні будете у сприятливому для цього становищі.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви не можете проявляти нерішучість у тому, що робите, навіть якщо у Вас є сумніви. Зараз життєво необхідно бути впевненим у своїх рішеннях, тому що занадто багато хто дивиться на Вас і очікує твердості, якої їм самим не вистачає. Сумніви призведуть до ланцюгової реакції, яка призведе лише до поганих наслідків. Відмовлятися від раніше прийнятого рішення – це погана ідея, і це може негативно позначитися на Вашій репутації. Дотримуйтеся свого плану і не зволікайте.

Рак ♋

Ви, швидше за все, проведете багато часу, розмірковуючи про своє майбутнє, але це буде приємне проведення часу. Ніколи не рано будувати плани, особливо якщо Ви думаєте, що це допоможе досягти якоїсь великої мети. Думки з приводу того, де Ви хочете далі жити, з ким постаріти і якого плану сім’ю матимете, лізтимуть Вам у голову, і Вам потрібно буде обміркувати все це, щойно у Вас з’явиться хвилинка. Будьте відкриті до змін.

Лев ♌

Не всі так само креативні, як Ви, тому Вам варто остерігатися людей, які можуть спробувати перейняти Ваші ідеї. Вас можуть оточувати безсовісні люди, які без проблем видадуть Ваші думки за свої власні, коли поруч будуть впливові особистості. Будьте трохи потайливішими, коли шукатимете творчі ідеї. Нехай інтригани лише здогадуються про Ваші плани.

Діва ♍

Ваші стосунки з новим другом стають настільки міцними, що люди починають думати, що ви близнюки. Перш ніж ви перестанете відчувати себе окремою особистістю, зробіть крок убік і відпочиньте трохи один від одного. Вам потрібно нагадати собі та іншим, що ви маєте індивідуальність. Немає нічого поганого в тому, щоб бути ближче з цією людиною, але не варто забувати про себе як про особистість.

Терези ♎

У Вас складається чітке враження, що хтось на роботі вважає Вас слабовольною людиною? Здивуйте своїх колег сьогодні і покажіть, що Ви знаєте, як дотримуватися своїх переконань і як виконувати свою роботу. Щойно Ви покажете оточуючим свою силу, вони перестануть бачити у Вас слабака і почнуть сприймати як того, з ким потрібно рахуватися. Але будьте обережні, бо можете звикнути до надто владної поведінки.

Скорпіон ♏

Дозвольте сьогодні своїй пустотливій натурі ненадовго вирватися назовні. Залишатися слухняним – це дуже мило, але бути пустотливим набагато веселіше. Ви заслуговуєте відволіктися на якісь дурниці. Доти, доки Ви не зачіпаєте нічиїх почуттів і не завдаєте жодної шкоди, можете сміливо веселитися. У Вас є кілька друзів, які б із задоволенням приєдналися до Вас і теж весело провели час.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам не варто турбуватися про втрачені речі – все те, що Ви втрачаєте, або не має значення, або може бути легко замінено. Просто дозвольте собі забутися і займатися своїми справами, не переймаючись дрібницями. У Вас є важливіші справи. Ви витрачали надто багато часу на обдумування всього, і це стримувало Вас від руху вперед. Перестаньте хвилюватися через те, зазнаєте Ви фіаско чи ні. Просто йдіть уперед!

Козоріг ♑

Ви сьогодні будете неймовірно чуйними і співчутливими, і вам вистачатиме приводів потренувати ці свої якості. У Вашому житті повно людей, які могли б скористатися Вашою допомогою, і Ви будете готові приділити їм час і поділитися своїми знаннями. Якщо їм знадобиться сприяння в якомусь проєкті, ремонті будинку, порада у стосунках або просто плече, щоб поплакатися, Ви маєте зробити все можливе, щоб допомогти. Майте на увазі, що вони можуть бути надто скромні, щоб попросити підтримки – можливо, Вам потрібно буде проявити ініціативу.

Водолій ♒

Сьогодні, коли ви побачите, що той, хто вам дуже не подобається, бореться з важким завданням або зганьбився на публіці, постарайтеся не зловтішатися. Замість цього, проявіть співчуття. Поставте себе не місце цієї людини і зробіть для неї те, що хотіли б, щоб зробили для Вас. Золоте правило сьогодні доречне, як ніколи. Люди, які Вам не подобаються, як і раніше, залишаються людьми, і вони заслуговують на повагу.

Риби ♓

Настав час порадувати себе позитивним ставленням, на яке Ви заслужили, і приділити час найважливішій людині в житті – собі! Сьогодні чудовий день, щоб витратитися на подарунок, який Ви хотіли, побалувати себе смачним обідом або просто трохи довше поспати. Можливо, Ви навіть захочете урочисто відзначити цей день, влаштувавши собі вихідний, щоб провести його, як Вам захочеться. Час від часу Вам потрібно балувати себе, незалежно від того, як до Вас ставляться оточуючі.