Плюси та мінуси шлюбу з чоловіком залежно від його знака Зодіаку

Кохання — це найбажаніша емоція. Кожен із нас шукає людину, яка одночасно зможе подарувати і пригоди, і відчуття того, що ви вдома. Неважливо, наскільки сильно ви любите людину, адже якщо ви несумісні, ваші стосунки не складуться. Для того, щоб дізнатися про характер людини і зрозуміти, наскільки ви сумісні, може знадобитися чимало часу та зусиль. Проте, щоб спростити цей процес, можна вдатися до допомоги астрології.

Вибір людини, з якою ви захочете одружитися, не повинен ґрунтуватися на одному тому факті, що “Дівам найбільше підходять Овни”. Але все ж таки уявлення про певні риси характеру, властиві представникам різних знаків зодіаку, допоможе вам вирішити, з ким ви найбільше сумісні. Тому, жінки, представляємо вам плюси і мінуси заміжжя з чоловіком залежно від його знаку зодіаку.

Овен

Плюси: Овни люблять пригоди і з ними завжди весело. Вони шалені та харизматичні. Представники цього знаку кидатимуть вам виклик та відкриватимуть нові горизонти. Між вами буде фізична та емоційна хімія, яка ніколи не зникне.

Мінуси: Чоловіки-Овни впадають з крайнощів у крайність: вони або занадто розслаблені і ігнорують усе навколо, або ж закриваються і повністю фокусуються на якійсь задачі. У будь-якому випадку, це не зовсім здорово, і вам доведеться постійно думати про те, як підтримати свого чоловіка під час стресу.

Телець

Плюси: Телець – найвірніший і найнадійніший знак зодіаку. Він працелюбний, амбітний і надасть вам усі зручності, які ви тільки можете собі уявити. Також представники цього знака досить експресивні та велелюбні. Чоловік-Телець ставитиметься до вас як до своєї королеви.

Мінуси: Також Телець — упертий знак. Його представники не люблять змін і ніколи не відступлять від своєї думки. Вони не знають, що таке компроміс.

Близнюки

Плюси: Близнюки – чудові комунікатори; з ними легко все обговорити і раціонально вирішити конфлікт. Також представники цього знаку дотепні, чарівні і завжди вас розважатимуть.

Мінуси: Мінус Близнюків полягає в тому, що вони надто люблять свободу і не будуть зацікавлені у серйозних тривалих стосунках.

Рак

Плюси: Чоловік-Рак та будинок — це практично синоніми. Він надасть вам комфорт, затишок, безпеку та любов. Представник цього знака знає, як змусити свою жінку відчути себе особливою та коханою, при цьому не намагаючись її “задушити”. Чоловіки-Раки дуже дбайливі, і з них виходять чудові батьки.

Мінуси: Представники цього знака можуть бути трохи нав’язливими. Коли їх ображають, вони зазвичай ховаються до свого панцира. Також чоловік-Рак дуже близький зі своєю матір’ю та сім’єю, тому якщо ви захочете з ним порозумітися, вам доведеться навчитися ладнати з його родиною.

Лев

Плюси: Представники цього знака дуже щедрі і велелюбні. Якщо Лев вас любить, то обсипатиме вас любов’ю на очах усього світу. Також Леви досить ексцентричні та змусять вас брати від цього життя максимум.

Мінуси: Улюблений гріх Лева — марнославство. Вони хочуть бути у центрі уваги 24/7. Чоловік-Лев дуже агресивний і любить суперництво, тому є ймовірність, що і ви опинитеся втягнуті в його боротьбу.

Діва

Плюси: Діва — найпрактичніший і найстаранніший знак зодіаку. Чоловіки-Діви надійні та приземлені. Їм подобається вирішувати проблеми, і вони завжди будуть на вашому боці. Також вони дуже дбайливі, оскільки ввібрали почуття обов’язку ще від народження. Завдяки цій рисі характеру з них виходять чудові чоловіки та батьки.

Мінуси: Головний мінус у тому, що Діви — перфекціоністи. Вони можуть сильно діяти вам на нерви своєю одержимістю чистоти або розповідями про те, як все має бути зроблено.

Терези

Плюси: Чоловіки-Терези – товариські особи. Вони вірять у баланс та справедливість. Вони завжди підтримуватимуть те, що вважають правильним. Вони мають досить стійкі моральні принципи, і вони ніколи навмисно не скривдять вас.

Мінуси: Терези завжди намагаються досягти балансу і часом можуть бути нерішучими, зважуючи всі за і проти. Також вони дуже люблять спілкуватися, тому з великою ймовірністю можуть залишити вас самих на вашій вечірці, щоб поспілкуватися з оточуючими.

Скорпіон

Плюси: Скорпіони дуже пристрасні та віддані чоловіки. Також вони неймовірно сексуальні та ніколи не залишать вас незадоволеною.

Мінуси: Вони можуть бути загадковими і відповідати на ваші запитання з пафосом. Також Скорпіони можуть бути нав’язливими, владними та злопам’ятними. Якщо вони зловлять вас на брехні, то будуть до кінця життя нагадувати вам про це.

Стрілець

Плюси: Чоловіки-Стрільці розумні, дотепні, схильні до філософських роздумів та люблять досліджувати навколишній світ. Відносини зі Стрільцем відкриють вам нові горизонти.

Мінуси: Їхнє всезнайство може часом сильно напружувати. Вони ненавидять програвати суперечки, і ви повинні з цим змиритися. Також їм дуже швидко стає нудно, тому вам доведеться постійно вигадувати щось нове, щоб чоловік-Стрілець не втратив інтерес до вас. Якщо це не вийде, він просто знайде собі іншу.

Козоріг

Плюси: З Козорогів виходять найкращі чоловіки, оскільки вони вірні, працьовиті і не бояться взяти на себе фінансову відповідальність. Вони люблять будувати стосунки, цеглину за цеглиною, створюючи міцний фундамент, який зможе пережити будь-які негаразди. Чоловікові-Козорогу може знадобитися час, щоб усе обміркувати і зрозуміти, чи хоче він стосунків, але як тільки він зважиться, то буде налаштований дуже серйозно.

Мінуси: Чоловіки-Козороги – трудоголіки. Вони можуть настільки занурюватися в роботу, що у них не залишиться часу на вас. Також вони можуть бути надто практичними та емоційно відстороненими.

Водолій

Плюси: Водолії одночасно і розумні, і веселі. Вони люблять подорожувати та добре проводити час. Представники цього знаку люблять експериментувати в ліжку та будуть отримувати задоволення, задовольняючи вас. Якщо ви хочете бути з людиною, яка стимулюватиме вас як у фізичному, так і в духовному плані, тоді Водолій ідеально вам підійде.

Мінуси: Недолік Водоліїв полягає в тому, що часом вони бувають емоційно відстороненими. Також вони досить вперті і робитимуть щось тільки якщо самі того захочуть. Нікому не під силу приборкати їхню дику бунтарську натуру.

Риби

Плюси: Представники цього знаку – креативні та розумні особистості. Вони можуть скинути будь-яку напругу між вами, змусивши вас сміятися або привернути вашу увагу за допомогою вашої улюбленої пісні. Риби ніколи не бувають нудними. Також вони вміють слухати, і їм добре вдається вирішувати проблеми, тому ваш чоловік-Риби зможе вас підтримати.

Мінуси: Чоловікам-Рибам притаманні різкі перепади настрою: вони можуть охолонути за лічені секунди. Часом вони йдуть у себе, стаючи небалакучими, і ви починаєте гадати, що ж відбувається у них у голові.

Оригінал