Нестандартний, але дуже цікавий гороскоп для жінок

Багато людей скаржаться, що стандартний опис їхнього зодіакального знаку не зовсім точно показує особливості їхньої особистості.

Можливо, ви знайдете свою більш точну характеристику в одному з цих 12 психотипів.

Кожний з них співвідноситься з певним знаком зодіаку, але не прив’язаний до дати народження.

Цей гороскоп пояснює, чому жінка може бути, наприклад, Дівою з народження, але мати характер Левиці. Уважно прочитайте всі описи і знайдіть своє!

Жінки-Урагани (психотип Овна)

Це вільні, мінливі і непередбачувані особистості. Жінки-Урагани миттєво привертають до себе увагу, немов затягуючи у свій вир. Заздалегідь уявити собі наслідки зіткнення з таким вихором практично неможливо. Безпечно спілкуватися з такою жінкою може тільки чоловік, який не боїться ризикувати!

Жінки-Валізи (психотип Тельця)

Вони ніколи нічого не викидають, оскільки їхня релігія — збиральництво. Жінки-Валізи йдуть по життю з девізом “коли-небудь стане в пригоді”. Краща розвага для них — шопінг по вихідних. А ще жінки цього психотипу обожнюють колекціонувати своїх шанувальників!

Жінки-Калейдоскопи (психотип Близнюків)

Вони неймовірно гармонійні і яскраві, але, на жаль, далеко не всі відразу можуть розгледіти це. З такими красунями завжди відчуваєш себе так, ніби на дитячому дні народження. Їхнє сімейне життя — галасливе і хаотичне, але свято!

Жінки-Дощі (психотип Раку)

Вони легко можуть розплакатися з будь-якого незначного приводу, зате майже ніколи не влаштовують істерик. Жінки-Дощі – справжні романтики і мрійники. І вони дуже чекають когось, хто зможе стати їхнім сонцем!

Жінки-Коштовності (психотип Лева)

Вони завжди знають собі ціну. Їхній блиск і сяйво засліплюють. Іноді такі жінки можуть здатися надто зарозумілими, але вони вимагають багато не тільки від оточуючих, але й від себе. Їх категорично заборонено ховати в чотирьох стінах — вдома вони бліднуть і стають схожі на звичайну біжутерію.

Жінки-Органайзери (психотип Діви)

У них все записано, розписано і розміщено по поличках в строгому порядку. Вони не визнають винятків із правил і погано переносять непередбачені ситуації. Ці жінки вірні, надійні і просто створені для шлюбу. Не варто обманювати їхню довіру!

Жінки-Тихі долини (психотип Терезів)

Вони безтурботні і спокійні, як лавандові поля у Франції. Поруч з ними можна легко розслабитися, забувши про насущні проблеми. Ці жінки готові приймати близьких такими, якими вони є, з усіма дивацтвами і недоліками. Багато чоловіків вважають, що їхня дружина – “Тиха Долина” – справжній приз за зразкову поведінку!

Жінки-Кошмари (психотип Скорпіона)

Вони схожі на персонажів готичних картин. В них є щось, що спочатку лякає, але саме в цьому і полягає їхня магнетична привабливість. Стосунки з жінкою-Кошмаром — як моторошно цікава казка. Жахливо страшно, але дуже хочеться дослухати історію до кінця!

Жінки-Кинджали (психотип Стрільця)

Вони тверді й гострі, як дамаський клинок. Неймовірно чесні, прямі, уїдливі й іронічні, жінки-Кинджали підходять тільки тим, кому не треба “лізти за словом в кишеню”. Поруч з ними виживуть тільки ті чоловіки, які не бояться правди! І взагалі нічого не бояться!

Жінки-Гори (психотип Козорога)

Любов і симпатію цих красунь потрібно довго і наполегливо завойовувати. Щоб дістатися до вершини гори”, чоловікові доведеться докласти величезну кількість зусиль, але якщо у когось це вийде, то відчуття польоту гарантовано. Жінки-Гори здатні показати світ з висоти “пташиного польоту”. Головне, щоб у вас голова не закрутилася!

Жінки-Маяки (психотип Водолія)

З ними можна йти в розвідку. Для них немає нічого неможливого. Їм в будь-який момент можна зателефонувати, щоб просто поговорити або попросити про допомогу. Вони як світло маяка — щедрі, доброзичливі і нічого не вимагають на заміну. Про таких супутниць життя можна тільки мріяти!

Жінки-Орхідеї (психотип Риб)

У крихкості і беззахисності цих красунь є особлива краса і привабливість. Про них постійно потрібно дбати, оберігаючи від життєвих потрясінь. Жінки-Орхідеї — справжній подарунок для сильних тілом і духом чоловіків!

Оригінал