Поведінка різних знаків Зодіаку в гніві

Всі люди, незалежно від знака Зодіаку, хоч раз бували в стані гніву, коли тимчасово відсутнє терпіння і контроль. Ми пропонуємо дізнатися про особливості поведінки різних знаків Зодіаку в гніві.

Овен

Цей знак вогню дуже запальний, і завжди починає істерику. Овен дуже примхливий і його може образити навіть невинна фраза на його адресу. Людина під цим знаком не вступає в конфлікт першою, але дуже феєрично його закінчує. Завжди говорить прямо, не звертаючи уваги на почуття інших людей. Щоб Овен заспокоївся, потрібно просто не реагувати.

Телець

Тельці дуже спокійний знак, який може довго терпіти образи. Однак, і його терпінню приходить кінець. Телець ніколи не потерпить несправедливості та зради. Зазвичай він натякає на те, що йому не подобається, але якщо його ігнорувати він вибухне. Якщо цей знак втратив самоконтроль, то потрібно дати спокій на деякий час, поки він не заспокоїться.

Близнюки

Близнюки дуже двоїсті натури, і їхня поведінка в люті непередбачувана. Вони можуть виглядати абсолютно спокійними, але кидати глузливі та образливі слова. Якщо цей знак розгніваний, то спершу він може просто хамити, підвищувати голос, а потім з нього без зупинки почнуть виходити отруйні образи. Однак напад гніву швидко проходить, і вони завжди можуть пробачити кривдникові.

Рак

Раки майже не вміють злитися, але постійно ображаються. Вони дуже ласкаві, добрі, вірні та люблячі особистості. Тих же якостей вони чекають і від оточуючих. Якщо цей символ не буде відчувати взаємність, він почне ображатися і буде чекати, поки кривдник зробить перший крок. Якщо той не зробить ніяких дій, Рак сховається у свій панцир і буде дотримуватися режиму відлюдника. Зазвичай вони прощають людині, якщо вона пішла до них назустріч.

Лев

Це дуже запальний знак Зодіаку. Розгнівити Лева може будь-яка дрібниця, і він відразу ж почне висловлювати своє невдоволення. Він почне кричати, ображати та жбурляти речі в різні боки, не звертаючи уваги на почуття навколишніх людей. Однак Лев також швидко остигає, як і вибухає. Заспокоївшись, він може спілкуватися, як і раніше, проте вибачень від нього чекати не варто.

Діва

Люди, народжені під цим знаком дуже терплячі та добрі особистості. Діви досить довго можуть терпіти та пригнічувати в собі образу. Іноді це призводить до проблем зі здоров’ям. Їх дуже складно довести до стану люті, але коли закипають, вони не стануть стримувати свої емоції. Однак, навіть в гніві Діви намагаються не переходити межу образ і всіляко уникають зростання конфлікту. Повернути довіру Діви практично неможливо.

Терези

Терези самий миротворний знак, який намагається уникати будь-яких конфліктів і зберегти мир в спілкуванні з оточуючими людьми. Вони вважають, що лють тільки псує враження про людину. Навіть якщо їхній душевний стан близький до вибуху, вони аналізують ситуацію і зважують все. Як тільки конфлікт наростає, Терези намагаються втекти та сховатися. Вони завжди зляться таємно і зберігають всі образи в пам’яті.

Скорпіон

Скорпіони відрізняються своєю надмірною емоційністю. Коли вони зляться, їхні очі видають їх раніше слів або вчинків. Цей знак може стримувати свою лють, але завжди продумує подальші дії. Подумки він уже карає кривдника, і можливо готується до нового конфлікту. Не варто намагатися поговорити зі Скорпіоном, поки він не охолов, інакше він вибухне і почне ображати. Цей знак ніколи не забуває образ.

Стрілець

Стрілець вогненний знак, тому він може спалахнути від будь-якої іскри. Він не терпить брехні, жорстокості та зради. У люті Стрілець стає некерованим, метає грім і блискавку, тому краще відразу втекти якомога далі. Однак Стрільці можуть спеціально влаштовувати істерики, просто тому що їм нудно. Це відбувається через те, що їм подобатися розв’язувати проблеми.

Козоріг

Для Козерогів дуже важлива дисципліна і відповідальне ставлення до будь-яких речей. Майже неможливо передбачити коли цей знак почне лютувати. Суть в тому, що Козероги ретельно приховують свої емоції, і можна не підозрювати, що вони зляться. Цей знак буде демонструвати свою образу та ігнорувати всі дії. Перш ніж пробачити, Козероги покажуть своє розчарування.

Водолій

Водолій терпіти не може з’ясування відносин і різні конфлікти. Він вважає за краще ігнорувати кривдника або просто йде. Якщо цей знак не зможе піти, то відчує себе загнаним звіром і дасть волю своїм емоціям, але ненадовго.

Риби

Люди, народжені під цим знаком, схили до меланхолії, тому їм не до люті. Зазвичай Риби намагаються уникнути конфліктних ситуацій і піти у свій світ фантазій. Якщо їх все-таки доведуть до кондиції, то вони не стануть все трощити, а просто дадуть волю сльозам. Риби не злопам’ятні, проте все залежить від ситуації.

Оригінал