Найкрасивіші жінки за знаком Зодіаку

Дізнайтеся, якими якостями володіє ваш знак Зодіаку. Кожна жінка приваблива по-своєму, і не секрет, що зустріти двох схожих дам дуже проблематично. Експерти постаралися розібратися в тому, які ж загальні ознаки можна виявити за знаком Зодіаку.

Прислухайтеся до думки астрологів, щоб ваша чарівність допомогла вам досягти успіху в будь-яких сферах життя. Пам’ятайте про те, що жіноча сила потребує відновлення. Підтримуйте свою енергетику, щоб завжди залишатися найпривабливішими для навколишніх вас людей.

Овен

Представниці цього Знака володіють скоріше не привабливістю, а природним магнетизмом. На їх яскраве світло злітається безліч шанувальників, однак пані-Овни частіше залишаються неприступними. Їх чарівність криється в незалежності і небажанні підпорядковуватися загальним правилам і нормам. Чи не кожен чоловік витримає натиск представниці вогняного сузір’я. Астрологи радять Овнам стати трохи спокійнішими – це допоможе знайти ідеального супутника життя.

Телець

Дами-Тельці не такі прості, як здається на перший погляд. Багато хто вважає представниць цього Знака прагматичними і приземленими, проте помиляються. Тельці володіють бурхливою фантазією і здатні привернути увагу обранця. Вони не розмінюються на дрібниці і шукають свій ідеал. Сильні на вдачу, дівчата-Тельці здатні маніпулювати обраним кавалером, що припаде до душі далеко не кожному чоловікові. Якщо Тельці будуть проявляти більше ніжності до свого обранця, то зможуть побудувати міцні і щасливі відносини.

Близнюки

Привабливість і жіночність представниць цього Знака розкривається в їх умінні спілкуватися. Дами здатні «заговорити» кого завгодно, і їм не важко буде зацікавити представника протилежної статі оригінальною бесідою. Близнюки користуються магією слів, затягуючи у свої тенета вподобаного кавалера, але іноді можуть втомити довгою балаканиною «ні про що». Астрологи рекомендують Близнюкам дати співрозмовнику можливість висловитися і уважно слухати його. Так у представниць цього сузір’я буде більше шансів розкрити свою привабливість.

Рак

Жінки-Раки володіють неймовірною емпатією. Вони ховаються у своєму панцирі від зовнішнього світу, проте здатні привернути увагу протилежної статі своєю загадковою поведінкою. Чарівність представниць цього Знака криється в умінні відчувати емоції партнера. При цьому Раки досить прагматичні і не дозволять собі прості «інтрижки», якщо розуміють, що об’єкт їх уваги недостатньо хороший. Астрологи радять Ракам вчитися управляти своїми емоціями, щоб не пропускати всі почуття сторонніх людей через себе. Це допоможе зберегти сили і жіночність.

Лев

Левиці привабливі своєю безстрашністю і умінням подати себе оточенню. Вони можуть привернути увагу одним лише жестом або поворотом голови. Сила привабливості дам цього знака криється в умінні бути жіночними, створювати ілюзію безпорадності і повного підпорядкування. Однак в той момент, коли чергова “жертва” буде на гачку, Левиці негайно змінюються. Їм потрібен сильний супутник життя, тому перевірку на міцність дами влаштовують уже на першому побаченні. У тому випадку, якщо партнер здатний утримати Левицю, вона може віддати йому «пальму першості», але тільки на певний час.

Діва

Діви володіють сильною привабливістю шляхом своєї логіки та інтелекту. Вони здатні привернути увагу до своєї персони, змусити слухати себе і захоплюватися вмінням підтримувати різні теми. Діви здатні «розібрати» почуття чоловіків по поличках, але саме це заважає їм «відпустити» себе в романтичні стосунки. Попри свою чарівність, вони часто залишаються на самоті, тому що мало хто з представників сильної статі можуть витримати допит з пристрастю. Дівам важливо пам’ятати про те, що вони тендітні дівчата, і час від часу дозволяти собі просто приймати залицяння, не зациклюючись на плануванні наступних кроків.

Терези

Чарівність Терезів криється в їх легкості. Дами цього Знака вміють бути привабливими для протилежної статі, навіть якщо зовсім не відповідають образу тендітних дівчат. Їх внутрішня сила розкривається у міру дорослішання і здатна підкорити серце будь-якого чоловіка. Дами цього знака здатні захопити своїх обранців, які з радістю потрапляють в спритно розставлені тенета. Терези вміло користуються чарівністю, яка буквально змушує чоловіків піклуватися про них, як про дорогоцінні діаманти.

Скорпіон

Представниці цього Знака притягують чоловіків природним магнетизмом. Вони навіть не замислюються про те, скільки сердець розбили холодним поглядом і відчуженою поведінкою, однак починають справжнє полювання за тим, хто їм сподобався. Привабливість представниць цього сузір’я не знає кордонів, тому їм варто навчитися управляти своєю жіночою енергетикою. В іншому випадку незадоволені відкинуті чоловіки можуть доставити масу проблем.

Стрілець

Стрільці приваблюють чоловіків оптимізмом і стійкістю духу. Вони не люблять заводити романів, які ні до чого не зобов’язують, а якимось внутрішнім «чуттям» швидко визначають ідеального супутника життя. В такому випадку вони здатні захистити його від будь-якого лиха і проявити свою чарівну жіночність у всій красі. Попри це, закоханим чоловікам варто пам’ятати про те, що активна і схильна до авантюр дама-Стрілець із завидною регулярністю знаходить проблеми на свою голову.

Козоріг

Козороги здатні підкорити своєю працездатністю та вмінням грамотно розподіляти сили. Нескінченна енергія цих дам здатна вбити наповал, однак найчастіше їм немає коли озиратися по сторонах. Дами Козероги рідко замислюються про те, яке враження справляють на навколишніх, тому тривалий час залишаються одні. Їм важливо навчитися приділяти час і особистому житті, інакше самотність і постійна робота можуть привести до нервового зриву.

Водолій

Водолії володіють привабливою жіночністю, а ще нестандартним мисленням. У їх розпорядженні є цілий арсенал звабливих чар, якими вони успішно користуються. Водолії рідко замислюються про наслідки флірту і часто не розуміють, чому на них ображаються кавалери. Попри гадану легкість і навіть наївність, дами-Водолії мають прекрасну інтуїцію і здатні знайти вихід з найважчої ситуації. Однак для повноцінних відносин їм варто стати більш розсудливим і дозволити обранцям позалицятися до них.

Риби

Риби наділені природною інтуїцією і приваблюють чоловіків своєю загадковістю. Представниці цього сузір’я чутливі до будь-яких емоцій і перепадів настрою, тому обдурити їх практично неможливо. В цьому і полягає головна проблема дам цього Знака. Найчастіше вони не можуть розслабитися і навіть на побаченні намагаються розглянути підступ. Рибам потрібно навчитися визначати, яким людям не потрібно довіряти, і перестати ображатися через дрібниці.

Джерело