Найбільші егоїсти за знаком Зодіаку

Схильність потурати всім своїм бажанням належить до числа особистісних якостей, які, з точки зору астрології, певним знакам Зодіаку властиві більше, ніж іншим.

Ось чотири сузір’я, які звикли ставити власну зручність понад усе.

Терези

Звичайно, Терези – це знак справедливості, але вони з самого початку відносин ставлять себе на перше місце. Ці люди не можуть встояти перед останніми модними штучками, блискучими прикрасами, розкішними автомобілями і красивими будинками. Іноді список покупок Терезів виходить далеко за рамки їхнього бюджету, але це безперечно їх не зупиняє. Вся справа в дорогому зовнішньому вигляді, на який народжені під цим знаком готові витрачати дуже багато.

Телець

Попри те, що Телець надзвичайно турботлива, вірна і любляча людина, найбільше він любить саме себе.

Тельці дуже матеріалістичні, а тому вибирають собі кращі наряди, машини, прикраси, техніку і гаджети. Частково рушійна сила, що ховається за амбіціями Тельця, спрямована від кінцевого результату до засобів його досягнення. Вони люблять гроші, тому що останні дарують їм можливість побалувати себе.

Овен

Про егоїзм Овнів говорить буквально все. Все їхнє життя це прагнення бути кращими і використовувати всі доступні їм можливості. Вони надзвичайно конкурентні особистості і хочуть, щоб всі знали, що у них кращі автомобілі, іграшки та життя в цілому. А якщо це не так, то Овни зроблять все можливе, щоб бути не гіршими за інших.

У тому, що стосується турботи про себе, для них немає поняття надто великої ціни.

Лев

Так, Лев надзвичайно щедра людина, але він завжди прагне отримати своє. І те, що він віддає іншим, як правило, можна легко чимось замінити.

Народжені під цим знаком знають, що їхні екстравагантні способи побалувати себе незмінно залучать до них увагу оточуючих. Їм подобається спостерігати за тим, як люди пускають слину на їхню техніку, автомобілі, гардероб і стиль життя. Лев жадає стати тим, з ким хочуть бути всі навколо.