Гороскоп на 24 січня

Овен ♈

Завжди вітається той, хто пропонує допомогу тим, хто втомився робити щось одноманітне або нудне. Коли ми досягаємо цього моменту, нам подобається думати, що підтримка прийде скоро, але ми ніколи не можемо сказати точно, коли. Навіть прохання про це не завжди допомагає. Але ви, схоже, налаштовані відчути полегшення або звільнення там, де ви хотіли того чи іншого, або того і іншого. Дозвольте комусь іншому якимось чином контролювати.

Телець ♉

Навіть люди, які думають, що знають все про все, повинні якимось чином отримувати і засвоювати інформацію. Деякі швидше будуть блефувати в розмові, ніж зізнаються, що чогось не знають. Незнання для них – слабкість, знак невдахи. Якщо Ви знаєте про прогалину у своїх знаннях, її можна заповнити. А інші дуже оцінять Вашу відвертість!

Близнюки ♊

Несподівані події можуть здатися серйозним випробуванням. Ми можемо обурюватися таким “сюрпризів долі”. Нам не подобається, що доводиться відвертати увагу і зусилля від важливих справ. Зараз Вам важливо знайти в собі здатність адаптуватися, хоч це і може бути нелегко. Готовність проявляти гнучкість у несподіваній ситуації знизить рівень стресу.

Рак ♋

Все більше передач розповідають про те, як технології змінюють життя на Землі. Інвестори-мультимільйонери висувають дивовижні пропозиції. Але передача закінчується, а в реальному житті все як і раніше. У Вас може бути новаторська ідея, потенціал якої більше, ніж здається. Дайте їй шанс показати, як вона може значно полегшити Ваше життя в майбутньому.

Лев ♌

Ми всі сердимося, якщо хтось не розуміє, що ми намагаємося зробити, і вважає, що його критика обґрунтована. Інформація або порада, які Ви отримаєте зараз, можуть дратувати: хтось виразно суне свій ніс куди не треба! Але це може бути цілком розумна точка зору. Не нехтуйте нею сходу. Може, варто вислухати цю людину.

Діва ♍

Багато людей вважають, що придумали щось корисне, тому що це добре виглядає на папері. Але на практиці виходить суцільна проблема! Ви можете вважати, що хтось з усіх сил намагається ускладнити Ваше життя. Вся річ у тому, що цей хтось не володіє Вашими відкритістю і уявою і не знає, як все влаштувати більш розумно. Будьте добрішими.

Терези ♎

Як можна виділитися з натовпу? Це варто вивчити зараз. Можливо, перший крок – проявити увагу до того, що інші не сприймають серйозно. Якщо Ви відчуваєте, що когось потрібно завірити у Вашій готовності постаратися, заспокойте його. В остаточному підсумку Ваші дії виявляться красномовніше слів.

Скорпіон ♏

Ми цінуємо пристрасть до своєї справи, але також хочемо бути впевнені, що ентузіаст твердо стоїть на ногах і усвідомлює, що реально. Ваша пристрасть до надихаючої ідеї зрозуміла кожному, з ким Ви говорите про неї. Ви знаєте, що те, до чого Ви прагнете, розумне і досяжне і практична сторона Вашої натури з цим цілком згодна!

Стрілець ♐

По мірі розвитку обставин в тій області, в якій Вас мучило сильне почуття нерішучості, Ви відчуєте полегшення. Якщо Ви боялися, що нещодавні події зруйнують безпеку, комфорт і рівновагу, все виявиться рівно навпаки. Розслабтеся!

Козоріг ♑

Вимовте речення одним тоном – і воно буде мати одне значення. Скажіть ще раз вже з іншою інтонацією і сенс може бути зовсім іншим. У розмові з конкретною людиною будьте обережні, щоб не допустити неправильного тлумачення Ваших слів. Це може трапитися дуже легко. Увага до деталей гарантує, що Вас не зрозуміють неправильно.

Водолій ♒

Завжди корисно мати туза в рукаві. Ваш план не обов’язково виявиться невдалим, але Ви можете досягти більшого, якщо з великим толком застосуйте неефективно використовується талант або освоїте нове уміння. Що б це не було, воно відіграє важливу роль у Вашому успіху.

Риби ♓

Чи можете Ви сказати кому-небудь те, що він хоче почути? Вам не доведеться міркувати, щоб придумати таку відповідь – а він, у свою чергу, подарує інше необхідне заспокоєння. Якщо останнім часом Ви не знаходили з цією людиною спільної мови чи відчуваєте, що в її внутрішньому світі коїться щось, чого він не показує, то чуйність і діалог допоможуть викликати співрозмовника на відвертість.