Найскладніші знаки Зодіаку: що потрібно знати, щоб «не обпектися»

Немає людей з абсолютно поганими чи хорошими характеристиками, але серед них астрологи все ж виділяють ті, відносини з якими побудувати набагато важче, ніж з іншими. Найскладніші знаки зодіаку, хто вони? У чому полягає суть цього визначення? Знайомтеся – рейтинг найбільш складних знаків у порядку зростання.

Козоріг

У спілкуванні ці люди дуже непрості. Відмінною рисою всіх Козорогів є твердолобість, прагнення скрізь і у всьому настояти на своєму. На прикладі реальних тварин, манерою поведінки Козорога можна порівняти з впертим віслюком. Якщо у нього не лежить душа до чогось, або він просто не хоче це робити – ніщо на світі не змусить його змінити свою думку.

У людей, народжених під знаком Козорога, завжди спостерігаються проблеми в спілкуванні і дружбі, тому що в основу вони ставлять власне «я». Вникання в чиїсь проблеми і обставини – це не про Козорога, зате його потреби повинні розуміти всі. Якщо ці люди відмовляються робити або комусь допомогти, їм навіть в голову не приходить хоч якось пояснити причину. На питання, «чому» вони можуть запросто відповісти – «я не хочу», після чого будуть щиро дивуватися тому, що на них образились.

Це цікаво. Козорогові подобається веселе життя, рутину він органічно не перетравлює. Для забезпечення своїх потреб цей складний знак намагається оточити себе впливовими людьми. Йому лестить вже тільки одна свідомість того, що серед його знайомих є генерал поліції, головлікар, власник престижного ресторану.

Той, кому «пощастило» закохатися у Козорога, повинен бути готовий постійно терпіти його витівки і не розраховувати на допомогу в справах, які його не цікавлять. Основні негативні якості – егоїзм і впертість.

Звичайно, і у складних знаків Зодіаку є свої позитивні сторони. Якщо закрити очі на недоліки, то можна винести зі спілкування з Козорогом багато корисного. Як правило, люди цього знаку наділені природною мудрістю, з ними приємно спілкуватися, вони можуть дати слушну життєву пораду. Ще одна характерна риса Козорога – надійність: якщо він щось пообіцяв – він це обов’язково зробить. Кредо цієї людини – статус кво – сталість і непохитність. Він такий, який є – зі своїми недоліками, знаючи які можна просто обійти гострі кути. А ось чого точно не знайти в його сутності, так це підлості, відсутність якої у поєднанні з надійністю і стабільністю з лишком перекриває всі мінуси.

Водолій

На перший погляд у представників цього знака немає нічого, що можна було б назвати складним. Приємна, товариська людина. Але щоб зрозуміти його сутність, досить просто поспілкуватися більш тісно. У процесі з’ясовується, що Водолій завжди наполягає на своїй точці зору, вважає у всіх питаннях правим тільки себе. Він просто не здатний визнати допущену помилку, і зробить все можливе і неможливе, щоб переконати оточуючих, що він непогрішний.

Поряд з високим інтелектом Водолій має вибуховий темперамент. Емоції часто заважають йому приймати правильні рішення. Ще однією феноменальною особливістю цього знака є поєднання в рівній мірі таких якостей, як цілеспрямованість і безвідповідальність. Спілкування з людиною, народженою під знаком Водолія, нагадує прогулянку мінним полем – ніколи не знаєш наперед, де може статися вибух.

Насправді така нестерпна поведінка Водолія пояснюється його чутливістю і вразливістю. Не бажаючи виявляти свої слабкі сторони, він прикривається маскою агресії, діючи за принципом «найкращий спосіб захисту – це напад». Тому, хто зможе розгадати таємниці його складного характеру, відкриються зовсім інші сторони:

 • дружність;
 • оригінальність;
 • терпимість.

Але і це ще не все. Люди, народжені під цим знаком, дуже винахідливі і проникливі. Водолія складно обдурити – він, ніби бачить все наскрізь, а живий розум дозволяє йому вирішувати найскладніші завдання. Якщо близька людина потрапить у скрутну ситуацію, Водолій завжди прийде на допомогу і вирішить проблему з найменшими втратами.

Близнюки

Ці люди складні тим, що ніколи не можна визначити мотиви їхніх вчинків. Ще одна риса, яку, за великим рахунком, не можна назвати вадою – це надмірна балакучість. Деколи Близнюків просто неможливо вгамувати, що в результаті викликає в оточуючих їх людей німе роздратування. Багата уява, якою наділила природа цих представників Зодіаку, дозволяє їм настільки майстерно вигадувати різні небилиці, що іноді просто неможливо зрозуміти, де правда, а де брехня. Деякі з якостей, що характеризують цей знак, як складний, одночасно можуть бути і позитивними:

 • гнучкість і гострота розуму;
 • розсудливість;
 • артистизм;
 • швидкість реакції.

На замітку. Сама неприємна риса характеру Близнюків – ненадійність. Дуже складно підтримувати нормальні відносини з людиною, на яку ніколи не можна покластися.

Овен

Головний недолік цього знака – імпульсивність. Укупі з завищеними зарозумілістю це робить Овна нестерпним для більшості оточуючих. Він належить до розряду людей, які спочатку роблять, а потім думають. При цьому їхні дії носять дійсно руйнівний характер, оскільки в силу свого вибухового темпераменту вони просто не здатні стримувати емоції. У нападі неприборканої люті, спровокувати яку може все, що не довелося Овну до вподоби в той чи інший момент, він може зруйнувати все, над чим працював довгий час. Пізніше він буде щиро шкодувати про скоєне, але подія не послужить йому уроком. Представника цього складного знака зможе зрозуміти і приборкати його войовничість лише той, хто щиро любить Овна і здатний розгледіти в цій людині позитивні сторони:

 • романтичність;
 • відданість;
 • чесність;
 • відхідливість;
 • щедрість;
 • доброту.

Скорпіон

«О, жахливий з жахливих…». Мабуть, з усієї п’ятірки складних знаків Зодіаку Скорпіон – найпідступніший. Основні якості, що характеризують людей цього сузір’я – це хитрість, безжалісність, злопам’ятність і мстивість. Ворогувати зі Скорпіонами небезпечно для життя. Вони не вміють прощати, можуть довго виношувати план помсти, роблячи при цьому вигляд, що все добре і образа давно забута.

Корисно знати. Поруч зі Скорпіоном в безпеці може себе почувати лише той, хто зуміє підкорити його серце і розум – лише стосовно предмета свого обожнювання цей складний знак проявить свої кращі сторони. Буде вірний, турботливий і шляхетний.

При бажанні, з кожним із представників описаних вище знаків Зодіаку можна знайти спільну мову і побудувати надійні, довірчі відносини. По суті, навіть самі негативні сторони характеру тієї чи іншої людини можна перетворити на позитивні, змінивши до них своє ставлення і зрозумівши їхню причину.

Оригінал