Найкращі компліменти для кожного знака Зодіаку

Навіть ті люди, хто не люблять розкидатися компліментами, визнають, що в спілкуванні без них не обійтися. Хороше добре слово здатне підняти настрій і самооцінку, розрядити обстановку і розташувати до себе навіть малознайому людину. Однак з компліментами варто бути обережними: раніше ми розповідали, за якими з них маскуються образи, а також про те, що знаходять неприємним різні знаки зодіаку. Настав час поговорити і про те, як завойовувати їхніх представників (і чоловіків, і жінок) з допомогою похвали.

Овни: «Хочу бути, як ти»

Овни цінують, коли їх визнають найкращими, наголошують на досягненнях і сильних сторонах. Захоплюйтеся ними, їхньою впевненістю, і вони – ваші.

Тельці: «Ти – сама надійність»

Тельці довіряють собі більше, ніж іншим, тому до компліментів ставляться з обережністю. Хваліть їхню завзятість, чесність, щедрість і цілеспрямованість – вони оцінять.

Близнюки: “Бути з тобою – це постійне свято”

Дволикі Близнюки на ті самі слова можуть реагувати по-різному залежно від настрою. Говоріть, що вони – душа компанії, хваліть їхній оптимізм і легкість на підйом.

Раки: «З тобою добре та комфортно»

Сентиментальному Раку нічого не варто розплакатися від зворушливого компліменту, який він вважає проявом турботи з боку іншої людини. Йому цілком достатньо простого «спасибі» чи визнання того, що він добрий і турботливий.

Леви: «Твоя впевненість захоплює»

Представники цього знака дуже люблять компліменти і без сорому показують, що цінують гарні слова у свою адресу, особливо щодо їхніх лідерських якостей, простоти в спілкуванні, відданості і вірності.

Діви: «Ти чудово розбираєшся в людях і житті»

Діви, які знають собі ціну, часто дивуються похвалі, оскільки прекрасно розуміють, на що насправді здатні в прагненні бути ідеальними. Цінуйте їхню чесність, уміння вирішувати проблеми і те, що їм можна довіритися.

Терези: «Завдяки тобі мені хочеться змінюватися на краще»

Терези люблять, милостиво приймають і іноді навіть відповідають компліментом, попередньо все обдумавши. Найбільш цінне для них, коли оточуючі поділяють їхнє прагнення і принципи.

Скорпіони: «Ти надзвичайно розумний і прозорливий»

Обережні, дбайливі і чуйні Скорпіони до слів ставляться з підозрою і знають, коли ними намагаються маніпулювати, тому все сказане в їхню адресу повинно бути щирим.

Стрільці: «Я ціную твою щедрість і почуття гумору»

Представники цього знака люблять, коли їх хвалять, але тільки заслужено. Енергійність і оптимізм – домінуючі риси в їхньому характері, як і нечувана щедрість.

Козороги: «Ти завжди впевнений у собі і готовий допомогти»

Чесні і справедливі Козороги завжди готові розділити свій тріумф з оточуючими: вони охоче приймають і роздають компліменти. Відзначайте їхню незалежність і вірність своїм принципам.

Водолії: «Ти такий чуйний і тямущий»

Чуючи добрі слова на свою адресу, Водолії бентежаться зовні і таємно радіють всередині, особливо, коли гідно цінується їхня креативність і ясність думок.

Риби: «У тебе неабиякий розум і велике серце»

Риби люблять компліменти, але, занурюючись у свій світ, іноді не помічають, що їх хвалять. Щасливими їх здатні зробити увага і щирий інтерес.

Звичайно, не всі представники того ж знака ідентичні у своїх уподобаннях. Які компліменти здаються найбільш приємними для вас?

Оригінал