Ось як позбутися смутку і страждань різним знакам Зодіаку

Смуток – це емоція, з якою часом важко впоратися. У всіх людей різні реакції на смуток. Деякі не визнають його, деякі не розпізнають його, а для деяких ця емоція стає руйнівною. Це не просто, але потрібно навчитися дивитися смутку в обличчя і керувати цим почуттям. Це дозволить знайти упевненість в собі. Смуток – спірна тема, сама по собі. Часто його вважають протилежністю щастя. А що ж таке щастя? Як ми визначаємо це? Щастя теж дуже суб’єктивне.

Але, як говориться, смуток – це частина життя. Як каже один з моїх улюблених поетів Румі: “Рана – це місце, де у вас входить світло”. Сьогодні ми розповімо, як люди різних знаків зодіаку переносять смуток, а також дамо поради про те, як з ним боротися.

Овен

Овни – мужні, оптимістичні, впевнені в собі й пристрасні люди. В сумі їхні палкі натури схильні приймати імпульсивні рішення, а також маскувати свій біль гнівом. Овни схильні до імпульсивності, і коли вони заводяться, можуть накидатися на оточуючих в сліпій люті. Вони схильні до конфліктності.

В такому стані Овну варто задати собі питання: “чи буде це рішення або дія дійсно хорошою для мене?” Це допоможе свідомо приймати кращі рішення. Ще один спосіб краще налаштуватися на свої почуття – медитація, яка допоможе Овнам краще зрозуміти свої емоції. Якщо нерухомість це занадто складно, заплануйте пригоду, яка перенаправить вашу енергію в позитивне річище.

Телець

Тельці – надійні, практичні, віддані і відповідальні люди. Коли сумно, вони хочуть побути одні. І хоча Тельці дуже терплячі, у часи смутку вони можуть лютувати.

Під час депресії Телець прагне до ізоляції, вибираючи комфорт замість прагматизму. Їм, як правило, не вистачає терпіння, і їх легко розгнівати. Тельцям полегшає, якщо вони поділяться своїми думками і почуттями з надійним другом або професійним консультантом. Це може допомогти їм впоратися зі своїм болем.

Ще одна рекомендація: продовжуйте жити повсякденним життям, щоб утриматися від глибокого занурення в смуток. Запитуйте себе: “цей вчинок дійсно принесе мені тільки хороше?”. Це може утримати вас від прийняття неправильних рішень.

Близнюки

Близнюки, як відомо, ласкаві й цікаві люди. У часи депресії вони занадто багато думають. Іноді це просто спосіб відволікти себе. Саме це Близнюки намагаються робити, коли сумно. Близнюки часто заперечують проблеми і воліють уникати їх, замість того щоб зосередитися на проблемах. Вони легко піддаються смутку.

У такі періоди мозку насправді потрібно просто відпочити. Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити, але варто пробувати. Зрозумійте, ви не повинні сьогодні ж отримати відповіді на всі питання. Спробуйте записувати свої думки – це один з ефективних способів, який допоможе вам пережити моменти смутку.

Це відмінний спосіб дати думкам інший дім і привести їх у порядок. Ви, ймовірно, відразу відчуєте полегшення. Після цього також корисно поговорити з надійним другом, чиїм порадам ви довіряєте. Друг може допомогти вам краще зрозуміти ситуацію.

Рак

У Раків дуже активна уява, вони володіють неймовірним почуттям вірності і мистецтвом переконання.

Вони дуже глибоко відчувають емоції, тому вони найважче переживають депресії. Вони можуть багато плакати і переживати почуття самотності. У такі моменти може допомогти група підтримки, оскільки це безпечне місце, де інші люди розділять сильні почуття Рака. Не дивно, що Раки стають емоційними і вразливими після значущих подій в їхньому житті. Вони, як правило, віддаляються від навколишнього світу, коли відчувають себе особливо погано.

Також можуть бути корисні вправи заземлення. Знайдіть час, щоб з’єднатися з природою, Всесвітом або Вищою Силою. Це допоможе відчути підтримку і турботу. Це також нагадає нам, що ми не самотні, а пов’язані один з одним і з чимось великим. Також корисно записувати свої думки і займатися творчістю.

Лев

Як відомо, Леви – творчі, пристрасні і добрі люди. У часи смутку Лев здатний дивитися своїм емоціям в обличчя. Деякі з них можуть відкрито і перебільшено виражати свої емоції. Вони також можуть говорити або робити те, що завдає шкоди оточуючим.

Лев демонструє свою напругу всьому світу. Вони, як правило, виставляють напоказ свій смуток і гнів. Якщо не стримувати це, вони можуть поводитися як мученики через кожну дрібницю. Леви швидко оговтуються від почуття смутку. Один зі способів впоратися з сумом для Лева – створити витвір мистецтва. Це може бути вірш, картина, ідея для книги. Крім того, важливо взяти особисту відповідальність за свої почуття і бути уважним, щоб не завдавати шкоди іншим людям.

Діва

Діви, як відомо, вірні, добрі та працьовиті люди. Вони воліють сумувати на самоті. У гніві і в сумі вони можуть стати песимістичними і різкими. У смутку Діва стає нав’язливою і замкнутою. Коли Діви обурені, вони вперті, жорстокі і опозиційні до всього.

Ведення щоденника – здоровий спосіб прийняти свої емоції. Написання історії також спосіб висловити емоції, зберігаючи при цьому дистанцію. Участь в медитації або молитві також може допомогти. Щоб не завдавати шкоди іншим людям, розповідайте близьким про свої емоції, як тільки розумієте, що відчуваєте себе не дуже добре. “Я не відчуваю себе чудово сьогодні” – цих слів може бути достатньо. У такі дні можна залишитися одному або вести приємні бесіди.

Терези

Терези відомі своїм почуттям справедливості, дипломатії, а також приємною і товариською вдачею. Відчуваючи смуток, Терези можуть ставати дуже примхливими і нестабільними. Вони, можливо, не хочуть показувати іншим, як насправді вони себе почувають, тому що люди вважають їх життєрадісними і позитивними. Вони, можливо, не хочуть втрачати свій імідж.

Терези проковтують весь свій гнів і смуток, в основному вдаючи, що нічого не сталося. Це, звичайно, катастрофа в процесі становлення відносин, а коли вони, нарешті, починають говорити про те, що їх турбує – це викликає руйнування відносин.

Саме співчуття дуже важливе, особливо в такі часи. Важливо зрозуміти, що ми не стаємо гіршими, відчуваючи сумні моменти. Це пройде, якщо ми це відпустимо.

Можна звернутися до близького друга або консультанта, щоб обговорити свої проблеми. Крім того, не бійтеся відмовлятися від спілкування, коли вам це потрібно.

Скорпіон

Скорпіони мають репутацію хоробрих, кмітливих і чіпких людей. Вони і не намагаються приховувати свій смуток. У них бувають різкі перепади настрою і їхні емоції можуть впливати на інших людей. Скорпіони – ходяче пекло, коли відчувають негативні емоції. Вони стають вкрай ворожими, коли сердяться, і ізольованими, коли їм сумно. Вони можуть коливатися між різними емоціями.

Коли ви відчуваєте потужний заряд емоцій, корисніше побути деякий час у спокої і наодинці з самим собою. Навчіться керувати своїми емоціями в самоті, і це допоможе вам краще контролювати себе, знаходячись поряд з іншими людьми. Так ви зможете уникнути багатьох конфліктів і образ. Медитація і запис своїх почуттів також можуть допомогти. Якщо ви відчуваєте сильні емоції, може знадобитися консультація професіонала.

Стрілець

Стрільці – люди, як відомо, смішні, щедрі і ідеалістичні. Вони можуть відчувати дуже важкі емоції і впадати в депресію. Стрілець схильний до важкої депресії, навіть коли просто помірно сумно. Вони стають млявими і схильні до токсикоманії. І хоча Стрільці, як правило, не шукають підтримки, коли їм сумно, дуже корисно звернутися за допомогою до друга або консультанта.

Козоріг

Козороги володіють хорошим самоконтролем, вони дисципліновані і відповідальні. В сумі вони можуть відчувати себе безнадійно і песимістично. Як і Близнюки, в депресії Козороги починають занадто багато думати. Козороги перебільшують свої проблеми і, коли проблеми занадто великі, стають невмотивованими і безперспективними. Їм потрібні тонни сили волі, щоб вивести себе із застою.

Відчуваючи такі емоції, варто звернутися до людей, яким ви можете довіряти. Оточіть себе позитивною групою підтримки, це допоможе. Хороший консультант може порадити спеціальні вправи, які допоможуть почувати себе більш позитивно і оптимістично, а також більш об’єктивно сприймати ситуацію.

Водолій

Водолії, як відомо, унікальні, прогресивні і незалежні люди. Вважається, що вони відокремлюються від своїх емоцій і керуються розумом. У часи смутку, вони можуть не говорити про свої емоції. Під час неспокою, Водолій закривається у мушлю. Вони, як правило, відокремлюються від навколишнього світу, але все ж вдають, що вони щасливі.

Водоліям корисно записувати свої думки і навчитися чути свої емоції. Вони можуть використовувати свій досвід для особистісного зростання, а також допомагати іншим людям.

Риби

Риби – мудрі, милосердні і творчі душі. У часи смутку, вони можуть застрягати в негативних емоціях і знову переживати минулий біль. Вони можуть стати дуже песимістичними. Коли виникають проблеми, Риби стають нав’язливими мислителями. Вони згадують всі погані дрібниці, які коли-небудь траплялися з ними і роздувають образу. Вони можуть бути схвильованими і схильні до емпатії.

Медитація, спілкування з консультантом, а також ведення щоденника допоможе вам зрозуміти, що ви знаєте і чого ви не знаєте, і рухатися вперед. Хотілося б сподіватися, що ми всі навчимося розбиратися з собою у важкі часи.

Оригінал