Лицемірні та лукаві знаки Зодіаку

З дванадцяти знаків Зодіаку астрологи виділяють п’ять найбільш лукавих. Це не означає, що всі представники цих знаків лицемірні – просто вони більше за інших схильні до цієї якості.

У кожного з нас є своя темна сторона, але не всім вдається її приховувати або пригнічувати. Не варто сприймати дії описаних нижче знаків Зодіаку занадто близько до серця: проявляючи лицемірство, вони нерідко переслідують благі наміри.

Водолій

Водоліям властиве лукавство, але не лицемірство. Ці люди не люблять брехню, хоча і брехати теж уміють просто чудово. Здебільшого вони просто грають різні ролі у стосунках із різними людьми, демонструючи ті чи інші якості. Їм так зручніше, але це непросто прийняти тим, хто не терпить лукавства в оточуючих: наприклад, таким знакам, як Діва, Телець, Скорпіон.

Водолії часто грають за “дві команди”, не бажаючи когось ображати. Їм подобається відчувати себе потрібними, відчувати себе в центрі уваги. Якщо до такої риси характеру ставитися простіше, з представниками цього знака можна спокійно жити, вести спільні справи, дружити. Проблема Водоліїв полягає в тому, що вони не розуміють закидів у лукавстві, адже для них така поведінка – норма.

Стрілець

Ці люди неймовірно розважливі. За хитрістю з ними не зрівняється ніхто, тому їм вдається так часто виходити сухими з води. їхнє лукавство та лицемірство є абсолютно свідомими. Стрільці ніколи не роблять нічого просто так – у них є суворі цілі та певні плани. Здебільшого вони застосовують свої навички тільки тоді, коли їм потрібно досягти успіху на роботі, у навчанні або в інших важливих справах.

Це природжені маніпулятори й один із найбільш егоїстичних знаків. Вони намагаються створити перед вами такий образ, який хочеться бачити вам і який буде зручним для них. Якщо ви хочете, щоб Стрілець перестав вас обманювати і “грати” з вами, подружіться з ним. Це чудовий друг і товариш, який не кине в біді.

Близнюки

Близнюки лукаві від природи, але це не погано. Здебільшого це виражається в протилежності їхнього внутрішнього світу і зовнішнього образу. Внутрішньо вони майже завжди не такі, якими намагаються здатися в спілкуванні. Це властиво більшості людей загалом, але у Близнюків проявляється особливо яскраво.

Крім цього, представники цього знака не бояться брехати найближчим людям. Вони роблять це без жалю і роздумів, особливо якщо йдеться про брехню на благо. Перш ніж довіритися Близнюкам, варто кілька разів подумати. Пам’ятайте про те, що вони люблять перебільшувати або применшувати правду.

Риби

Риби – природжені егоїсти і брехуни. Брехати вони обожнюють, але не вміють, тому їх часто викривають. Вони живуть емоціями, почуттями, вони загадкові та неординарні. Переробити їх майже неможливо, але можна просто ставитися до їхньої поведінки простіше. Риб часто називають незрозумілими людьми, тому що немає жодної гарантії того, що вони вам не брешуть саме зараз, у цей момент часу. Ці люди завжди готові змінити сторону в конфлікті, щоб отримати те, що їм хочеться.

Терези

Астрологи зазначають, що Терези вміють і брехати, і прикидатися, але роблять вони це помітно рідше, ніж будь-хто інший. Річ у тім, що Терези завжди прагнуть взаєморозуміння. Вони дипломати за своєю натурою, а домовитися їм допомагає вміння спритно жонглювати фактами, брехати і давати неправдиву інформацію.

Терези також можуть бути лукавими – майже як Водолії, але з іншими цілями. Терезам просто не хочеться конфліктів, тому вони люблять говорити одним одне, а іншим інше. За це їм мало хто дорікає, тому що всі розуміють благі наміри представників цього знака.

Оригінал