Гороскоп на 11 лютого

Овен ♈

Пора згадати, що наше невдоволення іншими часто приховує невдоволення собою. Роздратування може взяти верх над Вашими кращими якостями – а постраждають від цього близькі люди. Не бійтеся говорити те, що думаєте, – не збирайте роздратування в собі. Але також важливо усвідомлювати, що якісь внутрішні переживання можуть додати Вашому подразненню гіпертрофовані форми.

Телець ♉

Часто нам здається, що покупки під впливом імпульсу існують в якомусь вакуумі і не мають наслідків. Але витрачені гроші не беруться з повітря, а з Вашої кишені. Як відомо, щастя не купиш, – але конкретно сьогодні не вийде купити і трохи веселощів.

Близнюки ♊

Місяць у Вашому знаку підсилить Вашу чуйність і пробудить чутливість. Навіть якщо Ви відмінно розумієте, з якого джерела походить чужа думку з якогось питання, проявіть співчуття. Постарайтеся поставити себе на місце іншої людини.

Рак ♋

Вам важко буде сховати почуття, які Вас обурюють. Інші бачать Вас наскрізь. Хочеться удати, що все в порядку, але набагато більш вигідною виявиться політика чесності. Так Ви зможете проконтролювати те, що дізнаються про Вас інші – і виправити можливі помилки їхнього сприйняття.

Лев ♌

Бажання справити враження на людей – це нормально. Але якщо будете бездумно смітити грошима, то проблем не оберете. Чому Ви так хочете сподобатися? Згадайте про те, що більш ніж здатні виїхати на чистій харизмі – а якщо хтось вирішив поживитися за Ваш рахунок, то з такою людиною пора прощатися.

Діва ♍

Ви зараз можете досягти чималого прогресу на кар’єрному полі – а ось на домашньому фронті не обійдеться без проблем. Будьте готові показати і колегам, і близьким, що готові підтримати їх у всьому. Це, звичайно, і так всім відомо – але часом нагадування не зашкодить.

Терези ♎

Душа захоче пригод. Ви будете шукати можливості вирватися за межі остогидлої рутини, але зробити це варто здоровим способом. Від Вас можуть вимагати самообмеження і дисципліни, але Ви маєте право розслабитися. Ви як ніхто знаєте, що Вам треба. Слухайте голос власного серця!

Скорпіон ♏

Внутрішньому бунту потрібен вихід. Вас переповнює енергія, а самим здоровим застосуванням для неї стане розв’язання проблеми, яка узялась казна-звідки. Як відомо, успіх і гроші ходять рука об руку; обернувши цю енергію собі на користь, Ви досягнете успіху матеріально.

Стрілець ♐

Відносини можуть стати заплутаними, а все тому, що варіантів дуже багато. Якщо не можете отримати чітку відповідь, не посилюйте ситуацію, множачи сутності. Успіх принесе дослідження нових горизонтів, а можливо, і порушення деяких правил.

Козоріг ♑

Для Вас і для інших людей правила різні – і різниця не на Вашу користь. Ви правильно думаєте, що терпіти це мовчки не можна – тому що так стане тільки гірше. Але важливо озвучити факт несправедливості правильними словами. Змалюйте проблему – а слідом запропонуйте рішення.

Водолій ♒

Заявити про своє право і думку може бути непросто, тому що хтось інший зробить те ж саме. Ви поважаєте чужі кордону – але інші люди можуть не поважати Ваші. Припиніть боротьбу, просто вийшовши з неї. Вимагайте від іншого чітко озвучити його думку – а потім чітко озвучте своє. Можливого, з цього місця і почнеться бажаний прогрес.

Риби ♓

На домашньому фронті назріла необхідність змін, але не факт, що близькі підтримають Ваші починання в цю сторону. Звичайно, викручувати їм руки – не варіант. Але якщо ясно, що від змін виграють всі, брати на себе весь вантаж їхнього втілення в життя – як мінімум несправедливо, а може бути, і небезпечно.