Гороскоп на 9 листопада

Овен ♈

Овнів чекає приємний день. Місяць рухається через люблячий пригоди знак Стрільця, спонукаючи Вас відправитися на їхні пошуки. Її гармонійний зв’язок з приземленим Сатурном допоможе будувати плани і братися за досягнення цілей. З’єднання експресивного Меркурія з “тусовщицею” Венерою прикрасить відносини, в тому числі і з колегами.

Телець ♉

День принесе Тельцям бесіди на важливі теми. Товариський Меркурій сформує гармонійний зв’язок з Вашою правлячою планетою Венерою. Ця пара додасть Вам харизми і сили самовираження, зробивши день ідеальним для побачення. Енергійний Місяць у Стрільці з’єднується зі стабільним Сатурном, зміцнюючи Ваш зв’язок з реальністю.

Близнюки ♊

Світила обіцяють Близнюкам приємний день. Ваша правляча планета, комунікабельний Меркурій, формує оптимістичний союз із серцевою Венерою. Ця парочка сприяє романтичним починанням і розмовам по душах. Разом з тим Місяць, який дивиться уперед, у Стрільці з’єднується з Сатурном, обіцяючи гармонію і сприяючи формуванню планів на майбутнє.

Рак ♋

Ракам сьогодні треба знайти віддушину для енергії, що б’є через край. Місяць мчить через візіонерський знак Стрільця, роблячи день ідеальним для втілення творчого бачення. Гармонійний союз Місяця з Сатурном сприяє виваженому підходу до відносин. А з’єднання експресивного Меркурія з романтичною Венерою гарантує відмінне проведення часу в ліжку.

Лев ♌

Левів чекає легкий день. Грайливий Місяць у Стрільці формує гармонійний зв’язок з реалістичним Сатурном, обіцяючи удачу в пошуку романтичного партнера, призначення побачень і склеюванні побитих горщиків. А з’єднання експресивного Меркурія з романтичною Венерою сприяє розмовам по душах, де дуже до речі виявиться Ваша харизма.

Діва ♍

Дівам сьогодні треба слідувати своїм творчим поривам. Ваш управитель, кмітливий Меркурій, формує гармонійний союз з прив’язливою Венерою, обіцяючи натхненні ідеї. Ця солодка парочка сприяє художньому самовираженню. Інтелектуальний Місяць у Стрільці також з’єднується зі стабільним Сатурном, тому будь-які проекти і справи на домашньому фронті будуть даватися Вам легко.

Терези ♎

Терези будуть відчувати себе просто чудово. Товариський Меркурій завдає візит Вашій правлячій планеті Венері. Ця парочка допоможе Вам краще виражати себе і легко зачаровувати людей поруч. Разом з тим Місяць у візіонерському знаку Стрільця спонукає Вас досліджувати своє безпосереднє оточення. Його стабільний союз з Сатурном допоможе розібратися з труднощами в особистому житті.

Скорпіон ♏

Скорпіони сьогодні завойовують серця наліво і направо. З’єднання експресивного Меркурія з привабливою Венерою допомагає Вам включити шарм і харизму на повну потужність. Цей настрій допоможе Вам вийти на перші ролі. Разом з тим енергійний Місяць у Стрільці формує зв’язок зі стабільним Сатурном, допомагаючи не втрачати зв’язку з реальністю.

Стрілець ♐

Останнім часом Стрільцям доводилося нелегко, але сьогодні стане простіше, оскільки комунікабельний Меркурій формує зв’язок з прив’язливою Венерою. Ця солодка парочка сприяє розмовам по душах з близькими людьми і допоможе активувати Ваші природні таланти. Місяць у Вашому знаку з’єднується зі стабільним Сатурном, сприяючи новим планам.

Козоріг ♑

Козорогам сьогодні краще не висовуватися. Місяць у задумливому Стрільці спонукає Вас відпочивати і мінімізувати взаємодію з людьми, а його з’єднання зі стійким Сатурном допоможе стабілізувати і усвідомити будь-які складні емоційні питання. Нарешті, солодка парочка – балакучий Меркурій і захоплива Венера – допоможе налагодити спілкування з друзями.

Водолій ♒

Світила обіцяють Водоліям суцільний позитив. Знайдіть у своєму оточенні правильних людей для приємного проведення часу, тому що Місяць в енергійному Стрільці з’єднується з приземленим Сатурном і сприяє міцним зв’язкам. Серцевий союз експресивного Меркурія з прив’язливою Венерою обіцяє романтичну, грайливу атмосферу.

Риби ♓

Риби сьогодні задумаються про своє місце в цьому світі. Далекоглядний Місяць у Стрільці формує гармонійний союз з реалістом Сатурном, допомагаючи вирішувати проблеми і реалізовувати проекти. Разом з тим ніжни зв’язок прив’язливої Венери і товариського Меркурія сприяє кращим стосункам з людьми.